О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 5 декабря 2013 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 декабря 2013 года № 3710. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 190
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28.05.2014 № 190.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3480, опубликованное 11 января 2013 года в районной газете «Темір» № 2-3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 435 870,8» заменить цифрами «3 431 604,9»,
в том числе:
по неналоговым поступлениям
цифры «108 464» заменить цифрами «108 471,1»;
по поступлениям трансфертов
цифры «629 998,8» заменить цифрами «625 725,8»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 513 115,8» заменить цифрами «3 508 849,9»;
2) в пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры «30 719» заменить цифрами «26 446».

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 142 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда № 3710 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 28.05.2014 № 190 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9106 бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3480 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда аудандық «Темір» газетінің № 2-3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «3 435 870,8» саны «3 431 604,9» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салық емес түсімдер бойынша
«108 464» саны «108 471,1» санымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«629 998,8» саны «625 725,8» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 513 115,8» саны «3 508 849,9» санымен ауыстырылсын;
2) 10 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«30 719» саны «26 446» санымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                   районного маслихата
А.ОСПАГАМБЕТОВА                           Н.УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 05 декабря 2013 года № 142
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 27 декабря 2012 года № 79
Бюджет Темирского района на 2013 год
Категория
Уточненный бюджет на 2013 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                 Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                    хатшысы
А.ОСПАҒАМБЕТОВА                      Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 142 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 1 қосымша
Темір ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
2013 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер