О внесении изменений и дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 5С-14/2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 04 марта 2013 года № 5С-16/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 марта 2013 года № 3677. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 марта 2014 года № 03-2/73)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2014 № 03-2/73).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4)5) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 12 декабря 2012 года № 5С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3585, опубликовано 11 января 2013 года в газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 256 969,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 247 981,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 7 005,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 000,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 1 998 983,0 тысячи тенге;
2) затраты - 2 275 847,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -501,0 тысяча тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 501,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 3 558,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 3 558,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -21 935,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 935,0 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2013 года, в сумме 22 436,0 тысячи тенге».

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-14/2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 наурыздағы № 5С-16/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 наурызда № 3677 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 03-2/73 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 11.03.2014 № 03-2/73 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармақтың 4)5) тармақшаларына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-14/2 Жарқайың аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3585 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 256 969,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 247 981,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 005, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 998 983,0 мың теңге;
2) шығындар - 2 275 847,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - -501,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 501,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 558,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 3 558,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -21 935,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)- 21 935,0 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
«7-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2013 жылдың 1 қаңтарында 22 436,0 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін».

Приложения 14 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Д.Меджидов
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   Т.Хамитов
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата

Көрсетілген шешімнің 14 және 7 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Д.Меджидов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   Т.Хамитов
Жарқайың аудандық мәслихатының

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3558,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
3558,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-21935,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
21935,0
7
ПОСТУПЛЕНИЯ ЗАЙМОВ
0,0
16
ПОГАШЕНИЕ ЗАЙМОВ
501,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
501,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
501,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
22 436,0
01
Остатки бюджетных средств
22 436,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
22 436,0
Приложение 2
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 4 марта 2013 года
№ 5С-16/2
Приложение 4
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 12 декабря 2012 года
№ 5С-14/2
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
421 720
Целевые текущие трансферты
99 446
в том числе:
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа
470,4
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
470,4
Аппарат акима Валихановского сельского округа
582,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
582,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа
757,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
757,0
Аппарат акима Далабайского сельского округа
404,3
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
404,3
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа
793,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
793,0
Аппарат акима Костычевского сельского округа
485,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
485,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа
302,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
302,0
Аппарат акима Львовского сельского округа
255,6
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
255,6
Аппарат акима Нахимовского сельского округа
419,1
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
419,1
Аппарат акима Отрадного сельского округа
573,3
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
573,3
Аппарат акима Пригородного сельского округа
557,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
557,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа
387,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
387,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа
255,7
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
255,7
Аппарат акима Тассуатского сельского округа
269,4
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
269,4
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа
217,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
217,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа
158,2
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
158,2
Отдел ветеринарии района
24 578
На проведение противоэпизоотических мероприятий
24 578
Отдел экономики и финансов района
2 756
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 756
Отдел образования района

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3558,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
3558,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-21935,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
21935,0
7
ҚАРЫЗДАР ТҮСІМІ
0,0
16
ҚАРЫЗДАРДЫ ӨТЕУ
501,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
501,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
501,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
22 436,0
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
22 436,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
22 436,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2013 жылғы 4 наурыздағы
№ 5С-16/2 шешіміне
2 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 5С-14/2 шешіміне
4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
421 720
Ағымдағы нысаналы трансферттер
99 446
оның iшiнде:
Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
470,4
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
470,4
Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
582,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
582,0
Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
757,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
757,0
Далабай ауылдық округі әкімінің аппараты
404,3
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
404,3
Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
793,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
793,0
Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты
485,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
485,0
Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
302,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
302,0
Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
255,6
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
255,6
Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты
419,1
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
419,1
Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты
573,3
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
573,3
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
557,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
557,0
Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
387,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
387,0
Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
255,7
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
255,7
Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты
269,4
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
269,4
Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
217,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
217,0
Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
158,2
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
158,2
Аудандық ветеринария бөлімі
24 578
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
24 578
Аудандық экономика және қаржы бөлімі
2 756
Мамандарды әлеуметтiк қолдау жөніндегі шараларын іске асыруға
2 756
Аудандық бiлiм беру бөлімі

65 226
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
27 684
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
9 661
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

65 226
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
27 684
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
9 661
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8 194
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

1 467
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 581
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций
12 500
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5 800
Целевые трансферты на развитие:
322 274
в том числе:
Отдел строительства района
322 274
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
152 000
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
170 274
Приложение 3
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 4 марта 2013 года
№ 5С-16/2
Приложение 7
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 12 декабря 2012 года
№ 5С-14/2
Бюджетные программы города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
141 874,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
141 874,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
130 349,0
Аппарат акима города Державинска
14 652,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
6 578,0
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
6 502,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
7 484,0
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
7 249,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
11 121,0
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
7 481,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
6 872,0
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
6 454,0
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
8 069,0
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
6 730,0
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
7 090,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
6 620,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
6 972,0
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
6 713,0
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
6 590,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района

1 467
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
9 581
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға
12 500
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
5 800
Дамыту нысаналы трансферттер
322 274
оның iшiнде:
Аудандық құрылыс бөлімі
322 274
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
152 000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
170 274
Жарқайың аудандық мәслихатының
2013 жылғы 4 наурыздағы
№ 5С-16/2 шешіміне
3 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 5С-14/2 шешіміне
7 қосымша
2013 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
141 874,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
141 874,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
130 349,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
14 652,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
6 578,0
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
6 502,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
7 484,0
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімінің аппараты
7 249,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
11 121,0
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты
7 481,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
6 872,0
Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
6 454,0
Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты
8 069,0
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты
6 730,0
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
7 090,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
6 620,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
6 972,0
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты
6 713,0
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
6 590,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты