О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 12 декабря 2012 года № С-14/5 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2013 года № С-21/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2013 года № 3897. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 июля 2014 года № 06-02-205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.07.2014 № 06-02-205).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2013-2015 годы» от 12 декабря 2012 года № С-14/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3560, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 481 220,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 833 202 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44 897,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 695 569,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 907 551,7 тысяч тенге;
2) затраты – 16 423 669,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -142 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 983 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 155 651 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 72 970 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 72 970 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -872 751,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 872 751,6 тысяч тенге.».
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель 21 внеочередной сессии,
секретарь Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
города Кокшетау                            Ж.Жумагулов
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата

Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № С-14/5 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 қарашадағы № С-21/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 3897 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 06-02-205 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 11.07.2014 № 06-02/205 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № С-14/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3560 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 481 220,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 833 202 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 897,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 695 569,4 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 4 907 551,7 мың теңге;
2) шығындар – 16 423 669,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -142 668 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 983 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 155 651 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялары бойынша сальдо – 72 970 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 72 970 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -872 751,6 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитті қаржыландыру – 872 751,6 мың теңге.».
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
21 кезектен тыс сессияның төрағасы,
бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының хатшысы               Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Ж.Жұмағұлов
Көкшетау қалалық мәслихатының