О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 05 декабря 2013 года N 25-111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2013 года N 2504. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 29 декабря 2014 года № 43-183
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 29.12.2014 № 43-183.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2012 года "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" N 11-51 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2265, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 01-02 (204) от 03 января 2013 года), решение Капшагайского городского маслихата от 6 марта 2013 года N 14-73 "О внесении изменений и дополнений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 марта 2013 года N 2319, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 11 (212) от 19 марта, N 12 (213) от 26 марта, N 13 (214) от 02 апреля 2013 года), решение Капшагайского городского маслихата от 03 июня 2013 года N 17-88 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 12 июня 2013 года N 2369, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 23 (224) от 19 июня 2013 года), решение Капшагайского городского маслихата от 04 июля 2013 года N 19-90 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 июля 2013 года N 2395, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 28 (229) от 24 июля 2013 года, решение Капшагайского городского маслихата от 19 августа 2013 года N 22-96 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 03 сентября 2013 года N 2435, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 35 (236) от 11 сентября 2013 года,) решение Капшагайского городского маслихата от 08 ноября 2013 года N 24-107 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 ноября 2013 года N 2466, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 46-47 (248) от 23 ноября 2013 года,) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 желтоқсандағы N 25-111 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 12 желтоқсанда N 2504 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 43-183 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 29.12.2014 № 43-183 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда 2265 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы 01-02 (204) нөмірінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 14-73 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 наурызда 2319 нөмірімен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 19 наурыздағы 11 (212), 26 наурыздағы 12 (213), 02 сәуірдегі 13 (214) нөмірлерінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 3 маусымдағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-88 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 12 маусымда 2369 нөмірімен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 19 маусымдағы 23 (224) нөмірінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі "Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 19-90 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 шілдеде 2395 нөмірімен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 24 шілдедегі 28 (229) нөмірінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 22-96 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 03 қыркүйекте 2435 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 11 қыркүйектегі 35 (236) нөмірінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 24-107 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 19 қарашада 2466 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 23 қарашадағы 46-47 (248) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

"доходы" цифру "5863158" заменить на цифру "5812318", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "938674" заменить на цифру "941904";
"неналоговым поступлениям" цифру "19416" заменить на цифру "16186";
"поступлениям трансфертов" цифру "4751068" заменить на цифру "4700228", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1947114" заменить на цифру "1927148";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1659319" заменить на цифру "1628445";
"затраты" цифру "6265089" заменить на цифру "6214249".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Е. Есполов
Секретарь
городского маслихата                       К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования города
Капшагай"                                  Сатыбалдиева Айгул Толековна
05 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению Капшагайского
городского маслихата от 05 декабря
2013 года N 25-111 "О внесении
изменений в решение Капшагайского
городского маслихата от 22 декабря
2012 года N 11-51 "О бюджете города
Капшагай на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
Капшагайского городского маслихата
от 22 декабря 2012 года "О бюджете
города Капшагай на 2013-2015 годы"
Бюджет города Капшагай на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"кірістер" "5863158" саны "5812318" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "938674" саны "941904" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "19416" саны "16186" санына ауыстырылсын;
"трансферттер түсімі" "4751068" саны "4700228" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1947114" саны "1927148" санына;
"нысаналы даму трансферттері" "1659319" саны "1628445" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "6265089" саны "6214249" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е.Есполов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ.Ахметтаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қапшағай қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Айгүл Төлекқызы Сатыбалдиева
05 желтоқсан 2013 жыл
Қапшағай қалалық мәслихатының 2013
жылғы 05 желтоқсан "Қапшағай қалалық
мәслихатының 2012 жылғы 22
желтоқсандағы "Қапшағай қаласының
2013-2015 жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 11-51 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы"N 25-111 шешіміне
1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының
2012 жылғы 22 желтоқсандағы
"Қапшағай қаласының 2013-2015
жылдарға арналған бюджеті туралы"
N 11-51 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Қапшағай қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың.теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер