О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы"
0Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 08 ноября 2013 года N 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 ноября 2013 года N 2476. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2264, опубликовано в газете "Алаколь" от 19 января 2013 года N 3), в решение Алакольского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 14-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2013 года N 2315, опубликовано в газете "Алаколь" от 30 марта 2013 года N 13), в решение Алакольского районного маслихата от 4 июня 2013 года N 16-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июня 2013 года N 2383, опубликовано в газете "Алаколь" от 2 июня 2013 года N 24), в решение Алакольского районного маслихата от 4 июля 2013 года N 18-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2013 года N 2411, опубликовано в газете "Алаколь" от 27 июль 2013 года N 29), в решение Алакольского районного маслихата от 19 августа 2013 года N 20-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 сентября 2013 года N 2429, опубликовано в газете "Алаколь" от 29 сентября 2013 года N 39), внести следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы N 22-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 20 қарашада N 2476 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2264 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 3, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 наурыздағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-1 шешіміне (2013 жылғы 14 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2315 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 30 наурыздағы N 13, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 маусымдағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16-2 шешіміне (2013 жылғы 13 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2383 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 22 маусымдағы N 24, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 шілдедегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-1 шешіміне (2013 жылғы 17 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2411 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 27 шілдедегі N 29, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 19 тамыздағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20-2 шешіміне (2013 жылғы 3 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2429 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 21 қыркүйектегі N 39, "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдары бойынша:

1) "Доходы" цифры "6393554" заменить цифрами "6464760", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "5189323" заменить цифрами "5187395", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "1165404" заменить цифрами "1154328";
"целевые трансферты на развитие" цифры "1919501" заменить цифрами "1928649";
2) "Затраты" цифры "6485722" заменить цифрами "6556928".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Катыкбаев К.А
Секретарь районного
маслихата                                  Сейрбаев Б.Т
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель районного
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Бекболатов Сатай Нурмухашевич
08 сентября 2013 года
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 8 ноября 2013 года N 22-1
"О внесении изменений в решении
Алакольского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года N 11-1
"О районном бюджете Алакольского
района на 2013-2015 годы"
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Алакольского района от 21 декабря
2012 года N 11-1 "О районном бюджете
Алакольского района на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Алакольского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

1) Кiрiстер "6393554" саны "6464760" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттердің түсiмдері" "5189323" саны "5187395" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1165404" саны "1154328" санына ауыстырылсын;
" дамытуға нысаналы трансферттер" "1919501" саны "1928649" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "6485722" саны "6556928" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы                         Қатықбаев Қ.Ә
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Сейрбаев Б.Т
КЕЛІСІЛДІ:
"Алакөл аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
08 қараша 2013 жыл
Алакөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 8 қарашадағы "Алакөл
аудандық мәслихатының 2012 жылғы
21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 22-1 шешіміне
1 қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Алакөл ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы