О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № С-12/2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 25 октября 2013 года № С-21/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 ноября 2013 года № 3876. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 октября 2014 года № 313)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.10.2014 № 313).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С-12/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3574, опубликованное 19 января 2013 года в районной газете «Вести» и 19 января 2013 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 284 241,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 553 045,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 278 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 294,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 693 623,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2 348 540,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 567,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 774,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 207 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 319 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 21 319 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-100 185) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100 185 тысяч тенге.»;
пункт 11 исключить;
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С-12/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Волокитин
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»
Аким района                                Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного маслихата
№ С-21/2 от 25 октября 2013 года
Бюджет района на 2013 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2012 жылдың 20 желтоқсанындағы № С-12/2 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қазандағы № С-21/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 қарашада № 3876 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 313 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 313 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылдың 20 желтоқсанындағы № С-12/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3574 болып тіркелген, 2013 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2013 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 284 241,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 553 045,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 278 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 294,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 693 623,9 мың теңге;
2) шығындар – 2 348 540,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 567,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20 774,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 207 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 21 319 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 21 319 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-100 185) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 100 185 мың теңге.»;
11-тармақ алып тасталынсын;
аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылдың 20 желтоқсанындағы № С-12/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            В.Волокитин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»
Аудан әкімі                                Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 қазанындағы
№ С-21/2 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер