Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования в городе Степногорске на 2014 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 28 декабря 2013 года № а-12/536. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 января 2014 года № 3982. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорска Акмолинской области от 10 февраля 2015 года № 03-46ш/379)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорска Акмолинской области от 10.02.2015 № 03-46ш/379).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы в городе Степногорске на 2014 год согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования в городе Степногорске на 2014 год согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности заместителя акима города Степногорска Салыкову Э.Р.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Главный врач государственного
коммунального предприятия на
праве хозяйственного ведения
«Степногорская городская
поликлиника» при управлении
здравоохранения Акмолинской
области                                    А.Дуйсенов
Руководитель государственного
учреждения «Государственный
архив города Степногорска»
управления архивов и документации
Акмолинской области                        Л.Мухамедина
Руководитель государственного
учреждения «Налоговое управление
по городу Степногорск Налогового
департамента по Акмолинской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      А.Есжанов
Начальник государственного
учреждения «Управление внутренних
дел города Степногорска
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан»                  Т.Кемелов
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны города Степногорск
Акмолинской области»                       Ж.Менбаев
Руководитель государственного
учреждения «Управление юстиции
города Степногорска Департамента
юстиции Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      И.Жандинов
Председатель Степногорского
городского суда государственного
учреждения «Канцелярия
Акмолинского областного суда
Департамента по обеспечению
деятельности судов при Верховном
суде Республики Казахстан
(аппарата Верховного
Суда Республики Казахстан)»                М.Ахметов
Руководитель Степногорского
территориального отдела
судебных исполнителей
государственного учреждения
«Департамент по исполнению
судебных актов Акмолинской
области Комитета по исполнению
судебных актов Министерства
Юстиции Республики Казахстан»              Ш.Таукелова
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия «Дом детского
творчества» при отделе
образования города Степногорска            И.Акимова
Руководитель государственного
учреждения «Централизованная
библиотечная система» отдела
культуры и развития языков
города Степногорска                        Р.Мухамадиева
Приложение 1
к постановлению акимата
города Степногорска
от 28 декабря 2013
года № а-12/536
Спрос и предложение на общественные работы в городе Степногорске на 2014 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1
ГУ «Аппарат акима города Степногорска»
4
4
2
ГУ «Аппарат акима поселка Аксу»
20
20
3
ГУ «Аппарат акима поселка Бестобе»
16
16
4
ГУ «Аппарат акима поселка Заводской»
20
20
5
ГУ «Аппарат акима поселка Шантобе»
40
40
6
ГУ «Аппарат акима села Карабулак»
16
16
7
ГУ «Аппарат акима села Изобильное города Степногорска»
8
8
8
ГУ «Аппарат акима Богенбайского сельского округа города Степногорска»
8
8
9
ГУ «Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорска»
8
8
10
ГУ «Отдел экономики и финансов города Степногорска»
4
4
11
ГУ «Отдел земельных отношений города Степногорска»
4
4
12
ГУ «Отдел внутренней политики города Степногорска»
4
4
13
ГУ «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска»
84
84
14
ГКП на ПХВ «Степногорская городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
4
4
15
Степногорский городской суд государственного учреждения «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)
8
8
16
ГУ «Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области»
12
12
17
ГУ «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска»
4
4
18
ГУ «Отдел предпринимательства города Степногорска»
4
4
19
ГУ «Государственный архив города Степногорска» управления архивов и документации Акмолинской области
4
4
20
ГУ «Управление внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
8
8
21
ГУ «Управление юстиции города Степногорска Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
4
4
22
ГУ «Налоговое управление по городу Степногорск Налогового департамента по Акмолинской области Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
8
8
23
ГККП «Дом детского творчества» при отделе образования города Степногорска
4
4
24
ГУ «Степногорский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Акмолинской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства Юстиции Республики Казахстан»
4
4
25
ГУ «Централизованная библиотечная система» отдела культуры и развития языков города Степногорска
4
4
Расшифровка аббревиатур:
ГУ – государственное учреждение;
ГКП на ПХВ – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения;
ГККП – государственное казенное коммунальное предприятие.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Степногорска
от 28 декабря 2013
года № а-12/536
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования в городе Степногорске на 2014 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
1
ГУ «Аппарат акима города Степногорска»
помощь в обработке документов
12 000 документов
2
ГУ «Аппарат акима поселка Аксу»
помощь в обработке документов
12 000 документов
уборка территорий

2014 жылға арналған Степногорск қаласында қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбелерін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № а-12/536 қаулысы. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 3982 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 03-46ш/379 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 10.02.2015 № 03-46ш/379 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Степногорск қаласында қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. 2014 жылға арналған Степногорск қаласында ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушысы Э.Р. Салыковаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасының жанындағы
«Степногорск қалалық емхана»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
бас дәрігері                               А.Дүйсенов
Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар
басқармасының «Степногорск
қаласының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Л.Мұхамедина
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Ақмола
облысы бойынша Салық
департаментінің Степногорск
қаласы бойынша Салық
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        А.Есжанов
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер Министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
Департаменті Степногорск
қаласының ішкі істер
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Кемелов
«Ақмола облысы Степногорск
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж.Менбаев
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Ақмола облысының Әділет
департаменті Степногорск
қаласының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            И.Жандинов
«Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз
ету Департаменті (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Сотының
аппараты) Ақмола облыстық
сотының кеңсесі» мемлекеттік
мекемесінің Степногорск
қалалық сотының төрағасы                   М.Ахметов
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау
бойынша комитеті Ақмола
облысы сот актілерін
орындау бойынша
Департаменті» Степногорск
аумақтық сот орындаушылар
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ш.Тәукелова
Степногорск қаласы білім
бөлімнің жанындағы «Балалар
шығармашылық үйі» коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры                                  И.Әкімова
Степногорск қаласы мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімнің
«Орталықтандырылған кітапханалар
жүйесі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Р.Мұхамадиева
Степногорск қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ а-12/536 қаулысына
1 қосымша
2014 жылға арналған Степногорск қаласында қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Степногорск қаласы әкімінің аппараты» ММ
4
4
2
«Ақсу кенті әкімінің аппараты» ММ
20
20
3
«Бестөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
16
16
4
«Заводской кенті әкімінің аппараты» ММ
20
20
5
«Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
40
40
6
«Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты» ММ
16
16
7
«Степногорск қаласының Изобильное ауылы әкімінің аппараты» ММ
8
8
8
«Степногорск қаласының Бөгенбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
8
8
9
«Степногорск қаласының Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты» ММ
8
8
10
«Степногорск қаласының экономика және қаржы бөлімі» ММ
4
4
11
«Степногорск қаласының жер қатынастары бөлімі» ММ
4
4
12
«Степногорск қаласының ішкі саясат бөлімі» ММ
4
4
13
«Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
84
84
14
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Степногорск қалалық емхана» ШЖҚ МКК
4
4
15
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті Ақмола облыстық сотының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Степногорск қалалық соты
8
8
16
«Ақмола облысы Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» ММ
12
12
17
«Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ
4
4
18
«Степногорск қаласының кәсіпкерлік бөлімі» ММ
4
4
19
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Степногорск қаласының мемлекеттік мұрағаты» ММ
4
4
20
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Степногорск қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
8
8
21
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаменті Степногорск қаласының әділет басқармасы» ММ
4
4
22
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Степногорск қаласы бойынша Салық басқармасы» ММ
8
8
23
Степногорск қаласының білім бөлімінің жанындағы «Балалар шығармашылық үйі» МКҚК
4
4
24
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Ақмола облысы сот актілерін орындау Департаменті Степногорск аумақтық сот орындаушылар бөлімі» ММ
4
4
25
Степногорск қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімнің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» ММ
4
4
Қысқармалардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме;
ШЖҚ МКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
МҚКК – мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны.
Степногорск қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ а-12/536 қаулысына
2 қосымша
2014 жылға арналған Степногорск қаласында ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
«Степногорск қаласы әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
2
«Ақсу кенті әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
аумақтарын жинау

270 000 квадратных метров
3
ГУ «Аппарат акима поселка Бестобе»
помощь в обработке документов
12 000 документов
уборка территорий
200 000 квадратных метров
4
ГУ «Аппарат акима поселка Заводской»
помощь в обработке документов
12 000 документов
уборка территорий
270 000 квадратных метров
5
ГУ «Аппарат акима поселка Шантобе»
помощь в обработке документов
12 000 документов
уборка территорий
560 000 квадратных метров
6
ГУ «Аппарат акима села Карабулак»
уборка территорий
270 000 квадратных метров
7
ГУ «Аппарат акима села Изобильное города Степногорска»
помощь в обработке документов
12 000 документов
уборка территорий
65 000 квадратных метров
8
ГУ «Аппарат акима Богенбайского сельского округа города Степногорска»
уборка территорий
190 000 квадратных метров
9
ГУ «Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорска»
помощь в обработке документов
12 000 документов
уборка территорий
70 000 квадратных метров
10
ГУ «Отдел экономики и финансов города Степногорска»
помощь в обработке документов
12 000 документов
11
ГУ «Отдел земельных отношений города Степногорска»
помощь в обработке документов
12 000 документов
12
ГУ «Отдел внутренней политики города Степногорска»
помощь в проведении социальных опросов населения
2 000 человек
помощь в обработке документов
6 000 документов
13
ГУ «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска»
помощь в обработке документов
12 000 документов
Санитарная очистка территории города
1200 000 квадратных метров
14
ГКП на ПХВ «Степногорская городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
помощь в обработке документов
12 000 документов
15
Степногорский городской суд государственного учреждения «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)
курьерская работа
24 000 документов
16
ГУ «Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области»
курьерская работа
36 000 документов
17
ГУ «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска»
помощь в обработке документов
12 000 документов
18
ГУ «Отдел предпринимательства города Степногорска»
помощь в обработке документов
12 000 документов
19
ГУ «Государственный архив города Степногорска» управления архивов и документации Акмолинской области
помощь в обработке документов
12 000 документов
20
ГУ «Управление внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
курьерская работа
24 000 документов
21
ГУ «Управление юстиции города Степногорска Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
помощь в оформлении архивных документов по вопросам документирования населения, регистрации недвижимости, регистрации записей актов гражданского состояния
12 000 документов
22
ГУ «Налоговое управление по городу Степногорск Налогового департамента по Акмолинской области Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
курьерская работа
24 000 документов
23
ГККП «Дом детского творчества» при отделе образования города Степногорска
помощь в обработке документов
12 000 документов
24
ГУ «Степногорский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Акмолинской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
помощь в обработке документов
12 000 документов
25
ГУ «Централизованная библиотечная система» отдела культуры и развития языков города Степногорска
помощь в обработке документов
12 000 документов
продолжение таблицы
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
в размере минимальной заработной платы
городской бюджет
Расшифровка аббревиатур:
ГУ – государственное учреждение;
ГКП на ПХВ – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения;
ГККП – государственное казенное коммунальное предприятие.

270 000 шаршы метр
3
«Бестөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
аумақтарын жинау
200 000 шаршы метр
4
«Заводской кенті әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
аумақтарын жинау
270 000 шаршы мет
5
«Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
аумақтарын жинау
560 000 шаршы метр
6
«Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақтарын жинау
270 000 шаршы метр
7
«Степногорск қаласының Изобильное ауылы әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
аумақтарын жинау
65 000 шаршы метр
8
«Степногорск қаласының Бөгенбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақтарын жинау
190 000 шаршы метр
9
«Степногорск қаласының Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
аумақтарын жинау
70 000 шаршы метр
10
«Степногорск қаласының экономика және қаржы бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
11
«Степногорск қаласының жер қатынастары бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
12
«Степногорск қаласының ішкі саясат бөлімі» ММ
халықты әлеуметтік сауалнаманы өткізуінде көмек көрсету
2 000 адам
құжаттарды өңдеуге көмектесу
6000 құжат
13
«Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12000 құжат
қала аумақтарын санитарлық жинау
1200 000 шаршы метр
14
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Степногорск қалалық емхана» ШЖҚ МКК
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
15
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті Ақмола облыстық сотының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Степногорск қалалық соты
курьердің жұмысы
24 000 құжат
16
«Ақмола облысы Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» ММ
курьердің жұмысы
36 000 құжат
17
«Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
18
«Степногорск қаласының кәсіпкерлік бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
19
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Степногорск қаласының мемлекеттік мұрағаты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
20
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Степногорск қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
курьердің жұмысы
24 000 құжат
21
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаменті Степногорск қаласының әділет басқармасы» ММ
халықты құжаттау, мүлікті тіркеу, азаматтық жағдайдағы кесімдерінің жазбаларын тіркеу мәселелері жөніндегі мұрағаттық құжаттарды ресімдеу бойынша көмек көрсету
12 000 құжат
22
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Степногорск қаласы бойынша Салық басқармасы» ММ
курьердің жұмысы
24 000 құжат
23
Степногорск қаласының білім бөлімінің жанындағы «Балалар шығармашылық үйі» МКҚК
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
24
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Ақмола облысы сот актілерін орындау Департаменті Степногорск аумақтық сот орындаушылар бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
25
Степногорск қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімнің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде
қалалық бюджет
Қысқармалардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме;
ШЖҚ МКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
МҚКК – мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны.