О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 июля 2013 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 июля 2013 года № 3612. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 190
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28.05.2014 № 190.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3480, опубликованное 11 января 2013 года в газете «Темір» № 2-3) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 233 844» заменить цифрами «3 243 574», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «557 972» заменить цифрами «567 702»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 311 089» заменить цифрами «3 320 819»;
2) в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры «8 977» заменить цифрами «7 001»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 11 706 тысяч тенге».

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 108 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 3612 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 28.05.2014 № 190 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3480 санымен тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда «Темір» газетінің № 2-3 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер
«3 233 844» саны «3 243 574» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«557 972» саны «567 702» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 311 089» саны «3 320 819» санымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«8 977» саны «7 001» санымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға – 11 706 мың теңге».

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                    Секретарь
районного маслихата               районного маслихата
К. ЕСКАЛИЕВ                       Н. УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 11 июля 2013 года № 108
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 27 декабря 2012 года № 79
Бюджет Темирского района на 2013 год
Категория
Уточненный бюджет на 2013 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                  хатшысы
Қ. ЕСҚАЛИЕВ                       Н. ӨТЕПОВ
2013 жылғы 11 шілдедегі № 108
аудандық мәслихаттың шешіміне
қосымша
2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79
аудандық мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
Темір ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
2013 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер