О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 47 "О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 апреля 2013 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 мая 2013 года № 3576. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2014 № 127
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения  решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27.05.2014 № 127.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьями 9109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 47 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3482, опубликованное 17 января 2013 года в газете № 3, 24 января 2013 года № 4 «Жем-Сағыз») следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «2 595 073» заменить цифрами «2 639 655»;
в том числе
налоговые поступления
цифры «2 246 027» заменить цифрами «2 286 027»;
поступление трансфертов
цифры «342 186» заменить цифрами «346 768»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 892 813,9» заменить цифрами «2 939 184,4»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит)
цифры «-313 191,9» заменить цифрами «-314 980,4»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифры «313 191,9» заменить цифрами «314 980,4».
2) пункт 6
в части абзаца 3
цифры «18 880» заменить цифрами «19 255».

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 "2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 67 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 мамырда № 3576 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 127 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 27.05.2014 № 127 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9109 баптарына сәйкес Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3482 санымен тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда № 3, 24 қаңтарда № 4 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«2 595 073» деген сандар «2 639 655» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
«2 246 027» деген сандар «2 286 027» деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері
«342 186» деген сандар «346 768» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«2 892 813,9» деген сандар «2 939 184,4» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)
«-313 191,9» деген сандар «-314 980,4» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
«313 191,9» деген сандар «314 980,4» деген сандармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақта
3 азат жолы бөлігінде
«18 880» деген сандар «19 255» деген сандармен ауыстырылсын.