О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 19 августа 2013 года N 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 сентября 2013 года N 2429. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2264, опубликовано в газете "Алаколь" от 19 января 2013 года N 3), в решение Алакольского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 14-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2013 года N 2315, опубликовано в газете "Алаколь" от 30 марта 2013 года N 13), в решение Алакольского районного маслихата от 4 июня 2013 года N 16-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июня 2013 года N 2383, опубликовано в газете "Алаколь" от 22 июня 2013 года N 24), в решение Алакольского районного маслихата от 4 июля 2013 года N 18-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2013 года N 2411, опубликовано в газете "Алаколь" от 27 июль 2013 года N 29), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 августа N 20-2 шешімі. Алматы облысының әділет департаментінде 2013 жылы 03 қыркүйекте N 2429 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2264 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 3, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 наурыздағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-1 шешіміне (2013 жылғы 14 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2315 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 30 наурыздағы N 13, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 маусымдағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16-2 шешіміне (2013 жылғы 4 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2383 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 22 маусымдағы N 24, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 шілдедегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-1 шешіміне (2013 жылғы 17 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2411 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 27 шілдедегі N 29, "Алакөл" газетінде жарияланған),келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдары бойынша:

1) "Доходы" цифры "6169459" заменить цифрами "6393554", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "4965228" заменить цифрами  "5189323", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "989117" заменить цифрами "1168404";
"целевые трансферты на развитие" цифры "1871693" заменить цифрами "1916501";
2) "Затраты" цифры "6261627" заменить цифрами "6485722".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Катыкбаев К.А
Секретарь районного
маслихата                                  Сейрбаев Б.Т
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель районного
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Бекболатов Сатай Нурмухашевич
19 августа 2013 года
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 19 августа 2013 года N 20-2
"О внесении изменений в решении
Алакольского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года N 11-1
"О районном бюджете Алакольского
района на 2013-2015 годы"
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 21 декабря 2012 года N 11-1
"О районном бюджете Алакольского
района на 2013-2015 годы
Районный бюджет Алакольского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

1) Кiрiстер "6169459" саны "6393554" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттердің түсiмдері" "4965228" саны "5189323" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "989117" саны "1168404" санына ауыстырылсын;
"дамытуға нысаналы трансферттер" "1871693" саны "1916501" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "6261627" саны "6485722" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы                         Қатықбаев Қ.Ә
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Сейрбаев Б.Т
КЕЛІСІЛДІ:
"Алакөл аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
19 тамыз 2013 жыл
Алакөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 19 тамыздағы "Алакөл
аудандық мәслихатының 2012 жылғы
21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 20-2 шешіміне
1 қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы
21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне
1 қосымша
Алакөл ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы