Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Жаркаинскому району на 2014 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 28 декабря 2013 года № А-13/496. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 января 2014 года № 3986. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 8 января 2015 года № 01-05)

Жарқайың ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысын және ұсынысын айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № А-13/496 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 3986 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 01-05 хатымен)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 08.01.2015 № 01-05).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 08.01.2015 № 01-05 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Оказание помощи в оформлении социальных карт
3000 документов
2. Доставка корреспонденции
12000 документов
3. Подворный обход населения
1400 дворов
4. Оказание помощи в технической обработке документации
65000 документов
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Коммунсервис» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жаркаинского района
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении города
120000 квадратных метров
2. Оказание помощи в очистке дорожных покрытий от снега, мусора
30000 квадратных метров
3. Оказание помощи в благоустройстве улиц города
60000 квадратных метров
4. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
8 зданий
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Подворный обход населения
214 дворов
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
19200 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
19200 квадратных метров
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
4. Оказание помощи в оформлении социальных карт
1000 документов
5. Подворный обход населения
254 дворов

1. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
3000 құжаттар
2. Хат-хабарларды жеткізу
12000 құжаттар
3. Үй-үйді аралап тексеру
1400 үй
4. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
65000 құжаттар
2.
Жарқайың ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар транспорты және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Коммунсервис» шаруашылық жүргізу құқығы бар мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
1. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
2. Жолдарды қардан, қоқыстардан тазартуға көмек көрсету
30000 шаршы метр
3. Қала көшелерін көркейтуге көмек көрсету
60000 шаршы метр
4. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
8 ғимарат
3.
«Жарқайың ауданының Гастелло ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Үй-үйді аралап тексеру
214 үй
4.
«Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
19200 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
5.
«Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
6.
«Жарқайың ауданы Львов ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
19200 шаршы метр
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
7.
«Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
4. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
1000 құжаттар
5. Үй-үйді аралап тексеру
254 үй

6. Оказание помощи в технической обработке документации
3500 документов
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
36000 квадратных метров
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
19200 квадратных метров
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
12.
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
36000 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
4. Оказание помощи в оформлении социальных карт
500 документов
5. Оказание помощи в очистке дорожных покрытий от снега, мусора
3200 квадратных метров
14.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в оформлении социальных карт
1500 документов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
57600 квадратных метров
3. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
4. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
5. Подворный обход
341 дворов
15.
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
16.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района»

6. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
3500 құжаттар
8.
«Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
9.
«Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
10.
«Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
11.
«Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
19200 шаршы метр
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
12.
«Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
13.
«Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
4. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
500 құжаттар
5. Жолдарды қардан, қоқыстардан тазартуға көмек көрсету
3200 шаршы метр
14.
«Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
1500 құжаттар
2. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
57600 шаршы метр
3. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
4. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
5.Үй аралап шығу
341 үйлер
15.
«Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
16.
«Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
4. Подворный обход
81 дворов
17.
Государственное учреждение «Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
9600 квадратных метров
2. Оказание помощи в очистке дорожных покрытий от снега, мусора
7000 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
18.
Государственное учреждение «Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
продолжение таблицы:
Условия общественных работ
Размеры оплаты
труда участников
Источник
финансирования
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет

1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
4. Үй аралап шығу
81 үй
17.
«Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
9600 шаршы метр
2. Жолдарды қардан, қоқыстардан тазартуға көмек көрсету
7000 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
18.
«Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға
төленетін төлем
мөлшерлері
Қаржыландыру
көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет