Об организации общественных работ по городу Текели
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 23 июля 2013 года N 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 августа 2013 года N 2424. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 27 марта 2017 года № 97
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 27.03.2017 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 и подпунктом 2) пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы по городу Текели.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, а также определить спросы и предложения на общественные работы по городу Текели согласно приложению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Текели от 30 декабря 2011 года N 386 "Об организации общественных работ по городу Текели" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 25 января 2012 года N 2-3-103, опубликованного в газете "Текелі тынысы" N 5-6 от 03 февраля 2012 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы)заместителя акима города.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Т. Кайнарбеков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
города Текели" Ерлан Женисбаевич Абдалиев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Текели" Файзагуль Свановна Мырзахметова
Приложение к постановлению акимата города Текели от 23 июля 2013 года N 238 "Об организации общественных работ по городу Текели"
Перечень организации, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования, а также спросы и предложения на общественные
работы по городу Текели

Текелі қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Текелі қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі N 238 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 26 тамызда N 2424 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 97 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 27.03.2017 № 97 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына және 20-бабының 5-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес Текелі қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сондай-ақ қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Текелі қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы "Текелі қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылы 25 қаңтардағы N 2-3-103 болып енгізіліп, "Текелі тынысы" газетінің 2012 жылдың 03 ақпанындағы N 5-6 жарияланған) N 386 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Т. Қайнарбеков
"Текелі қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Абдалиев Ерлан Жеңісбайұлы
"Текелі қаласының экономика
және бюджетті жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
Текелі қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі "Текелі қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 238 қаулысына қосымша
Текелі қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың
тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты
жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
және оларды қаржыландыру көздері