О внесении изменения в постановление акимата Енбекшильдерского района от 21 декабря 2012 года № А-12/384 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест"
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 27 сентября 2013 года № А-6/285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 октября 2013 года № 3849. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 18 февраля 2016 года № а-2/32
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 18.02.2016 № а-2/32 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Енбекшильдерского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест" от 21 декабря 2012 года № А-12/384 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3558, опубликовано 19 января 2013 года в районных газетах "Жаңа-дәуір" и "Сельская-новь") следующее изменение:
преамбулу постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Садуақасұлы

Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/384 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 пайыздық көлемінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № А-6/285 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қазанда № 3849 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № а-2/32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 18.02.2016 № а-2/32 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 пайыздық көлемінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/384 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3558 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда "Жаңа-дәуір" және "Сельская-новь" аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Садуақасұлы