Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных "Отчеты о сотрудниках государственных органов, прошедших переподготовку и повышение квалификации"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 12 декабря 2013 года № 06-7/181. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2014 года № 9065. Утратил силу приказом Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 215/НҚ (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра оборонной и аэрокосмической промышленности РК от 14.12.2018 № 215/НҚ (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и пунктом 30 Правил подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан", утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 11 октября 2004 года № 1457, а также в соответствии с подпунктом 25) пункта 15 Положения Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года № 280, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы, предназначенные для сбора административных данных:
1) отчеты о сотрудниках государственных органов, прошедших переподготовку согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) отчеты о сотрудниках государственных органов, прошедших повышение квалификации согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Определить, что сведения, указанные в пункте 1 настоящего приказа:
1) центральных государственных органов предоставляются в Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство);
2) местных исполнительных органов, аппаратов маслихатов и ревизионных комиссий областей, городов Астана и Алматы предоставляются в соответствующие территориальные подразделения Агентства.
3. Отделу управления персоналом государственной службы Агентства (Сарсенов Ж.Ш.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства;
3) ежегодное, не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным периодом, предоставление центральными государственными органами сведений, указанных в пункте 1 настоящего приказа.

"Мемлекеттік органдардың қайта даярлаудан және біліктілігін арттырудан өткен қызметкерлері туралы есеп" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 06-7/181 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 13 қаңтарда № 9065 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 276 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 12.12.2018 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 қазандағы № 1457 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметшiлерiн даярлау, қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру қағидаларының 30-тармағына сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 желтоқсандағы № 280 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі туралы ереженің 15-тармағының 25) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған әкімшілік деректерін жинауға арналған нысандар:
1) мемлекеттік органдардың қайта даярлаудан өткен қызметкерлері туралы есеп осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;
2) мемлекеттік органдардың біліктілігін арттырудан өткен қызметкерлері туралы есеп осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген:
1) орталық мемлекеттік органдардың мәліметтері Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігіне (бұдан әрі – Агенттік) ұсынады;
2) жергілікті атқарушы органдардың, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының мәслихат аппараттары мен ревизиялық комиссияларының мәліметтері Агенттіктің тиісті аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады деп белгіленсін.
3. Мемлекеттік қызмет персоналын басқару бөлімі (Ж.Ш. Сәрсенов):
1) заңнамамен белгіленген тәртіпте осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және тіркелгеннен кейін оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Агенттіктің ресми интернет-ресурсында орналастыру;
3) осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген мәліметтерді орталық мемлекеттік органдардың жыл сайын есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей ұсынуын қамтамасыз етсін.

4. Территориальным подразделениям Агентства ежегодно, не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным периодом, предоставлять в центральный аппарат Агентства сведения местных исполнительных органов, аппаратов маслихатов и ревизионных комиссий областей, городов Астана и Алматы, указанные в пункте 1 настоящего приказа, в обобщенном виде.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Комекбаева А.А.
6. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель
А. Байменов
"Согласовано"
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по статистике
______________ А. Смаилов
12 декабря 2013 года
Приложение 1
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
от 12 декабря 2013 года № 06-7/181
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчеты о сотрудниках государственных органов, прошедших
переподготовку
Отчетный период 20 ___ г.
Индекс: 1-ПП
Периодичность: Годовая
Круг лиц, представляющих информацию: центральные государственные и местные исполнительные органы, аппараты маслихатов и ревизионных комиссий областей, городов Астана и Алматы, территориальные подразделения Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Куда представляется форма: Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальные подразделения
Срок представления – до 10 числа первого месяца каждого года
Корпус "А"
Корпус "Б"
Всего
Впервые поступившие
Впервые поступившие на государственную службу
Впервые назначенные на руководящую должность
Подлежали
Прошли
Всего подлежали
Из них
прошли
Всего подлежали
Из них
прошли
Всего
подлежали
Из них
прошли
АГУ
АГУ
РЦО
АГУ
РЦО
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Примечание:
Пояснение по заполнению данной формы приводится в приложении
АГУ - Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан
РЦО - Региональный центр переподготовки и повышения государственных служащих
Наименование организации _____________________________
Адрес _____________________________
Телефон _____________________________
Электронный адрес _____________________________
Фамилия и телефон исполнителя _____________________________
Руководитель (Фамилия, имя, отчество –
указывается при наличии) _____________________________
Дата "___" ________ 20 __ года
Место печати
Приложение
к отчету о сотрудниках
государственных органов,
прошедших переподготовку
Пояснение по заполнению формы,
предназначенной для сбора административных данных
Отчеты о сотрудниках государственных органов, прошедших
переподготовку

4. Агенттіктің аумақтық бөлімшелері есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген жергілікті атқарушы органдардың, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының мәслихат аппараттары мен ревизиялық комиссияларының мәліметтерін Агенттіктің орталық аппаратына ұсынсын.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Ә.А. Көмекбаевқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Төраға
А. Байменов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің
Төрағасы
________________Ә. Смайылов
2013 жылғы "___" ___________
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
агенттігі Төрағасының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 06-7/181 бұйрығына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мемлекеттік органдардың қайта даярлаудан өткен қызметкерлері туралы есеп
20___ жылғы есепті кезең
Индексі: 1-ҚД
Кезеңділігі: Жылдық
Мәлімет ұсынатын тұлғалар қатары: орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының мәслихат аппараттары мен ревизиялық комиссиялары, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің аумақтық департаменттері
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі және оның аумақтық департаменттері
Ұсыну мерзімі – әрбір жылдың бірінші айының 10-күніне дейін
"А" корпусы
"Б" корпусы
Барлығы
Алғаш кіргендер
Мемлекеттік қызметке алғаш кіргендер
Басшы лауазымға алғаш тағайындалғандар
Оқуға тиісті
Өтті
Барлығы
оқуға тиісті
Оның ішінде өткені
Барлығы
оқуға тиісті
Оның ішінде өткені
Барлығы
оқуға тиісті
Оның ішінде өткені
МБА
МБА
ӨОО
МБА
ӨОО
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Ескерту:
Осы нысанды толтыру бойынша түсініктеме қосымшада көрсетіледі
МБА - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы
ӨОО - Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңірлік орталығы
Ұйымның атауы ___________________________
Мекен-жайы ___________________________
Телефон ___________________________
Электрондық мекен-жайы ___________________________
Орындаушының аты-жөні және және телефоны ___________________________
Басшысы (аты, фамилиясы, тегі – болған
Жағдайда көрсетіледі) ___________________________
Мерзімі "___" ________ 20 __ ж
Мөр орны
Мемлекеттік органдардың
қайта даярлаудан
өткен қызметкерлері туралы
есепке қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсініктеме
Мемлекеттік органдардың қайта даярлаудан өткен қызметкерлері туралы есеп

1. Общие положения
1. "Отчеты о сотрудниках государственных органов, прошедших переподготовку" (далее – Форма отчета) разработаны в целях реализации пункта 30 Правил подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 11 октября 2004 года № 1457, а также в соответствии с подпунктом 25) пункта 15 Положения Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года № 280.
2. Форма отчета заполняется и предоставляется на основании данных первичного учета.
3. Форму отчета подписывает руководитель государственного органа, а в случае его отсутствия, лицо, исполняющее его обязанности.
4. Центральный аппарат государственного органа предоставляет заполненную Форму отчета в Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), включающую в себя обобщенные данные по всем ведомствам и территориальным подразделениям государственного органа.
2. Заполнение формы отчета
5. В столбце 1 Формы отчета указывается количество впервые поступивших на административную государственную службу корпуса "А", подлежащих переподготовке.
6. В столбце 2 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "А", прошедших переподготовку в Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан (далее – Академии).
7. В столбце 3 Формы отчета указывается количество впервые поступивших на административную государственную службу корпуса "Б", подлежащих переподготовке.
8. В столбце 4 Формы отчета указывается количество впервые поступивших на административную государственную службу корпуса "Б", прошедших переподготовку в Академии.
9. В столбце 5 Формы отчета указывается количество впервые поступивших на административную государственную службу корпуса "Б", прошедших переподготовку в региональных центрах переподготовки и повышения государственных служащих (далее – РЦО).
10. В столбце 6 Формы отчета указывается количество впервые назначенных на руководящую административную государственную должность корпуса "Б", подлежащих переподготовке.
11. В столбце 7 Формы отчета указывается количество впервые назначенных на руководящую административную государственную должность корпуса "Б", прошедших переподготовку в Академии.
12. В столбце 8 Формы отчета указывается количество впервые назначенных на руководящую административную государственную должность корпуса "Б", прошедших переподготовку в РЦО.

1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттік органдардың қайта даярлаудан өткен қызметкерлері туралы есеп" (бұдан әрі – Есеп нысаны) Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 қазандағы № 1457 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметшiлерiн даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидаларының 30-тармағын, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 желтоқсандағы № 280 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі туралы ереженің 15-тармағының 25) тармақшасын іске асыру мақсатында әзірленді.
2. Есеп нысаны бастапқы есепке алу ақпараттарының негізінде толтырылады және ұсынылады.
3. Есеп нысанына мемлекеттік органның басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын тұлға қол қояды.
4. Мемлекеттік органның орталық аппараты толтырылған Есеп нысанын мемлекеттік органның барлық ведомстволары мен аумақтық бөлімшелерінің ақпараттарын жинақтап, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігіне (бұдан әрі – Агенттік).
2. Есеп нысанын толтыру бойынша түсініктеме
5. Есеп нысанының 1-бағанында қайта даярлаудан өтуге тиісті "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметіне алғаш кіргендердің саны көрсетіледі.
6. Есеп нысанының 2-бағанында Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясында (бұдан әрі – Академия) қайта даярлаудан өткен "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
7. Есеп нысанының 3-бағанында қайта даярлаудан өтуге тиісті "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметіне алғаш кіргендердің саны көрсетіледі.
8. Есеп нысанының 4-бағанында Академияда қайта даярлаудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметіне алғаш кіргендердің саны көрсетіледі.
9. Есеп нысанының 5-бағанында Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңірлік оқыту орталықтарында (бұдан әрі – ӨОО) қайта даярлаудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметіне алғаш кіргендердің саны көрсетіледі.
10. Есеп нысанының 6-бағанында қайта даярлаудан өтуге тиісті "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік басшы лауазымына алғаш тағайындалғандардың саны көрсетіледі.
11. Есеп нысанының 7-бағанында Академияда қайта даярлаудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік басшы лауазымына алғаш тағайындалғандардың саны көрсетіледі.
12. Есеп нысанының 8-бағанында ӨОО қайта даярлаудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік басшы лауазымына алғаш тағайындалғандардың саны көрсетіледі.

13. В столбце 9 Формы отчета указывается общее количество государственных служащих корпусов "А" и "Б", подлежащих переподготовке.
14. В столбце 10 Формы отчета указывается общее количество государственных служащих корпусов "А" и "Б", прошедших переподготовку в Академии и РЦО.
Приложение 2
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
от 12 декабря 2013 года № 06-7/181
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчеты о сотрудниках государственных органов, прошедших
повышение квалификации
Отчетный период 20 ___ г.
Индекс: 2-ПК
Периодичность: Годовая
Круг лиц, представляющих информацию: центральные государственные и местные исполнительные органы, аппараты маслихатов и ревизионных комиссий областей, городов Астана и Алматы, территориальные подразделения Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Куда представляется форма: Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальные подразделения
Срок представления – до 10 числа первого месяца каждого года
Корпус "А"
Корпус "Б"
Всего подлежали
Всего прошли
Всего подлежали
Прошли
Всего подлежали
Прошли повышение квалификации в следующих образовательных организациях
в АГУ
в зарубежных организациях образования
всего
АГУ
РЦО
ведомственных организациях образования
других организациях образования
зарубежных организациях образования
всего
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Примечание:
Пояснение по заполнению данной формы приводится в приложении
АГУ - Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан
РЦО - Региональный центр переподготовки и повышения государственных служащих
Наименование организации _____________________________
Адрес _____________________________
Телефон _____________________________
Электронный адрес _____________________________
Фамилия и телефон исполнителя _____________________________
Руководитель (Фамилия, имя, отчество –
указывается при наличии) _____________________________
Дата "___" ________ 20 __ года
Место печати
Приложение
к отчету о сотрудниках
государственных органов,
прошедших переподготовку
Пояснение по заполнению формы,
предназначенной для сбора административных данных
Отчеты о сотрудниках государственных органов, прошедших
повышение квалификации
1. Общие положения
1. "Отчеты о сотрудниках государственных органов, прошедших повышение квалификации" (далее – Форма отчета) разработаны в целях реализации пункта 30 Правил подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 11 октября 2004 года № 1457, а также в соответствии с подпунктом 25) пункта 15 Положения Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года № 280.

13. Есеп нысанының 9-бағанында барлық қайта даярлаудан өтуге тиісті "А" және "Б" корпусының мемлекеттік қызметшілерінің жалпы саны көрсетіледі.
14. Есеп нысанының 10-бағанында Академияда және ӨОО қайта даярлаудан өткен барлық "А" және "Б" корпусының мемлекеттік қызметшілерінің жалпы саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
агенттігі Төрағасының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 06-7/181 бұйрығына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мемлекеттік органдардың біліктілікті арттырудан өткен қызметкерлері туралы есеп
20___ жылғы есепті кезең
Индексі: 1-БА
Кезеңділігі: Жылдық
Мәлімет ұсынатын тұлғалар қатары: орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының мәслихат аппараттары мен ревизиялық комиссиялары, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің аумақтық департаменттері
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі және оның аумақтық департаменттері
Ұсыну мерзімі – әрбір жылдың бірінші айының 10-күніне дейін
"А" корпусы
"Б" корпусы
Барлығы оқуға тиісті
Барлығы өтті
Барлығы оқуға тиісті
Өтті
Барлығы оқуға тиісті
Келесі білім беру ұйымдарында біліктілігін арттырудан өтті
МБА
шетелдік білім беру ұйымдары
барлығы
МБА
ӨОО
ведомстволық білім беру ұйымдары
басқа білім беру ұйымдары
шетелдік білім беру ұйымдары
барлығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Ескерту:
Осы нысанды толтыру бойынша түсініктеме қосымшада көрсетіледі
МБА - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы
ӨОО - Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңірлік орталығы
Ұйымның атауы ___________________________
Мекен-жайы ___________________________
Телефон ___________________________
Электрондық мекен-жайы ___________________________
Орындаушының аты-жөні және және телефоны ___________________________
Басшысы (аты, фамилиясы, тегі – болған
Жағдайда көрсетіледі) ___________________________
Мерзімі "___" ________ 20 __ ж
Мөр орны
Мемлекеттік органдардың
біліктілікті арттырудан
өткен қызметкерлері туралы
есепке қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсініктеме
Мемлекеттік органдардың біліктілігін арттырудан өткен қызметкерлері туралы есеп
1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттік органдардың біліктілігін арттырудан өткен қызметкерлері туралы есеп" (бұдан әрі – Есеп нысаны) Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 қазандағы № 1457 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметшiлерiн даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидаларының 30-тармағын, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 желтоқсандағы № 280 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі туралы ереженің 15-тармағының 25) тармақшасын іске асыру мақсатында әзірленді.

2. Форма отчета заполняется и предоставляется с нарастающим итогом на основании данных первичного учета.
3. Форму отчета подписывает руководитель государственного органа, а в случае его отсутствия, лицо, исполняющее его обязанности.
4. Центральный аппарат государственного органа предоставляет заполненную Форму отчета в Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), включающую в себя обобщенные данные по всем ведомствам и территориальным подразделениям государственного органа.
2. Заполнение формы отчета
5. В столбце 1 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "А", подлежащих повышению квалификации.
6. В столбце 2 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "А", прошедших повышение квалификации в Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан (далее – Академии).
7. В столбце 3 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "А", прошедших повышение квалификации в зарубежных организациях образования.
8. В столбце 4 Формы отчета указывается общее количество государственных служащих корпуса "А", прошедших повышение квалификации в Академии и в зарубежных организациях образования.
9. В столбце 5 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "Б", подлежащих повышению квалификации.
10. В столбце 6 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "Б", прошедших повышение квалификации в Академии.
11. В столбце 7 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "Б", прошедших повышение квалификации в региональных центрах переподготовки и повышения государственных служащих.
12. В столбце 8 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "Б", прошедших повышение квалификации в ведомственных организациях образования.
13. В столбце 9 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "Б", прошедших повышение квалификации в других организациях образования.
14. В столбце 10 Формы отчета указывается количество административных государственных служащих корпуса "Б", прошедших повышение квалификации в зарубежных организациях образования.
15. В столбце 11 Формы отчета указывается общее количество государственных служащих корпуса "Б", прошедших повышение квалификации в Академии, в региональных центрах переподготовки и повышения государственных служащих, в ведомственных, зарубежных и других организациях образования.

2. Есеп нысаны бастапқы есепке алу ақпараттарының негізінде өспелі қорытындымен толтырылады және ұсынылады.
3. Есеп нысанына мемлекеттік органның басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын тұлға қол қояды.
4. Мемлекеттік органның орталық аппараты толтырылған Есеп нысанын мемлекеттік органның барлық ведомстволары мен аумақтық бөлімшелерінің ақпараттарын жинақтап, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігіне (бұдан әрі – Агенттік).
2. Есеп нысанын толтыру
5. Есеп нысанының 1-бағанында қайта даярлаудан өтуге тиісті "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
6. Есеп нысанының 2-бағанында Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясында (бұдан әрі – Академия) біліктілігін арттырудан өткен "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
7. Есеп нысанының 3-бағанында шетелдік білім беру ұйымдарында біліктілігін арттырудан өткен "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
8. Есеп нысанының 4-бағанында Академияда және шетелдік білім беру ұйымдарында біліктілігін арттырудан өткен "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жалпы саны көрсетіледі.
9. Есеп нысанының 5-бағанында қайта даярлаудан өтуге тиісті "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
10. Есеп нысанының 6-бағанында Академияда біліктілігін арттырудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
11. Есеп нысанының 7-бағанында Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңірлік орталықтарында біліктілігін арттырудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
12. Есеп нысанының 8-бағанында ведомстволық білім беру ұйымдарында біліктілігін арттырудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
13. Есеп нысанының 9-бағанында басқа білім беру ұйымдарында біліктілігін арттырудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
14. Есеп нысанының 10-бағанында білім берудің шетелдік ұйымдарында біліктілігін арттырудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің саны көрсетіледі.
15. Есеп нысанының 11-бағанында Академияда және Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңірлік орталықтарында, ведомстволық, шетелдік және басқа білім беру ұйымдарында біліктілігін арттырудан өткен "Б" корпусының мемлекеттік қызметшілерінің жалпы саны көрсетіледі.

16. В столбце 12 Формы отчета указывается общее количество государственных служащих корпусов "А" и "Б", подлежащих повышению квалификации.
17. В столбце 13 Формы отчета указывается общее количество государственных служащих корпусов "А" и "Б", прошедших повышение квалификации.

16. Есеп нысанының 12-бағанында "А" және "Б" корпусының біліктілігін арттырудан өтуге тиісті мемлекеттік қызметшілерінің жалпы саны көрсетіледі.
17. Есеп нысанының 13-бағанында "А" және "Б" корпусының біліктілігін арттырудан өткен мемлекеттік қызметшілерінің жалпы саны көрсетіледі.