О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 03 июля 2013 года N 19-148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июля 2013 года N 2412. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 мая 2014 № 34-237
Сноска. Утратило силу решением  Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.05.2014 № 34-237.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2259, опубликовано в газете "Атамекен" N 4 (5436) от 19 января 2013 года, в решение районного маслихата N 15-116 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года за N 2330, опубликовано в газете "Атамекен" N 14 (5641) от 30 марта 2013 года, в решение районного маслихата N 17-136 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года за N 2381, опубликовано в газете "Атамекен" N 26 (5653) от 22 июня 2013 года, следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "6890826" заменить на цифру "6920720" в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "5962599" заменить на цифру "5992493";
"целевые текущие трансферты" цифру "1598837" заменить на цифру "1628731";
2) "Затраты" цифру "7062250" заменить на цифру "7092144".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 шілдедегі N 19-148 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 17 шілдеде N 2412 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29 мамырдағы 2014 № 34-237 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.05.2014 № 34-237 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне (2012 жылдың 28 қаңтардағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2259 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 19 қаңтардағы N 4 (5436) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы N 15-116 шешіміне (2013 жылдың 15 наурыздағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2330 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 30 наурыздағы N 14 (5641) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы N 17-136 шешіміне (2013 жылдың 5 маусымдағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2381 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 22 маусымдағы N 26 (5653) "Атамекен" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кiрiстер" "6890826" саны "6920720" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсiмдері" "5962599" саны "5992493" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1598837" саны "1628731" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "7062250" саны "7092144" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.