О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11-80 "О бюджете Зерендинского района на 2013-2015 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2013 года № 13-118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2013 года № 3726. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27 января 2014 года № 25)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27.01.2014 № 25).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 и пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 11-80 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3583, опубликовано 18 января 2013 года в районной газете "Зеренді") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 269 688,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 640 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 851,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 669,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 580 168,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 284 435,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 564,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 883,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 319,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32 311,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 311,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25 964,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9 319,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 666,8 тысяч тенге.";
в пункте 6:
цифры "35 578,0" заменить на цифры "15 000,0";

Зеренді аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-80 "Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 13-118 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда № 3726 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 25 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 27.01.2014 № 25 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына және 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-80 "Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3583 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда "Зеренді" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 269 688,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 640 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 851,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 21 669,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 580 168,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 284 435,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 17 564,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 26 883,3 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 9 319,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -32 311,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 32 311,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 25 964,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 319,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 666,8 мың теңге.";
6 тармақта:
"32 578,0" саны "15 000,0" санымен ауыстырылсын;

приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        П. Ольферт
Секретарь районного маслихата              К. Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района                  Е. Маржикпаев
Приложение 1
к решению Зерендинского районного

көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            П.Ольферт
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Маржықпаев
Зеренді аудандық мәслихатының