О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 31 июля 2013 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 августа 2013 года № 3635. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27 февраля 2014 года № 26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27.02.2014 № 26).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 «О районном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3479, опубликованное в газете «Ойыл» 17 и 24 января 2013 года № 2, 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 565 603» заменить цифрами «2 620 086»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 354 788» заменить цифрами «2 409 271»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 606 360,3» заменить цифрами «2 660 843,3»;
2) в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры «41 120» заменить цифрами «51 915»;
3) в пункте 9:
в части абзаца 7:
цифры «3 040» заменить цифрами «2 716»;
и дополнить абзацами 8, 9 и 10 следующего содержания:
4 999 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
11 586 тысяч тенге на развитие благоустройства городов и населенных пунктов;
27 427 тысяч тенге на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020.
4) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата:              районного маслихата:
Н. Таушанова                       Б. Бисекенов
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 31 июля 2013 года № 109
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 58
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 шілдедегі № 109 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 тамызда № 3635 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 27.02.2014 № 26 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3479 нөмерімен тіркелген, 2013 жылғы 17 және 24 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 2, 3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 565 603» деген сандар «2 620 086» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 354 788» деген сандар «2 409 271» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 606 360,3» деген сандар «2 660 843,3» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 7 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«41 120» деген сандар «51 915» деген сандармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
7 абзацтың бөлігінде:
«3 040» деген сандар «2 716» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 8, 9 және 10 абзацтармен толықтырылсын:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу 4 999 мың теңге;
қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға 11 586 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге 27 427 мың теңге.
4) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы:                      хатшысы:
Н. Таушанова                         Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 31 шілдедегі
№ 109 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 58 шешіміне № 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер