О внесении изменений в постановление акимата Айтекебийского района от 30 марта 2012 года № 55 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 8 февраля 2013 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 февраля 2013 года № 3542. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 07 июля 2016 года № 125
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 07.07.2016 № 125
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айтекебийского района от 30 марта 2012 года № 55 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц определенных категорий Айтекебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-132, опубликовано в газете "Жаңалық жаршысы" от 26 апреля 2012 года № 18 (1691) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по Айтекебийскому району".
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере пяти процентов от общей численности."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Айтекебийского района Булекову З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Бердалин

Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 55 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 27 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда № 3542 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 07 шілдедегі № 125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының әкімдігінің 07.07.2016 № 125 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабына сәйкес Әйтеке би ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би аудан әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 55 "Әйтеке би ауданындағы белгіленген санаттағы тұлғалары үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-2-132 тіркелген, 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 18 (1691) "Жаңалық жаршысы" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының атауы келесі редакцияда баяндалсын:
"Әйтеке би ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы".
1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметі есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орнынан босап шыққан тұлғалар және интернат мекемелерінің кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының жалпы санының бес пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін."
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Бөлековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан Әкімі А.Бердалин