Об утверждении Регламента оказания государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения"
Постановление акимата города Астаны от 31 мая 2013 года № 106-899. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 26 июня 2013 года № 782. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 29 августа 2014 года № 06-1451
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 29.08.2014 № 06-1451.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1575 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения» и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Регламент оказания государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения» согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление здравоохранения города Астаны» обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата города Астаны
от «31» мая 2013 года № 106-899
Регламент оказания государственной услуги
«Выдача документов о прохождении подготовки, повышения
квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения»
1. Общие положения
1. Государственную услугу «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения» (далее – государственная услуга) оказывает Государственное коммунальное казенное предприятие «Медицинский колледж» Управления здравоохранения города Астаны (далее - колледж), расположенный по адресу: город Астана, проспект Ш. Құдайбердіұлы, № 16.

"Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 31 мамырдағы № 106-899 шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 782 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 06-1451 қаулысымен
Ескерту. Қаулының Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 29.08.2014 № 06-1451 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына, «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту және «Жеке және занды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 11 желтоқсандағы  № 1575 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында ресми түрде жариялануын және Астана қаласы әкімдігінің интернет-қорларына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми түрде алғашқы рет жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн аяқталғанда күшіне енеді.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 31 мамырдағы
№ 106-899 қаулысына
қосымша
«Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру»  мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
1. Жалпы ережелер
1. «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Астана қаласы, Ш.Құдайбердіұлы даңғылы, № 16 мекенжай бойынша орналасқан Астана қаласы Денсаулық сақтау басқармасының «Медициналық колледж» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі – колледж) көрсетеді.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании пункта 1 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан «Об административных процедурах» и стандарта, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1575 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения» и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам, закончившим обучение в организации и прошедшим итоговую аттестацию (далее – получатель государственной услуги).
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача:
1) по профессиональным учебным программам технического и профессионального, послесреднего образования - диплома;
2) по программам дополнительного профессионального образования по окончании переподготовки – удостоверения, повышения квалификации – свидетельства.
6. Сроки оказания государственной услуги не должны превышать 15 (пятнадцать) рабочих дней со дня принятия решения итоговой аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или директора колледжа.
7. Информация о порядке предоставления государственной услуги, о контактных телефонах, графике работы колледжа размещается на интернет-сайте колледжа: www.astanamed.kz.
8. Консультации по вопросам прохождения подготовки предоставляются учебной частью колледжа, информация для прохождения повышения квалификации и переподготовки - заведующим отделением повышения квалификации (далее – заведующий ОПК).
2. Описание порядка оказания государственной услуги
9. Для получения документа о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки получатели государственной услуги должны предъявить следующие документы:
1) удостоверение личности;
2) обходной лист или иной документ, подтверждающий отсутствие задолженности получателя государственной услуги перед колледжем.
10. Обходной лист или иной документ, подтверждающий отсутствие задолженности получателя государственной услуги перед колледжем, выдается по адресу, указанному в пункте 1 настоящего Регламента.
11. Документы, указанные в пункте 9 настоящего Регламента, представляются в структурное подразделение колледжа, указанного в приложении 1 к настоящему Регламенту, ответственное за регистрацию данных документов.
Подтверждением представления документов получателем государственной услуги является его регистрация в журнале учета, в котором указывается дата сдачи документов, указанных в пункте 9 настоящего Регламента.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңы 9-1-бабының 1-тармағының және «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту және «Жеке және занды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1575 қаулысымен бекітілген стандарттың негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет колледжде оқуды аяқтаған және қорытынды аттестаттаудан өткен жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
5. Мыналар:
1) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі кәсіптік оқу бағдарламалары бойынша – диплом;
2) қосымша кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша, қайта даярлауды, біліктілігін жоғарылатуды аяқтағаннан кейін – куәлік беру көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері қорытынды аттестаттау комиссиясы (біліктілік комиссиясы) немесе колледж директоры шешім қабылдаған күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күнінен аспауы тиіс.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі, колледждің байланыс телефондары, жұмыс кестесі туралы ақпарат www.astanamed.kz интернет-сайтында орналастырылады.
8. Колледждің оқу бөлімі даярлаудан өту мәселелері бойынша, колледждің біліктілік жоғарылату бөлімшесінің меңгерушісі (бұдан әрі – БЖБ меңгерушісі) біліктілік жоғарылатудан және қайта даярлаудан өту туралы ақпарат береді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін сипаттау
9. Даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжатты алу үшін мемлекеттік қызмет алушылар мынадай құжаттарды көрсетуі тиіс:
1) жеке куәлік;
2) кету қағазы немесе мемлекеттік қызмет алушының колледж алдында берешегінің жоқтығын растайтын өзге құжат.
10. Кету қағазы немесе мемлекеттік қызмет алушының колледж алдында берешегінің жоқтығын растайтын өзге құжат осы регламенттің 1-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша беріледі.
11. Осы регламенттің 9-тармағында көрсетілген құжаттар колледждің аталған құжаттарды тіркеуге жауапты құрылымдық бөлімшелеріне беріледі.
Мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды ұсынуын растау оны осы Регламенттің 9-тармағында көрсетілген құжаттардың тапсырылатын күні көрсетілетін есепке алу журналына тіркеу болып табылады.

12. Основанием для приостановления предоставления государственной услуги является финансовая или иная задолженность получателя государственной услуги перед колледжем. В случае устранения финансовой или иной задолженности, получателю государственной услуги выдается документ, указанный в пункте 5 настоящего Регламента.
13. Документы о подготовке, переподготовке, повышении квалификации подписываются директором колледжа или его заместителем и скрепляются гербовой печатью колледжа.
14. Документ о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки выдается получателю государственной услуги в торжественной обстановке лично.
В случае отсутствия возможности личного получения документа, он выдается другому лицу по доверенности, оформленной в установленном порядке законодательством Республики Казахстан.
15. Документы о прохождении подготовки по специальностям выдаются по форме, установленной в Правилах выдачи документов об образовании государственного образца, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1310.
16. Документы о переподготовке, повышении квалификации выдаются по форме, установленной в Правилах повышения квалификации и переподготовки медицинских и фармацевтических кадров, утвержденных приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 691.
17. Государственная услуга оказывается согласно государственному образовательному заказу и на коммерческой основе, выдача дубликатов документов, указанных в пункте 5 настоящего Регламента оказывается платно по наличному и/или безналичному расчету, согласно утвержденному прейскуранту цен колледжа.
18. Последовательность действий структурно–функциональных единиц (далее - СФЕ) при выдаче документов и их дубликатов описана в приложении 1 к настоящему Регламенту.
19. Функциональное взаимодействие структурно-функциональных единиц при выдаче документов и дубликатов описано в приложении 2 к настоящему Регламенту.
20. Дубликаты документов и приложения к ним выдаются вместо утраченных документов. Основанием для выдачи дубликата является заявление гражданина, утерявшего документ, на имя директора колледжа, в котором излагаются обстоятельства его утраты.
Решение о выдаче дубликата документа принимается директором колледжа или лицом, его заменяющим, после размещения получателем государственной услуги информации об утере документа в периодическом печатном издании.
Дубликат документа выдается не позднее одного месяца со дня поступления заявления.
Дубликат документа выдается на фамилию, имя, отчество, на которые был выдан подлинник документа.
Дубликаты документов выдаются на бланках образца, действующего на момент принятия решения о выдаче дубликата, и подписываются директором колледжа и его заместителем по учебной работе.
На выдаваемом бланке документа в правом верхнем углу проставляется штамп «Дубликат взамен подлинника № _______».

12. Мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату үшін мемлекеттік қызмет алушының колледждің алдындағы қаржылай немесе өзге де берешектері негіз болып табылады. Қаржылық немесе өзге де берешектерді жойған жағдайда мемлекеттік қызмет алушыға осы регламенттің 5-тармағында көрсетілген құжат беріледі.
13. Даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттарға колледж директоры немесе оның орынбасары қолын қояды және колледждің елтаңбалық мөрімен куәландырылады.
14. Даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжат мемлекеттік қызмет алушыға салтанатты түрде жеке беріледі.
Құжатты жеке алуға мүмкіндік болмаған жағдайда ол өзге тұлғаға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте ресімделген сенімхат бойынша беріледі.
15. Мамандықтар бойынша даярлықтан өткендігі туралы құжаттар Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1310 қаулысымен бекітілген Білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттарды беру ережесінде белгіленген нысан бойынша беріледі.
16. Қайта даярлау, біліктілігін жоғарлату туралы құжаттар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2009 жылғы 11 қарашадағы № 691 бұйрығымен бекітілген Медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау ережелерінде белгіленген нысан бойынша беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік білім беру тапсырысына сәйкес немесе коммерциялық негізде көрсетіледі, осы регламенттің 5-тармағында көрсетілген құжаттардың телнұсқаларын беру колледждің бекітілген баға анықтамалығы бойынша қолма-қол және/немесе қолма-қол емес есеп айырысу бойынша ақылы түрде көрсетіледі.
18. Құжаттар мен олардың телнұсқаларын беру кезінде құрылымдық-қызметтік бірліктер (бұдан әрі – ҚҚБ) әрекеттерінің тізбегі осы регламентке 1-қосымша көрсетілген.
19. Құжаттар мен олардың телнұсқаларын беру кезінде құрылымдық-қызметтік бірліктердің қызметтік өзара әрекеттестігі осы регламентке 2-қосымша көрсетілген.
20. Құжаттардың телнұсқалары мен оларға қоса берілетін қосымшалар жоғалтып алған құжаттардың орнына беріледі. Телнұсқаны беру үшін құжатты жоғалтқан азаматтың колледж директоры атына оны жоғалту жағдайы жазылған өтініші негіз болып табылады.
Құжаттың жоғалғандығы туралы ақпарат мерзімді баспасөз басылымында жарияланғаннан кейін колледж директоры немесе оны алмастыратын тұлға құжаттын телнұсқаларын беру туралы шешімді қабылдайды.
Құжат телнұсқасы өтініш келіп түскен күннен бастап бір айдан кешіктермей беріледі.
Құжаттардың телнұсқалары құжаттың түпнұсқасы берілген тегіне, атына, және әкесінің атына беріледі.
Құжаттардың телнұсқалары телнұсқа беру туралы шешім қабылданған сәтте қолданыстағы үлгі бланкілерінде беріледі және колледж директоры және оның оқу жұмысы жөніндегі орынбасары қол қояды.
Берілетін құжаттың бланкісінде оң жақ жоғарғы бұрышында «Түпнұсқаның орнына берілген №_____ телнұсқа» деген мөртабан қойылады.

21. Получатель государственной услуги, изменивший свою фамилию (имя, отчество) в соответствии с законодательством Республики Казахстан, может обменять имеющиеся у него документы на документы с новой фамилией (именем, отчеством). Обмен производится по решению директора колледжа или его заместителем, на основании заявления получателя государственной услуги, изменившего свою фамилию (имя, отчество), вместе с документами, подтверждающими изменение фамилии (имени, отчества).
22. Копии выданных документов, в том числе дубликатов, в одном экземпляре подлежат хранению в установленном порядке в архиве колледжа в личном деле получателя государственной услуги.
3. Порядок обжалования действий (бездействия) и решений,
осуществляемых (принятых) в ходе предоставления
государственной услуги
23. Порядок обжалования действия (бездействия) работников колледжа разъясняется секретарем-делопроизводителем приемной колледжа.
24. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги жалоба подается руководителю структурного подразделения колледжа, ответственного за выдачу документов, в письменном виде по почте либо нарочно по адресу, указанного в пункте 1 настоящего Регламента.
25. В случае некорректного обслуживания, жалоба подается на имя директора колледжа в письменном виде по почте либо нарочно по адресу, указанного в пункте 1 настоящего Регламента.
26. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
27. Жалоба подается в произвольной форме.
28. Жалоба регистрируется в приемной колледжа в журнале учета входящей корреспонденции.
Информацию о ходе рассмотрения жалобы можно получить по телефонам, указанным на интернет-сайте колледжа.
Рассмотрение жалоб осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту оказания государственной услуги
«Выдача документов о прохождении
подготовки, повышения квалификации
и переподготовки кадров
отрасли здравоохранения»
Таблица 1.
Описание действий структурно – функциональных единиц
1 № действия (хода, потока, работ)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование СФЕ
Сотрудник подразделения (учебная часть, заведующий ОПК) по приему документов получателя государственной услуги
Сотрудник подразделения (учебная часть, заведующий ОПК) по подготовке проекта приказа и оформлению документов
Сотрудник подразделения (учебная часть, заведующий ОПК)
Сотрудник подразделения (учебная часть, заведующий ОПК)
Директор колледжа
Сотрудник подразделения (учебная часть, заведующий ОПК) по приему документов получателя государственной услуги
Получатель государственной услуги
Наименование действия (процесса, процедуры, операций) и их описание
Прием и регистрация удостоверения личности получателя государственной услуги
Ознакомление с данными удостоверения личности, проверка полноты документов в личном деле получателя государственной услуги. Подготовка проекта приказа директора колледжа о выдаче документов о повышении квалификации и переподготовки кадров. Направление проекта приказа соответствующим структурным подразделениям, курирующему заместителю директора на согласование и на подпись директору колледжа
Согласование приказа
Проверка обоснованности исполнения документов
Подписание приказа
Регистрация подписанного директором колледжа приказа. Оформление документов о прохождении повышения квалификации и переподготовки. Регистрация приказа в журнале учета и выдачи документов с указанием даты
Подписание в журнале учета с указанием даты и получения документа
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Сотрудник подразделения (учебная часть, заведующий ОПК) по подготовке проекта приказа и оформлению документов
Проект приказа
Виза
Виза
Подпись
Оформленный и готовый к выдаче документ
Выдача документа
Сроки
исполнения
(1 час)
(3 рабочих дня)
(3 рабочих дня)
(1 день)
(1 день)
(7 рабочих дней)
(1 час)
Таблица 2.
Описание действий структурно – функциональных
единиц при выдаче дубликатов
1 № действия (хода, потока, работ)
1
2
3
4
5
6
Наименование СФЕ
Сотрудник подразделения (секретарь-делопроизводитель) по приему документов получателя государственной услуги
Директор колледжа
Сотрудник соответствующего структурного подразделения (сотрудник архива)
Директор колледжа
Сотрудник подразделения (секретарь- делопроизводитель) по приему документов получателя государственной услуги
Получатель
государственной услуги
Наименование действия
(процесса, процедуры, операций) и их описание
Прием и регистрация документов получателя государственной услуги. Передача документов директору колледжа
Ознакомление с содержанием документов и передача в соответствующее структурное подразделение
Проверка полноты документов и подготовка дубликата. Подготовка и передача дубликата на подпись директору колледжа или мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги
Проверка обоснованности исполнения документа и подписание документа.
Регистрация приказа. Регистрация дубликата в журнале учета и выдача документа с указанием даты
Подписание в журнале учета с указанием даты и получения документа
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки о получении документов
Наложение резолюции
Подготовка дубликата или мотивированного отказа в предоставлении государственной услуги
Подпись директора
Оформленный и готовый к выдаче документ
Выдача документа
Сроки
исполнения
(1 час)
(1 час)
(не позднее одного месяца)
(1 час)
(1 час)
(1 час)
Приложение 2
к Регламенту оказания государственной услуги
«Выдача документов о прохождении
подготовки, повышения квалификации
и переподготовки кадров
отрасли здравоохранения»
Диаграмма 1.
Функциональное взаимодействие
структурно – функциональных единиц
Диаграмма 2.
Функциональное взаимодействие
структурно – функциональных единиц
при выдаче дубликатов

21. Өзінің тегін (есімін, әкесінің атын) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзгерткен мемлекеттік қызмет алушы қолында бар құжаттарды тегі (есімі, әкесінің аты) өзгертілген құжаттарға ауыстыра алады. Ауыстыру шаралары колледж директорының немесе оның орынбасарының шешімі бойынша өзінің тегін (есімін, әкесінің атын) өзгерткен мемлекеттік қызмет алушының тегінің (есімін, әкесінің атының) өзгергендігін растайтын құжаттарымен бірге берген өтінішінің негізінде жүргізіледі.
22. Берілген құжаттардың, оның ішінде телнұсқалардың көшірмелері бір данада белгіленген тәртіпте колледж мұрағатында мемлекеттік қызмет алушының жеке ісінде сақталады.
3. Мемлекеттік қызмет ұсыну барысында жүзеге асырылатын (қабылданған) шешімдер мен әрекет (әрекетсіздікке) шағым жасау тәртібі
23. Колледж қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым беру тәртібін колледж қабылдау бөлімінің хатшы-іс-жүргізушісі түсіндіреді.
24. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағым осы регламенттің 1-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша құжатты беруге жауапты колледж құрылымдық бөлімшесінің басшысына поштамен жазбаша түрде не қолма-қол беріледі.
25. Қызмет дұрыс көрсетілмеген жағдайда шағым осы регламенттің 1-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша колледж директорына поштамен жазбаша түрде не қолма-қол беріледі.
26. Мемлекеттік қызметті алушы көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдануға құқығы бар.
27. Шағым ерікті түрде беріледі.
28. Шағым колледж қабылдау бөлімінің кіріс хат-хабарды есепке алу журналында тіркеледі.
Шағымды қарау барысы туралы ақпаратты колледж интернет-сайтында көрсетілген телефон бойынша алуға болады.
Шағымды қарау Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен және мерзімде жүзеге асырылады.
«Денсаулық сақтау саласы
кадрларының даярлаудан,
біліктілікті жоғарылатудан және
қайта даярлаудан өткені туралы
құжаттар беру» мемлекеттік
қызметін көрсету регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-қызметтік бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1.Әрекет № (барысы, ағымы, жұмысы)
1
2
3
4
5
6
7
ҚҚБ атауы
Мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын қабылдайтын бөлімше қызметкері (оқу бөлімі, БЖБ меңгерушісі)
Құжаттарды ресімдейтін және бұйрықты дайындайтын бөлімше қызметкері (оқу бөлімі, БЖБ меңгерушісі)
Бөлімше қызметкері (оқу бөлімі, БЖБ меңгерушісі)
Колледж директоры-ның жетекшілік ететін орынбасары
Колледж директоры
Мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын қабылдайтын бөлімше қызметкері (оқу бөлімі, БЖБ меңгерушісі)
Мемлекеттік қызмет алушы
Әрекет (үдеріс, тәртіптемелер, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушының жеке куәлігін қабылдау және тіркеу
Жеке куәлік мәліметтері-мен танысу, мемлекеттік қызмет алушының жеке ісіндегі құжаттардың толықтығын тексеру. Колледж директоры-ның кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттарды беру жөніндегі бұйрығының жобасын дайындау. Бұйрықтың жобасын тиісті құрылымдық бөлімшелерге, директордың жетекшілік ететін орынбасарына келісуге жолдау және колледж директорына қол қоюға беру
Бұйрықты келісу
Құжаттарды орындау негізділігін тексеру
Бұйрыққа қол қою
Колледж директоры қол қойған бұйрықты тіркеу. Кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттарды ресімдеу. Есепке алу журналына оны тіркеу және мерзімін көрсете отырып, құжатты беру
Есепке алу журналына мерзімін көрсете отырып, құжатты алғаны туралы қол қою
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық – өкімдік шешім)
Құжаттарды ресімдейтін және бұйрықты дайындайтын бөлімше қызметкері (оқу бөлімі, БЖБ меңгерушісі)
Бұйрық жобасы
Бұрыштама қол
Бұрыштама қол
Қол қою
Ресімделген және беруге дайын құжат
Құжатты беру
Орындау мерзімдері
(1 сағат)
(3 жұмыс күні)
(3 жұмыс күні)
(1 күн)
(1 күн)
(7 жұмыс күні)
(1 сағат)
2-кесте. Телнұсқаларды беру кезінде құрылымдық-қызметтік бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
1.Әрекет № (барысы, ағымы, жұмысы)
1
2
3
4
5
6
ҚҚБ атауы
Мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын қабылдайтын бөлімше қызметкері (хатшы-іс жүргізуші)
Колледж директоры
Тиісті құрылымдық бөлімшелердің қызметкерлері (мұрағат қызметкері)
Колледж директоры
Мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын қабылдайтын бөлімше қызметкері (хатшы-іс жүргізуші)
Мемлекеттік қызмет алушы
Әрекет (үдеріс, тәртіптемелер, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын қабылдау және тіркеу. Құжаттарды колледж директорына беру
Құжаттардың мазмұнымен танысу және тиісті құрылымдық бөлімшеге жіберу
Құжаттардың толықтығын тексеру және телнұсқаларды дайындау. Телнұсқаларды дайындау және колледж директорына қол қоюға беру немесе мемлекеттік қызметті ұсынуда дәйекті түрде бас тарту
Құжаттарды орындау негізділігін тексеру және құжаттарға қол қою
Бұйрықтарды тіркеу. Телнұсқаны есепке алу журналына тіркеу және мерзімін көрсете отырып, құжатты беру
Есепке алу журналына мерзімін көрсете отырып, құжатты алғаны туралы қол қою
Аяқталу нысаны (мәлімет-тер, құжат, ұйымдастырушылық – өкімдік шешім)
Құжаттарды алғандығы туралы қолхатты беру
Қарар белгілеу
Телнұсқаны дайындау немесе мемлекеттік қызметті ұсынуда дәйекті түрде бас тарту
Колледж директоры
Ресімделген және беруге дайын құжат
Құжатты беру
Орындау мерзімдері
(1 сағат)
(1 сағат)
(бір айдан кешіктірмей)
(1 сағат)
(1 сағат)
(1 сағат)
«Денсаулық сақтау саласы
кадрларының даярлаудан,
біліктілікті жоғарылатудан және
қайта даярлаудан өткені туралы
құжаттар беру» мемлекеттік
қызметін көрсету регламентіне
2-қосымша
1-диаграмма. Құрылымдық-қызметтік бірліктердің қызметтік өзара әрекеттесуі
2-диаграмма. Құжат телнұсқасын беру кезіндегі құрылымдық-қызметтік  бірліктердің қызметтік өзара әрекеттесуі