О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 62 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 31 июля 2013 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 августа 2013 года № 3628. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 130
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2013 № 130.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 62 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3483, опубликованное 15, 22, 29 января 2013 года в районной газете «Жұлдыз-Звезда» от № 4, 5, 6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «4 081 456» заменить цифрами «4 274 587»;
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «3 021 681» заменить цифрами «3 164 812»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 106 711» заменить цифрами «4 299 342»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры «8 620» заменить цифрами «9 120»;
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры «8 620» заменить цифрами «9 120»;
2) в пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры «30 896» заменить цифрами «87 924»;
в части абзаца 4:
цифры «33 785» заменить цифрами «33 513»;
в части абзаца 5:
цифры «150 000» заменить цифрами «192 266»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 3 400 тысяч тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы «Дорожная карта занятости 2020» - 10 210 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования – 28 010 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 62 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 шілдедегі № 101 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 тамызда № 3628 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 130 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 130 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес Алға аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 62 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3483 тіркелген, 2013 жылғы 15, 22, 29 қаңтардағы аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің № 4, 5, 6 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) 1 тармақшасында:
кірістер
«4 081 456» сандары «4 274 587» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«3 021 681» сандары «3 164 812» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«4 106 711» сандары «4 299 342» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
«8 620» сандары «9 120» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу бойынша
«8 620» сандары «9 120» сандарымен ауыстырылсын;
2) 10 тармақта 2 азат жолында:
«30 896» сандары «87 924» сандарымен ауыстырылсын;
4 азат жолында:
«33 785» сандары «33 513» сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жолында:
«150 000» сандары «192 266» сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы азат жолдарымен толықтырылсын:
«инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға - 3 400 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға - 10 210 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 28 010 мың теңге;

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
42382,6
9
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9090
10
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
800
20
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12798
23
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1500
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18194,6
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
174687,4
2
Социальная помощь
160405,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11559,4
3
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11559,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
148846
2
Программа занятости
23134
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8655
5
Государственная адресная социальная помощь
1310
6
Оказание жилищной помощи
19500
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60490
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
31000
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4757
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14282
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14282
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13609
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
673
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
684727,9
1
Жилищное хозяйство
133260
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1440
24
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе "Дорожная карта занятости 2020"
1440
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5250
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5250

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
42382,6
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9090
10
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
800
20
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12798
23
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1500
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18194,6
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
174687,4
2
Әлеуметтік көмек
160405,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11559,4
3
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11559,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
148846
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23134
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8655
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1310
6
Тұрғын үй көмегін көрсету
19500
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60490
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
31000
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4757
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14282
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14282
1
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13609
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
673
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
684727,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
133260
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1440
24
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1440
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5250
4
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5250