О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 47 "О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 11 июля 2013 года № 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июля 2013 года № 3610. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2014 № 127
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения  решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27.05.2014 № 127.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 47 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3482, опубликованное 17 января 2013 года в газете № 3, 24 января 2013 года № 4 «Жем-Сағыз») следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «2 639 655» заменить цифрами «2 647 375»;
в том числе
поступление трансфертов
цифры «346 768» заменить цифрами «354 488»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 939 184,4» заменить цифрами «2 946 904,4»;
2) в пункте 3
в части абзаца 7
цифры «15 804» заменить цифрами «15 000»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«8 524 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов».

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 "2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 76 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде № 3610 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 127 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 27.05.2014 № 127 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106109 баптарына сәйкес Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3482 санымен тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда № 3, 24 қаңтарда № 4 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«2 639 655» деген сандар «2 647 375» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
«346 768» деген сандар «354 488» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«2 939 184,4» деген сандар «2 946 904,4» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
7 азат жолының бөлігінде
«15 804» деген сандар «15 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«жергілікті атқарушы органдардың штат бірліктерін арттыруға – 8524 мың теңге» деген абзацпен толықтырылсын.