О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 79/11-5 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2013 года № 88/12-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 февраля 2013 года № 3662. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 2 апреля 2014 года № 04-01-08/57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 02.04.2014 № 04-01-08/57).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 14 декабря 2012 года № 79/11-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3554, опубликовано 31 декабря 2012 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 040 435,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 663 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 342 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 314 199,6 тысяч тенге;
2) затраты – 12 799 215,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 404 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 20 762 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 358 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 200 645,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -200 645,9 тысяч тенге;
поступления займов – 18 176 тысяч тенге;
погашение займов – 249 958 тысяч тенге.»;
в подпункте 1) пункта 6:
абзац 9, абзац 10 исключить;
подпункт 2) пункта 6:
дополнить абзацами следующего содержания:
«100 000 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий;

Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 79/11-5 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы № 88/12-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 ақпанда № 3662 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 04-01-08/57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 02.04.2014 № 04-01-08/57 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының  1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 79/11-5 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3554 болып тіркелген, 2012 жылғы 31 желтоқсанда аудандық «Призыв», «Ұран» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 040 435,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 663 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 342 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 314 199,6 мың теңге;
2) шығындар – 12 799 215,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 17 404 мың теңге;
бюджеттік несиелер – 20 762 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 358 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 200 645,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -200 645,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 18 176 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 249 958 мың теңге.»;
6 тармақтың 1) тармақшасында:
9 азат жолы, 10 азат жолы алынып тасталсын;
6 тармақтың 2) тармақшасы:
келесі мазмұндағы азат жолдарымен толықтырылсын:
«100 000 мың теңге – жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге;

90 863,6 тысяч тенге – на капитальные расходы объектов образования;
8 410 тысяч тенге – на проведение выборов акимов аульных (сельских) округов»;
подпункт 2) пункта 7:
дополнить абзацем следующего содержания:
«23 170 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Целиноградская коммунальная служба»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2013 года, в сумме 31 136,1 тысяч тенге, в том числе:
3 000 тысяч тенге – на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций масштаба района;
2 500 тысяч тенге – на резерв местного исполнительного органа района;
2 139,1 тысяч тенге – на погашение кредиторской задолженности за истекший финансовый год;
1 000 тысяч тенге – на землеустройство, проводимое при установлении границ аулов (сел), аульных (сельских) округов;
6 955,9 тысяч тенге – на неиспользованные (недоиспользованные) в течение 2012 года суммы целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, разрешенные к использованию (доиспользованию) в 2013 году, с соблюдением их целевого назначения, в том числе:
2 002,1 тысяч тенге – проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
19 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
500 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
1 848,8 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
2 586 тысяч тенге – на использование кредита, выделенного в 2012 году из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельской местности;
15 541,1 тысяч тенге – на возврат целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2012 году.»;
приложения 1236 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        Н.Токабаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                А.Уисимбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата

90 863,6 мың теңге – білім беру нысандарының күрделі шығындарына;
8 410 мың теңге – ауылдық (селолық) округтер әкімдерінің сайлауын өткізуге»;
7 тармақтың 2) тармақшасы:
келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
«23 170 мың теңге – «Целиноград коммуналдық қызметі» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын көбейтуге»;
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
«7-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 31 136,1 мың теңге мөлшерінде 2013 жылғы 1 қаңтарға құрылған бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары заңнамамен белгіленген тәртіп бойынша пайдаланылғаны ескерілсін, соның ішінде:
3 000 мың теңге – аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жоюға;
2 500 мың теңге – ауданның жергілікті атқарушы органының резервіне;
2 139,1 мың теңге – өткен қаржы жылының кредиторлық қарызды өтеуге;
1 000 мың теңге – ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыруға;
6 955,9 мың теңге – 2013 жылы олардың нысаналы пайдаланылуын сақтай отырып, пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат берілген, 2012 жылдың ағымында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттердің сомасы, соның ішінде:
2 002,1 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;
19 мың теңге – білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға;
500 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға;
1 848,8 мың теңге – сумен қамтамасыз ету және су бұру жүйесін дамытуға;
2 586 мың теңге – 2012 жылы ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген несиелерді пайдалануға;
15 541,1 мың теңге – 2012 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттерді қайтаруға.»;
көрсетілген шешімнің 1236 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               Н.Тоқабаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 А.Үйсімбаев
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығы                           А.Ыбраева
Целиноград аудандық мәслихатының