О внесении изменений в решение Иргизского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 46 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 8 ноября 2013 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 ноября 2013 года № 3668. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22 января 2014 года № 110)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22.01.2014 № 110).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Иргизского района от 21 декабря 2012 года № 46 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3476, опубликованное 15 января 2013 года в газете «Иргиз» № 3-6) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «2 970 583» заменить цифрами «2 832 563,7»;
в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «189 405» заменить цифрами «203 011»;
неналоговым поступлениям цифры «15 310» заменить цифрами «1 704»;
поступление трансфертов цифры «2 763 368» заменить цифрами «2 625 348,7»;
в подпункте 2):
затраты цифры «2 996 375,4» заменить цифрами «2 858 356,1»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры «12 479» заменить цифрами «13 183,5»;
в том числе:
бюджетные кредиты цифры «15 579» заменить цифрами «16 283,5»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры «-38 271,4» заменить цифрами «-38 975,9»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры «38 271,4» заменить цифрами «38 975,9»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 5:
цифры «5 266» заменить цифрами «6 983,3»;
в части абзаца 6:
цифры «47 611» заменить цифрами «50 271»;
в части абзаца 9:
цифры «14 819» заменить цифрами «13 689»;
в части абзаца 11:
цифры «4 860» заменить цифрами «6 030»;
3) в пункте 8:
в части абзаца 2:
цифры «39 875» заменить цифрами «39 725»;
4) в пункте 9:
абзац 3 исключить;
в части абзаца 9:
цифры «1 900» заменить цифрами «10 216»;
в части абзаца 11:

Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы № 97 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қарашада № 3668 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 110 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 110 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3476 тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда «Ырғыз» газетінің № 3-6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер «2 970 583» сандары «2 832 563,7» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша «189 405» сандары «203 011» сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша «15 310» сандары «1 704» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша «2 763 368» сандары «2 625 348,7» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «2 996 375,4» сандары «2 858 356,1» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру «12 479» сандары «13 183,5» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер «15 579» сандары «16 283,5» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы «-38 271,4» сандары «-38 975,9» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «38 271,4» сандары «38 975,9» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6-тармақта:
5-абзацтың бөлігінде:
«5 266» сандары «6 983,3» сандарымен ауыстырылсын;
6-абзацтың бөлігінде:
«47 611» сандары «50 271» сандарымен ауыстырылсын;
9-абзацтың бөлігінде:
«14 819» сандары «13 689» сандарымен ауыстырылсын;
11-абзацтың бөлігінде:
«4 860» сандары «6 030» сандарымен ауыстырылсын;
3) 8-тармақта:
2-абзацтың бөлігінде:
«39 875» сандары « 39 725» сандарымен ауыстырылсын;
4) 9-тармақта:
3-абзац алынып тасталсын;
9-абзацтың бөлігінде:
«1 900» сандары «10 216» сандарымен ауыстырылсын;
11-абзацтың бөлігінде:

цифры «9 589» заменить цифрами «8 986,4»;
5) в пункте 10:
цифры «2 000» заменить цифрами «2 809»;
6) приложении 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Э. СИСЕМБАЕВА                      К. КОСАЯКОВ
Приложение 1 к решению районного маслихата
№ 97 от 8 ноября 2013 года
Приложение 1 к решению районного маслихата
№ 46 от 21 декабря 2012 года
Бюджет района на 2013 год
категория
Сумма
(тыс. тенге)
класс
подкласс
Наименование

«9 589» сандары «8 986,4» сандарымен ауыстырылсын;
5) 10-тармақта:
«2 000» сандары «2 809» сандарымен ауыстырылсын;
6) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                   Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы:                     хатшысы:
Э. СИСЕМБАЕВА                        К. ҚОСАЯҚОВ
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 8 қарашадағы
№ 97 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 46 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
санаты
Сомасы
(мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ