О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 12 декабря 2012 года № С-14/5 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 апреля 2013 года № С-16/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 апреля 2013 года № 3709. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 июля 2014 года № 06-02-205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.07.2014 № 06-02-205).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2013-2015 годы" от 12 декабря 2012 года № С-14/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3560, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Көкшетау" и 10 января 2013 года в газете "Степной маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 769 801,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 000 000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 347 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 326 427 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 397 027,8 тысяч тенге;
2) затраты – 14 556 648,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -142 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 983 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 155 651 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета – -644 178,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета – 644 178,3 тысяч тенге".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 2 439 741 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 542 775 тысяч тенге, в том числе:
6 431 тысяча тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2 016 тысяч тенге – для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № С-14/5 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № С-16/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 3709 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 06-02-205 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 11.07.2014 № 06-02/205 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № С-14/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3560 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Көкшетау" газетінде және 2013 жылғы 10 қаңтарда "Степной Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 769 801,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 000 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 347 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 326 427 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 4 397 027,8 мың теңге.
2) шығындар – 14 556 648,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -142 668 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 983 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 155 651 мың теңге;
4) бюджеттік дефицит – -644 178,3 мың теңге;
5) бюджеттік дефицитті қаржыландыру – 644 178,3 мың теңге".
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттің қаражаттары есебінен 2 439 741 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 542 775 мың теңге сомасындағы ағымдағы мақсатты трансферттер, соның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 6 431 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға – 2 016 мың теңге;

526 000 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог города Кокшетау;
8 328 тысяч тенге - на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов и реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов".
2) целевые трансферты на развитие в сумме 1 896 966 тысяч тенге, в том числе:
1 210 954 тысячи тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
306 012 тысяч тенге – на строительство жилья для очередников;
380 000 тысяч тенге – на строительство жилья для молодых семей".
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены бюджетные кредиты за счет средств республиканского бюджета в сумме 792 983 тысячи тенге, в том числе:
12 983 тысячи тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
780 000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья".
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель 16 очередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Ж.Абишев
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов
Приложение к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 23 апреля
2013 года № С-16/7
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 12 декабря
2012 года № С-14/5
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Көкшетау қаласының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 526 000 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға, ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге – 8 328 мың теңге.
2) дамытуға 1 896 966 мың теңге сомасында жіберілген мақсатты трансферттер, соның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 1 210 954 мың теңге;
кезекшілеріне арналған тұрғын үйдің құрылысына – 306 012 мың теңге;
жас отбасыларына арналған тұрғын үйдің құрылысына – 380 000 мың теңге".
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет есебінен 792 983 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредит қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 12 983 мың теңге;
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 780 000 мың теңге".
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 16 кезекті
сессияның төрағасы                         Ж.Әбішев
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
Көкшетау қалалық мәслихатының
2013 жылғы 23 сәуірдегі
№ С-16/7 шешіміне
қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ С-14/5 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кіріс