Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Текели
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 08 ноября 2013 года N 22-134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2013 года N 2520. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 27 мая 2015 года № 39-259
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 27.05.2015 № 39-259.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Текели согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 03 декабря 2010 года N 26-197 "Об установлении ставок фиксированного налога на отдельных видов частного предпринимательства" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2010 года за N 2-3-86, опубликованного в газете "Текелі тынысы" N 1 от 07 января 2011 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Н. Сибирякова
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Текели" Исабаев Ермек Сабитович
Руководитель государственного
учреждения "Отдел предпринимательства
города Текели" Турысбеков Жандос Мухаметкалиевич
Приложение к решению
Текелийского городского

Текелі қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы N 22-134 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 13 желтоқсанда 2520 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 39-259 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 27.05.2015 № 39-259 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Текелі қаласының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 03 желтоқсандағы "Кәсіпкерлік қызметінің жекелеген түрлеріне тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 26-197 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 2-3-86 нөмірімен тіркелген, "Текелі тынысы" газетінің 2011 жылғы 07 қаңтардағы 1 нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н. Сибирякова
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы
Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Исабаев Ермек Сәбитұлы
08 қараша 2013 жыл
"Текелі қаласының
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Тұрысбеков Жандос Мұхаметқалиұлы
08 қараша 2013 жыл
Текелі қалалық мәслихатының