Об установлении норм субсидий на удобрения, горюче-смазочные материалы и товарно-материальные ценности для проведения весенне-полевых и уборочных работ, перечень приоритетных сельскохозяйственных культур города Астаны на 2013 год
Постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2013 года № 102-1874. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 6 декабря 2013 года № 793. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 31 января 2014 года № 06-134
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 31.01.2014 № 06-134.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2013 год:
1) перечень приоритетных культур согласно приложению 1;
2) нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, согласно приложению 2;
3) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализуемых отечественными производителями, согласно приложению 3;
4) виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у отечественных производителей, согласно приложению 4.
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление сельского хозяйства города Астаны» обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в средствах массовой информации и размещением на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Нагаспаева Е.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Согласовано:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________ А. Мамытбеков
4 ноября 2013 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 4 ноября 2013 года № 102-1874
Перечень
приоритетных культур
п/п
Наименование сельскохозяйственной культуры
1.
Зерновые культуры (базовые бюджетные нормы субсидии)
2.
Кормовые культуры
3.
Картофель
4.
Овощи закрытого грунта промышленного типа (один культурооборот)
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 4 ноября 2013 года № 102-1874
Нормы
субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных
материалов и других товарно-материальных
ценностей, необходимых для проведения
весенне-полевых и уборочных работ
п/п
Наименование
сельскохозяйственной культуры
Нормы
бюджетных
субсидий
на 1 гектар
(тенге)
Рекомендуется
для посевных
культур
1.
Зерновые (базовая норма субсидий)

2013 жылға арналған Астана қаласының көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге тыңайтқыштарды, жанар-жағар май материалдары мен тауарлық-материалдық құндылықтарды субсидиялау нормаларын, басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 04 қарашадағы № 102-1874 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 793 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 06-134 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 31.01.2014 № 06-134 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға арналған:
1) басым дақылдардың тізбесі 1-қосымшаға сәйкес;
2) көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргізуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары 2-қосымшаға сәйкес;
3) отандық өндірушілер сататын субсидияланатын тыңайтқыш түрлері мен 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқышқа арналған субсидия нормалары  3-қосымшаға сәйкес;
4) гербицид жеткізушілерден сатып алынған субсидияланған гербицид түрлері және 1 килограмм (литр) гербицидке арналған субсидия нормалары 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. «Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Қ. Нағаспаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
__________________А. Мамытбеков
2013 жылғы 4 қараша
Астана қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 4 қарашадағы
№ 102-1874 қаулысына
1-қосымша
Басым дақылдардың
тізбесі
Р/с № Ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1.
Дәнді дақылдар (субсидиялардың базалық бюджеттік нормалары)
2.
Жемшөптік дақылдар
3.
Картоп
4.
Өндірістік жағдайындағы жабық топырақтағы көкөністер (бір дақыл айналымы)
Астана қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 4 қарашадағы
№ 102-1874 қаулысына
2-қосымша
Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргізуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары
Р/с № Ауыл шаруашылығы
дақылдарының атаулары
Бюджеттік субсидиялардың
1 гектарға арналған нормасы
(теңге)
Дақыл егістігі үшін ұсынылады
1.
Дәнді дақылдар (субсидияның базалық нормасы)