О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2013 года № 5С-23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 декабря 2013 года № 3904. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 6 января 2014 года № 05-03ш/04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 06.01.2014 № 05-03ш/04).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 26 ноября 2013 года № 5С-18-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2013-2015 годы» от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3582, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 244 176,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 473 565,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 48 223,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 470 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 699 917,4 тысяч тенге;
2) затраты – 6 268 384,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 377 857 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 377 857 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 937,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 21 937,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -424 002,9 тысяч тенге;

Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 5С-23/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3904 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 05-03ш/04 шешімімен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 06.01.2014 № 05-03ш/04 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 қарашадағы № 5С-18-2 шешіміне сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3582 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 244 176,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 473 565,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 223,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 470 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 699 917,4 мың теңге;
2) шығындар – 6 268 384,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 377 857 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 377 857 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 937,4 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 21 937,4 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -424 002,9 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 002,9 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Сабыров
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Степногорска                 М.Такамбаев
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов города Степногорска»            Ш.Тулегенова
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата
от 4 декабря 2013 года № 5С-23/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата
от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2
Бюджет города на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 002,9 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Сабыров
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
«КЕЛІСІЛДІ»
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының
2013 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 5С-23/2 шешіміне
1 қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 5С-12/2 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

21937,4
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
21937,4
V. Дефицит (профицит) бюджета
-424002,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
424002,9
7
Поступления займов
377857
01
Внутренние государственные займы
377857
2
Договоры займа
377857
8
Используемые остатки бюджетных средств
46145,9
1
Свободные остатки бюджетных средств
46145,9
01
Свободные остатки бюджетных средств
46145,9
Приложение 2 к решению
Степногорского городского маслихата
от 4 декабря 2013 года № 5С-23/2
Приложение 4 к решению
Степногорского городского маслихата
от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На содержание центра реабилитации детей-инвалидов города Степногорска
10424
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
3726,8
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1420,8
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
851
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31827,7
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей) оставшихся без попечения родителей
23410,6
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
37012,6
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
10230,4
На содержание и оснащение организаций образования
38682
На проведение противопожарных мероприятий
13665,3
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
100000
На решение вопросов обустройства моногородов
91543,2
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
60720
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
411877
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
86878,6
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 2 очередь)
33322,7
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск

21937,4
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
21937,4
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-424002,9
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
424002,9
7
Қарыздар түсімі
377857
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
377857
2
Қарыз алу келісім-шарттары
377857
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
46145,9
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
46145,9
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
46145,9
Степногорск қалалық мәслихатының
2013 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 5С-23/2 шешіміне
2 қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 5С-12/2 шешіміне
4 қосымша
Нысаналы трансферттердің есебінен қала бюджетінің шығындары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Степногорск қаласының мүгедек балаларын оңалту орталығын ұстауға
10424
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
3726,8
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
1420,8
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жабдықтауға
4097
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
851
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
31827,7
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге
23410,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
37012,6
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
10230,4
Білім беру ұйымдарын жабдықтауға және ұстауға
38682
Өртке қарсы іс-шаралар өткізуге
13665,3
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
100000
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
91543,2
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
60720
Құрылыс бөлімі
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
411877
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
86878,6
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (2 кезектің 1 кезеңі)
33322,7
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға

700000
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
196867,4
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
163465
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (1 очередь) города Степногорска
263098
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (2 очередь) города Степногорска
771560
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство инженерной инфраструктуры к 45-ти квартирному жилому дому (позиция 1)
4500
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской (завершающий этап)
25499,9
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции систем водоснабжения и водоотведения (2-3 очередь) города Степногорска
50000
На реконструкцию системы водоснабжения села Новокронштадка Сандыктауского района
70379
На реконструкцию системы водоснабжения села Новокронштадка Сандыктауского района
5830
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
13353,3
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
454
Отдел земельных отношений
На проведение землеустроительных работ для установления границ города Степногорск
11252,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На строительство и реконструкцию автомобильных дорог города Степногорска
87851,6
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт дороги "Город Степногорск - промышленная зона"
11960,1
На увеличение уставного капитала товарищества с ограниченной ответственностью "Степногорск-Тазалык"
9653,8
На решение вопросов обустройства моногородов
169494
На реконструкцию автомобильной дороги от улицы Ленина до проспекта Лунный города Степногорск
65038
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт автомобильных дорог поселков Аксу, Бестобе, Заводской
16213,8
Отдел экономики и финансов
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
191
Отдел культуры и развития языков
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1749,9
На решение вопросов обустройства моногородов
77833
Аппарат акима села Кырык кудык
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
3121
На решение вопросов обустройства села в реализации мер по содействию экономическому развитию в рамках Программы «Развитие регионов»

700000
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
196867,4
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
163465
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (1 кезек)
263098
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (2 кезек)
771560
45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік инфрақұрылымын салуға жобалық-сметалық құжаттамасын мемлекеттік сараптамасымен әзірлеуге (1 позиция)
4500
Ақсу, Заводской кенттерін сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға жобалық-сметалық құжаттамасын мемлекеттік сараптамасымен әзірлеуге (аяқталу кезені)
25499,9
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін қайта құру (2-3 кезек) бойынша жобалық-сметалық құжаттамасын мемлекеттік сараптамасымен әзірлеуге
50000
Сандықтау ауданының Новокронштадка ауылының сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға
70379
Сандықтау ауданының Новокронштадка ауылының сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға
5830
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
13353,3
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық санын ұлғайтуға
454
Жер қатынастары бөлімі
Степногорск қаласының шекарасын белгілеу үшін жерге орналастыру жұмыстарын жүргізуге
11252,9
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын салуға және қалпына келтіруге
87851,6
«Степногорск қаласы - өнеркәсіп аймағы» жолдарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптамасын жасауға
11960,1
"Степногорск-Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғы капиталын ұлғайтуға
9653,8
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
169494
Степногорск қаласының Ленин көшесінен Лунный даңғылына дейін автомобиль жолдарын қайта құруға
65038
Ақсу, Бестөбе, Заводской кентерінің автомобиль жолдарына күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға
16213,8
Экономика және қаржы бөлімі
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
191
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
1749,9
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
77833
Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
3121
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруда ауылды жайластыру мәселесін шешуге