О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 47 "О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 21 октября 2013 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 ноября 2013 года № 3660. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2014 № 127
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения  решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27.05.2014 № 127.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пункта 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Байганинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 47 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3482, опубликованное 17, 24 января 2013 года в газете № 3, 4 «Жем-Сағыз») следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2)
затраты
цифры «3 009 970,4» заменить цифрами «2 969 170,4»;
в подпункте 4)
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры «0» заменить цифрами «40 800»;
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры «0» заменить цифрами «40 800»;

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 "2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 қазандағы № 90 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 қарашада № 3660 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 127 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 27.05.2014 № 127 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109 бабының 1 тармағына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 47 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3482 санымен тіркелген, 2013 жылғы 17, 24 қаңтарда № 3, 4 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшасында
шығындар
«3 009 970,4» деген сандар «2 969 170,4» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында
қаржы активтерімен жасалынатын операциялар бойынша сальдо
«0» деген сан «40 800» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу
«0» деген сан «40 800» деген сандармен ауыстырылсын;