Об утверждении видов высокоспециализированной медицинской помощи по профилям
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 декабря 2013 года № 750. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 января 2014 года № 9086. Утратил силу приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 1112
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28.12.2016 № 1112 (водится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию)
В соответствии с пунктом 2 Видов и объема высокоспециализированной медицинской помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2011 года № 1481, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые виды высокоспециализированной медицинской помощи по профилям.
2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Тулегалиева А.Г.):

Бейіндер бойынша жоғары мамандандырылған медициналық көмек түрлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 750 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 24 қаңтарда № 9086 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 1112 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 28.12.2016 № 1112 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 1481 қаулысымен бекітілген Жоғары мамандандырылған медициналық көмек түрлері мен көлемінің 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Бейіндер бойынша жоғары мамандандырылған медициналық көмектің қоса беріліп отырған түрлері бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті (А.Ғ. Төлеғалиева):

1) направить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) разместить настоящий приказ на Интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его государственной регистрации;
3) довести настоящий приказ до сведения управлений здравоохранения областей, городов Астаны и Алматы.
3. Департаменту юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Асаинова Д.Е.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.

1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Интернет-ресурсына орналастыруды;
2) осы бұйрықты облыстардың, Астана және Алматы қалаларының денсаулық сақтау басқармаларына жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаменті (Д.Е. Асайынова) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Байжунусова Э.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    С. Каирбекова
Утверждены
приказом Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 декабря 2013 года № 750
Виды высокоспециализированной медицинской помощи
по профилям

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Е.Ә. Байжүнісовке жүктелсін.
5. Осы бұйрық оны алғаш ресми жариялаған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                               С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 750 бұйрығымен
бекітілген
Бейіндер бойынша жоғары мамандандырылған медициналық
көмектің түрлері