О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 23 июля 2013 года № 5С-19/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 августа 2013 года № 3790. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 6 января 2014 года № 05-03ш/04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 06.01.2014 № 05-03ш/04).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2013 года № 5С-14-4 «О внесении изменений и дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», решением Акмолинского областного маслихата от 6 июля 2013 года № 5С-15-6 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2013-2015 годы» от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3582, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 204 982 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 597 617 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 351,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 553 013,7 тысяч тенге;
2) затраты – 6 229 190,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 378 167 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 378 167 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 937,4 тысяч тенге, в том числе:

"2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 шілдедегі № 5С-19/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 тамызда № 3790 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 05-03ш/04 шешімімен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 06.01.2014 № 05-03ш/04 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 20 маусымдағы № 5С-14-4 «Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 «2013-2015 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» шешіміне, Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 6 шілдедегі № 5С-15-6 «Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3582 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 204 982 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 597 617 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 351,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 553 013,7 мың теңге;
2) шығындар – 6 229 190,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 378 167 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 378 167 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 937,4 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 21 937,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -424 312,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 312,9 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Г.Абилова
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов города Степногорска»            Ш.Тулегенова
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

қаржы активтерін сатып алу – 21 937,4 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -424 312,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 312,9 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Әбілова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ш.Төлегенова

от 23 июля 2013 года № 5С-19/2
Приложение 4 к решению
Степногорского городского маслихата
"О бюджете города на 2013-2015 годы"
от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов
Администратор бюджетных программ
Наименование
сумма, тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На содержание центра реабилитации детей-инвалидов города Степногорска
10424
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги

2013 жылғы 23 шілдедегі № 5С-19/2
Степногорск қалалық мәслихатының
шешіміне 2 қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 5С-12/2 "2013-2015 жылдарға
арналған қала бюджеті туралы"
шешіміне 4 қосымша
Мақсатты трансферттердің есебінен қала бюджетінің шығындары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
сомасы, мың теңге
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Степногорск қаласының мүгедек балаларын оңалту орталығын ұстауға
10424
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге

4426,8
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1420,8
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
851
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31827,7
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей) оставшихся без попечения родителей
23710,6
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
35009,6
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
8880,4
На содержание и оснащение организаций образования
36900
На проведение противопожарных мероприятий
40504
На решение вопросов обустройства моногородов
92417
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
60720
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
411877
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
46877,6
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
700000
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
196973
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
163553,7
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (1 очередь) города Степногорска
263098
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (2 очередь) города Степногорска
771560
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство инженерной инфраструктуры к 45-ти квартирному жилому дому (позиция 1)
4500
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской (завершающий этап)
25499,9
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции систем водоснабжения и водоотведения (2-3 очередь) города Степногорска
50000
На реконструкцию системы водоснабжения села Новокронштадка Сандыктауского района
70379
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий

4426,8
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеу
1420,8
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жабдықтауға
4097
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
851
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
31827,7
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
23710,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
35009,6
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
8880,4
Білім беру ұйымдарын жабдықтауға және ұстауға
36900
Өртке қарсы іс-шаралар өткізуге
40504
Моноқалаларды орналастыру сұрақтарын шешу
92417
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеу
60720
Құрылыс бөлімі
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
411877
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
46877,6
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
700000
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
196973
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
163553,7
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (1 кезек)
263098
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (2 кезек)
771560
45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік инфрақұрылым салуға жобалау-сметалық құжаттаманы және мемлекеттік сараптама әзірлеу үшін (1 позиция)
4500
Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттаманы және мемлекеттік сараптамасын әзірлеуге (қорытынды кезең)
25499,9
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құру (2-3 кезек) бойынша жобалық-смета құжаттамасын әзірлеуге және мемлекеттік сараптамаға
50000
Сандықтау ауданының Новокронштадка ауылының сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға
70379
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге

13353,3
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
454
Отдел земельных отношений
На проведение землеустроительных работ для установления границ города Степногорск
11506,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На строительство и реконструкцию автомобильных дорог города Степногорска
88502
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт дороги "город Степногорск - промышленная зона"
11960,1
На увеличение уставного капитала товарищества с ограниченной ответственностью "Степногорск-Тазалык"
9653,8
На решение вопросов обустройства моногородов
175000
На реконструкцию автомобильной дороги от улицы Ленина до проспекта Лунный город Степногорск
65038
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт автомобильных дорог поселков Аксу, Бестобе, Заводской
16213,8
Отдел экономики и финансов
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
200
Отдел культуры и развития языков
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1749,9
На решение вопросов обустройства моногородов
78300
Аппарат акима села Кырык кудык
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
3121
На решение вопросов обустройства села в реализации мер по содействию экономическому развитию в рамках Программы «Развитие регионов»
600
Аппарат акима поселка Заводской
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
872,1
Аппарат акима поселка Аксу
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
872,1
Аппарата акима поселка Шантобе
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
872,1
Аппарата акима поселка Бестобе
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов

13353,3
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық сандарын ұлғайтуға
454
Жер қатынастары бөлімі
Степногорск қаласының шекарасын бекіту үшін жер құрылыс жұмыстарын жүргізуге
11506,7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын салуға және қалпына келтіруге
88502
«Степногорск қаласы - өнеркәсіп аймағы» жолдарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға
11960,1
"Степногорск - Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғы капиталын ұлғайтуға
9653,8
Моноқалаларды орналастыру сұрақтарын шешу
175000
Степногорск қаласы Ленина көшесіндегінен Лунный даңғылына дейін автомобиль жолдарын қайта жаңарту
65038
Ақсу, Бестөбе, Заводской кенттерінің автомобиль жолдарына күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға
16213,8
Экономика және қаржы бөлімі
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға
200
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеу
1749,9
Моноқалаларды орналастыру сұрақтарын шешу
78300
Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеу
3121
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде экономикалық дамытуға қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыруда ауылды жайластыру мәселесін шешуге
600
Заводской кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық сандарын ұлғайтуға
872,1
Ақсу кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық сандарын ұлғайтуға
872,1
Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық сандарын ұлғайтуға
872,1
Бестөбе кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық сандарын ұлғайтуға