Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков по Аксускому району на 2013-2015 годы
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 20 августа 2013 года N 21-141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 сентября 2013 года N 2451. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 9 ноября 2015 года № 45-282.
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 09.11.2015 № 45-282.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Аксуского района на 2013-2015 годы согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам "Бюджета и развития социально-культурной отрасли, молодежной политики, защиты прав и законности".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Исполняющий обязанности
Секретаря маслихата.
Г. Мусабаланов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель налогового
управления по Аксускому
району
Байсаринов Айткали Сейткалиевич
20 августа 2013 года
Приложение к решению
Аксуского районного маслихата
"Об установлении единых ставок
фиксированного налога для всех
налогоплательщиков по Аксускому
району на 2013-2015 годы"
от 20 августа 2013 года N 21-141
Единые ставки фиксированного налога на 2013-2015 года для всех
налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории
района
N п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер единой ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц по Аксускому району (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4.
Игровая дорожка
10
5.
Карт
5
6.
Бильярдный стол
5

Ақсу ауданы бойынша барлық салық төлеушілер үшін 2013-2015 жылдарға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы N 21-141 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 25 қыркүйекте N 2451 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы № 45-282 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 09.11.2015 № 45-282 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданы бойынша жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары 2013-2015 жылдарға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты және заңдылық, құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Ғ. Мұсабаланов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақсу ауданы бойынша
салық басқармасының
басшысы
Байсаринов Айтқали Сейтқалиұлы
20 тамыз 2013 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 тамыздағы
"Ақсу ауданы бойынша барлық
салық төлеушілер үшін 2013-2015
жылдарға арналған бірыңғай
тіркелген салық ставкаларын
белгілеу туралы" N 21-141
шешіміне қосымша
Қызметін аудан аумағында жүзеге асыратын барлық салық
төлеушілер үшін 2013–2015 жылдарға арналған бірыңғай тіркелген
салық ставкаларының мөлшері
Рет. N
Салық салу объектісінің атауы
Ақсу ауданы бойынша айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4.
Ойын жолы
10
5.
Карт
5
6.
Бильярд үстелі
5