О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 "О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 5ВС-16-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 июня 2013 года № 3761. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 мая 2014 года № 91)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16.05.2014 № 91).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3586, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2246616 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 321812 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14811 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2983 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1907010 тысяч тенге;
2) затраты – 2274127,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6559 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3827 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -34070,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34070,1 тысяч тенге.».
Приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности акима
Жаксынского района                         А.Жапаров
Приложение 1
к решению Жаксынского районного

Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 "2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 5ВС-16-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 маусымда № 3761 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 91 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 16.05.2014 № 91 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағы, 106 бабының 4 тармағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 (Нормативтік құқықтық актілер тіркеу тізілімінде № 3586 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер - 2246616 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 321812 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14811 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2983 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1907010 мың теңге:
2) шығындар – 2274127,1 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелендіру – 6559 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 10386 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3827 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы – -34070,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 34070,1 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 17 қосымшаларына сәйкес, осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданы
әкімінің міндетін атқарушы                 А.Жапаров
Жақсы аудандық мәслихатының

396
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1075
1
123
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
8467,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6904,2
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
271
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
429
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
460
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
403
1
123
Аппарат акима Терсаканского сельского округа Жаксынского района
8388,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7324,1
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
272
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
429
40
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
363
1
123
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
8873,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6341,7
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
200
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
429
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1519,2
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
384

396
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1075
1
123
Жақсы ауданының Тарас ауылдық округі әкімінің аппараты
8467,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6904,2
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
271
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
429
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
460
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
403
1
123
Жақсы ауданының Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты
8388,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7324,1
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
272
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
429
40
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
363
1
123
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
8873,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6341,7
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
200
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
429
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1519,2
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
384