О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 января 2013 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 февраля 2013 года № 3519. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 марта 2014 года № 144
Сноска.  Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26.03.2014 № 144.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнение в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 «О бюджете района на 2013-2015 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3481, опубликованного в газете «Шалкар» от 16 января 2013 года за № 2-3(8265):
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «5468416,0» заменить цифрами «5559612,0»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3797531,0» заменить цифрами «3888727,0»;
в подпункте 2):
затраты цифры «5468416,0» заменить цифрами «5581921,4»;
в подпункте 4):
дефицит цифры «-3193,0» заменить цифрами «-25502,4»;
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета
(использование профицита) цифры «3193,0» заменить цифрами «25502,4»:
в пункте 6:
11 абзац исключить;
в пункте 7:
в части 4 абзаца:
цифры «40000,0» заменить цифрами «90741,0»;
5 абзац исключить;
в пункте 8:
в части 2 абзаца:
цифры «50000,0» заменить цифрами «130000,0»;
после 4 абзаца дополнить 5 абзацем следующего содержания:
«на материально-техническое оснащение аппарата акима района - 4600,0 тысяч тенге»;
в пункте 9:
в части 4 абзаца:
цифры «75000,0» заменить цифрами «128500,0»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного маслихата             С. Тулемисов
Приложение № 1
к решению районного маслихата
№ 57 от 22 января 2013 года
Приложение № 1
к решению районного маслихата
№ 48 от 25 декабря 2012 года
Бюджет Шалкарского района на 2013 год
Категория
сумма, тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 57 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 ақпанда № 3519 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 наурыздағы № 144 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 26.03.2014 № 144 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9104106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3481 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы 2-3(8265) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «5468416,0» саны «5559612,0» санына ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері «3797531,0» саны «3888727,0» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар «5468416,0» саны «5581921,4» санына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
тапшылық «-3193,0» саны «-25502,4» санына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану) «3193,0» саны «25502,4» санына ауыстырылсын;
6 тармақта:
11 абзац алынып тасталсын;
7 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
«40000,0» саны «90741,0» санына ауыстырылсын;
5 абзац алынып тасталсын;
8 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«50000,0» саны «130000,0» санына ауыстырылсын;
4 абзацтан кейін төмеңгі мазмұндағы 5 абзацпен толықтырылсын:
«аудан әкімі аппаратына материалдық-техникалық жарақтандыруға – 4600,0 мың теңге.»;
9 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
«75000,0» саны «128500,0» санына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда оқылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы:                               С. Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 22 қаңтардағы
№ 57 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР