О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28 июня 2013 года № 5С-18/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июля 2013 года № 3769. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 6 января 2014 года № 05-03ш/04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 06.01.2014 № 05-03ш/04).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2013-2015 годы» от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3582, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 066 933,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 597 617 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 351,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 414 965,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6 100 795,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 378 167 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 378 167 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 283,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12283,6 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -424 312,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 312,9 тысяч тенге.»;
приложения 157 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Г.Абилова
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов города Степногорска»            Ш.Тулегенова
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата
от 28 июня 2013 года № 5С-18/3
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

"2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногороск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 5С-18/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 шілдеде № 3769 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 05-03ш/04 шешімімен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 06.01.2014 № 05-03ш/04 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3582 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 066 933,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 597 617 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 351,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 414 965,3 мың теңге;
2) шығындар – 6 100 795,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 378 167 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 378 167 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 283,6 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12 283,6 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -424 312,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 312,9 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 157 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Әбілова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының
2013 жылғы 28 маусымдағы
№ 5С-18/3 шешіміне
1-қосымша