О внесении изменений и дополнений в решение Зерендинского районного маслихата от 25 апреля 2012 года № 4-30 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Зерендинском районе"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2013 года № 13-120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 мая 2013 года № 3746. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области 13 января 2015 № 34-274
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области 13.01.2015 № 34-274 (вступает в силу со дня его подписания и вводится в действие с момента официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1316 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата от 25 апреля 2012 года № 4-30 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Зерендинском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-184, опубликовано 29 мая 2012 года в районной газете "Зеренді") следующие изменения и дополнения:
заголовок решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"Зеренді ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы";
в пункте 1 решения на государственном языке слово "Ережесі" заменить словом "қағидасы";
в Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Зерендинском районе, утвержденных указанным решением:
по всему тексту на государственном языке слово "Ереже" заменить словом "қағида";
по всему тексту перед словами "семьям (гражданам)" добавить слово "малообеспеченным";
абзац 2 пункта 17 изложить в новой редакции:
"оплата на содержание жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде не превышает предельно – допустимый уровень расходов семьи (граждан) на эти цели 11 % (процентов).";
пункт 21 изложить в новой редакции:

Зеренді аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 4-30 "Зеренді ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 13-120 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 мамырда № 3746 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 34-274 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 13.01.2015 № 34-274 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1316 қаулысына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 4-30 "Зеренді ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-184 тіркелген, 2012 жылғы 29 мамырда "Зеренді" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің атауы мемлекеттік тілде жаңа редакцияда жазылсын:
"Зеренді ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы";
шешімнің мемлекеттік тілдегі 1 тармағындағы "Ережесі" сөзі "қағидасы" сөзіне ауыстырылсын;
аталған шешіммен бекітілген Зеренді ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің:
барлық мәтін бойынша мемлекеттік тілдегі "Ереже" сөзі "қағида" сөзіне ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша "отбасыларға (азаматтарға)" сөздерінің алдында "аз қамтылған" сөзімен толықтырылсын;
17 тармақтың 2 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған төлемдер, коммуналдық қызметтер мен телекоммуникация желiсiне қосылған телефонға абоненттiк төлемақы ұлғаюы бөлiгiнде байланыс қызметтерi үшiн, жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға белгілеген 11 % (пайыз) шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінен аспайтын болса.";
21 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"21. Выплата жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) осуществляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Зерендинского района" через банки второго уровня либо почтовые отделения связи путем зачисления на личные счета заявителей.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии                        П.Ольферт
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района                  Е.Маржикпаев

"21. Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін төлеу "Зеренді ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен екінші деңгейдегі банктер арқылы немесе пошта байланыс бөлімшелері арқылы өтініш берушілердің жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            П.Ольферт
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Маржықпаев