О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 30 октября 2013 года N 24-145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 ноября 2013 года N 2458
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Алматинский областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 декабря 2012 года за N 2251, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 января 2013 года N 3-4 и "Жетісу" от 10 января 2013 года N 3-4), в решение Алматинского областного маслихата от 22 февраля 2013 года N 14-83 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 марта 2013 года за N 2312, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 4 апреля 2013 года N 40 и "Жетісу" от 4 апреля 2013 года N 40), в решение Алматинского областного маслихата от 12 апреля 2013 года N 15-100 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 апреля 2013 года за N 2345, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 7 мая 2013 года N 55-56 и "Жетісу" от 7 мая 2013 года N 55-56), в решение Алматинского областного маслихата от 23 мая 2013 года N 17-110 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июня 2013 года за N 2366, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 18 июня 2013 года N 73 и "Жетісу" от 18 июня 2013 года N 73), в решение Алматинского областного маслихата от 1 июля 2013 года N 19-121 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 июля 2013 года за N 2391, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 16 июля 2013 года N 84 и "Жетісу" от 16 июля 2013 года N 84), в решение Алматинского областного маслихата от 9 августа 2013 года N 21-129 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 сентября 2013 года за N 2422, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 27 августа 2013 года N 99 и "Жетісу" от 27 августа 2013 года N 99), в решение Алматинского областного маслихата от 26 сентября 2013 года N 23-142 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 сентября 2013 года за N 2452, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 17 октября 2013 года N 117 и "Жетісу" от 17 октября 2013 года N 117), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2013 жылғы 30 қазандағы N 24-145 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 11 қарашада N 2458 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне (2012 жылғы 21 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2251 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-83 шешіміне (2013 жылғы 12 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2312 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-100 шешіміне (2013 жылғы 23 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2345 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 7 мамырдағы N 55-56 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 7 мамырдағы N 55-56 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 23 мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-110 шешіміне (2013 жылғы 3 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2366 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 18 маусымдағы N 73 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 18 маусымдағы N 73 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 1 шілдедегі "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 19-121 шешіміне (2013 жылғы 4 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2391 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 16 шілдедегі N 84 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 16 шілдедегі N 84 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 тамыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-129 шешіміне (2013 жылғы 13 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2422 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 27 тамыздағы N 99 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 27 тамыздағы N 99 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 қыркүйектегі "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 23-142 шешіміне (2013 жылғы 27 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2452 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 17 қазандағы  N 117 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 17 қазандағы N 117 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифры "240 869 580" заменить на цифры "241 262 246" в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "21 873 081" заменить на цифры "22 249 331";
"поступлениям трансфертов" цифры "217 476 207" заменить на цифры "218 959 317";
"трансферты из районных (городских) бюджетов" цифры "27 235 846" заменить на цифры "27 269 247";
2) "затраты" цифры "235 725 308" заменить на цифры "236 117 974";
в пункте 5:
цифры "9 510 124" заменить на цифры "9 454 894";
цифры " 3 758 460" заменить на цифры "3 707 479";
цифры "2 853 537" заменить на цифры "2 772 925";
цифры " 904 923" заменить на цифры "934 554";
в пункте 9:
цифры "756 246" заменить на цифры "678 610";
цифры "472 088" заменить на цифры "400 140";
цифры "129 807" заменить на цифры "125 444";
цифры "94 855" заменить на цифры "93 530";
в пункте 15-1:
цифры "302 159" заменить на цифры "288 759";
в пункте 18:
цифры "11 444 160" заменить на цифры "11 100 582";
в пункте 19:
цифры " 3 251 377" заменить на цифры "3 158 881";
цифры "3 596 735" заменить на цифры "3 534 199";
в пункте 20:
цифры "6 546 989" заменить на цифры "6 707 439";
в пункте 21:
цифры "6 058 391" заменить на цифры "6 129 340";
в пункте 22:
цифры "252 805" заменить на цифры "300 805";
в пункте 26:
цифры "242 972" заменить на цифры "229 222";
в пункте 28:
цифры "394 814" заменить на цифры "395 939";
в пункте 29:
цифры "12 132 623" заменить на цифры "12 130 734".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 9-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.

1) "Кірістер" "240 869 580" саны "241 262 246" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша" "21 873 081" саны "22 249 331" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "217 476 207" саны "218 959 317" санына ауыстырылсын;
"аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер" "27 235 846" саны "27 269 247" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "235 725 308" саны "236 117 974" санына ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
"9 510 124" саны "9 454 894" санына ауыстырылсын;
"3 758 460" саны "3 707 479" санына ауыстырылсын;
"2 853 537" саны "2 772 925" санына ауыстырылсын;
"904 923" саны "934 554" санына ауыстырылсын;
9-тармақтағы:
"756 246" саны "678 610" санына ауыстырылсын;
"472 088" саны "400 140" санына ауыстырылсын;
"129 807" саны "125 444" санына ауыстырылсын;
"94 855" саны "93 530" санына ауыстырылсын;
15-1-тармақтағы:
"302 159" саны "288 759" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:
"11 444 160" саны "11 100 582" санына ауыстырылсын;
19-тармақтағы:
"3 251 377" саны "3 158 881" санына ауыстырылсын;
"3 596 735" саны "3 534 199" санына ауыстырылсын;
20-тармақтағы:
"6 546 989" саны "6 707 439" санына ауыстырылсын;
21-тармақтағы:
"6 058 391" саны "6 129 340" санына ауыстырылсын;
22-тармақтағы:
"252 805" саны "300 805" санына ауыстырылсын;
26-тармақтағы:
"242 972" саны "229 222" санына ауыстырылсын;
28-тармақтағы:
"394 814" саны "395 939" санына ауыстырылсын;
29-тармақтағы:
"12 132 623" саны "12 130 734" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 8 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 9-1 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

13. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
областного Маслихата                       Ж. Мейрембаев
Секретарь областного
Маслихата                                  Е. Келемсейт
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление
экономики и бюджетного планирования
Алматинской области"                       Сатыбалдина Нафиса Тулековна
30 октября 2013 года
Приложение 1
к решению Маслихата Алматинской области
от 30 октября 2013 года N 24-145 "О внесении
изменений в решение Маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2012 года
N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к решению Маслихата Алматинской области
от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном
бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

13. Көрсетілген шешімнің 17 қосымшасы осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Көрсетілген шешімнің 20 қосымшасы осы шешімнің 13 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
16. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж. Мейрембаев
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    Е. Келемсейіт
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
30 қазан 2013 жыл
Алматы облыстық Мәслихатының
2013 жылғы 30 қазандағы "Алматы облыстық
мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2013-2015 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы"
N 12-69 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 24-145
шешіміне 1 қосымша
Алматы облыстық Мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы
облысының 2013-2015 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Алматы облысының 2013 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер