Об организации общественных работ по Енбекшиказахскому району
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 23 января 2013 года N 22, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 февраля 2013 года N 2302. Утратило силу постановлением акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 20 июня 2014 года N 1081
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 20.06.2014 N 1081.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, подпунктом 2) пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Енбекшиказахского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Енбекшиказахском районе.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, а также определить спросы и предложения на общественные работы по Енбекшиказахскому району согласно приложения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б.Ыскак
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ
Енбекшиказахского района"                  Айсина Калдыкул Оспаналиевна
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
Енбекшиказахского района                   Жекеев Ермек Ильянович
23 января 2013 год
Приложение к постановлению
акимата Енбекшиказахского района
от 22 января 2013 года N 22
"Об организации общественных
работ по Енбекшиказахскому району"
Перечень организации, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и
источники их финансирования, а также спросы и предложения
на общественные работы по Енбекшиказахскому району
N
Перечень
органи-
заций
Вид
общес-
твенных
работ
Объемы и конкретные
условия
общественных работ
Опла-
та
труда
учас-
твую-
щих
в
обще-
ствен-
ных
рабо-
тах
Ис-
точ-
ник
фи-
нан-
си-
ро-
ва-
ния
Спрос
(учас-
тник)
Пред-
ло-
жения
(учас-
тник)
Объем
(на
одно-
го
участ-
ника)
Конкретные
условия
1
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима
Аватского
сельского
округа"
Оказание
помощи
участ-
никам и
ветера-
нам
Великой Отечес-
твенной
войны,
их
вдовам,
одиноко
преста-
релым
пенсио-
нерам
(помощь
в
прове-
дении
влажной
уборки
дома,
покупки
продук-
тов-
питания,
лекар-
ственных
средств
и оплаты
комму-
нальных
услуг);
Помощь в
работе
по
оказанию
сани-
тарной
очистке
и
благо-
устрой-
ства
региона
(побелка
деревьев
и
ограж-
дений,
очистка
арыков,
уборка
обочин);
Помощь в
работе
по
прове-
дению
общес-
твенных
кампании
(пере-
писи
населе-
ния и
скота,
сбор
общес-
твенного
мнения);
Участие
в
прове-
дении
призыв-
ной
кампании
раздача
повес-
ток);
Оказание
техни-
ческой
помощи в
работе
по сбору
доку-
ментов
несо-
вер-
шенно-
летних
трудных
подрост-
ков из
небла-
гопо-
лучных
семей
(помощь
в сборе
доку-
ментов
на
комиссию
по делам
несо-
вер-
шенно-
летних);
Оказание
техни-
ческой
помощи в
рестав-
рации
архивных
доку-
ментов;
Доставка
коррес-
понден-
ции.
2
дома
до

Еңбекшіқазақ ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 қаңтардағы N 22 қаулысы, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 18 ақпанда N 2302 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 маусымдағы N 1081 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 20.06.2014 N 1081 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшіқазақ ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес Еңбекшіқазақ ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сондай-ақ қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3.Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б.Ысқақ
КЕЛІСІЛДІ:
"Еңбекшіқазақ аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Айсина Қалдыкүл Оспанәліқызы
"Еңбекшіқазақ ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Жакеев Ермек Ильянұлы
23 қаңтар 2013 жыл
Еңбекшіқазақ аудан әкімдігінің
2013 жылғы 23 қаңтардағы
"Еңбекшіқазақ ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру
туралы" N 22 қаулысына
қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі
мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері сондай-ақ
қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N
Ұйымдар-
дың
тізбесі
Қоғам-
дық
жұмыс-
тардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың нақты
жағдайлары мен
көлемі
Қоғам-
дық
жұ-
мыс-
қа
қаты-
сушы-
лардың
еңбек-
ақы-
сының
мөл-
шері
Қар-
жы-
лан-
ды-
ру
көз-
дері
Сұ-
ра-
ныс
(қа-
ты-
су-
шы)
Ұсы-
ныс
(қа-
ты-
сушы)
Кө-
лемі
(бір
қаты-
сушы-
ға)
Нақты
жағдайлары
1
"Ават
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Ұлы Отан
соғысына
қатысқан
ардагер-
лерге,
олардың
жесір-
леріне,
жалғыз
басты
зейнет-
керлерге,
қарттарға
көмек
көрсету
(үйді
дымқылдап
жинауда,
азық-
түлік,
дәрі-
дәрмек
сатып
алуда
және
комму-
налдық
қызмет
төлем-
дерін
төлеуде
көмек
көрсету);
Санитар-
лық
тазалау
және
аймақ-
тарды
көркейту
жұмыс-
тарына
көмектесу
(ағаштар
мен
қоршау-
ларды
әктеу, су
арықтарын
тазарту,
жол
жиегін
тазалау);
Қоғамдық
науқанды
өткізу
жұмыс-
тарына
көмек
көрсету
(халық
және мал
санағы,
көпші-
ліктің
ой-
пікірле-
рін
сұрас-
тыру);
Азамат-
тарды
әскерге
шақыру
жұмыс-
тарына
көмек
көрсету.
(шақыру
қағаз-
дарын
тарату);
Жағдайы
төмен
отбасы-
ларындағы
жасы
кәмелетке
толмаған
тәртібі
қиын
жасөспі-
рімдердің
құжат-
тарын
жинау
жұмыс-
тарында
техника-
лық көмек
көрсету
(жасы кәмелетке
толмаған
балалар
ісі
жөніндегі
комис-
сияға
құжат-
тарды
жинауға
көмек-
тесу);
Мұрағат-
тық
құжат-
тарды
техника-
лық
өңдеуге
көмек
көрсету;
Хат-хабар
жеткізіп
беру.
2 үй

500
ква-
драт-
ных
мет-
ров
сбор
300
до-
ку-
мен-
тов
до
280
по-
вес-
ток
1 дом
до
100
дел
до
500
коррес-
пон-
ден-
ции
Общественная
работа
организуется
путем
создания
временных
рабочих
мест,
предназна-
ченное
специально
для
безработных. Направление
безработных
на
общественные
работы
осуществля-
ется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с
их согласия
в порядке
очередности
согласно
дате
регистрации.
Приоритетное
право
участия в
общественных
работах
имеют
безработные,
входящие в
целевые
группы.
Между
работодате-
лем и
безработным
заключается
индиви-
дуальный
трудовой
договор.
Своевремен-
ная выплата
заработной
платы.
Не
ниже
уста-
нов-
лен-
ного
Зако-
ном
Рес-
пуб-
лики
Казах-
стан
мини-
маль-
ной
зара-
ботной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
12
12
2
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима
Акшиского
сельского
округа"
Оказание
помощи
участ-
никам и
ветера-
нам
Великой Отечес-
твенной
войны,
их
вдовам,
одиноко
преста-
релым
пенсио-
нерам
(помощь
в
прове-
дении
влажной
уборки
дома,
покупки
продук-
тов-
питания,
лекар-
ственных
средств
и оплаты
комму-
нальных
услуг);
Помощь в
работе
по
оказанию
сани-
тарной
очистке
и
благо-
устрой-
ства
региона
(побелка
деревьев
и
ограж-
дений,
очистка
арыков,
уборка
обочин);
Помощь в
работе
по
прове-
дению
общес-
твенных
кампании
(пере-
писи
населе-
ния и
скота,
сбор
общес-
твенного
мнения);
Участие
в
прове-
дении
призыв-
ной
кампании
раздача
повес-
ток);
Оказание
техни-
ческой
помощи в
работе
по сбору
доку-
ментов
несо-
вер-
шенно-
летних
трудных
подрост-
ков из
небла-
гопо-
лучных
семей
(помощь
в сборе
доку-
ментов
на
комиссию
по делам
несо-
вер-
шенно-
летних);
Оказание
техни-
ческой
помощи в
рестав-
рации
архивных
доку-
ментов;
Доставка
коррес-
понден-
ции.
2
дома
до
700
ква-
драт-
ных
мет-
ров
сбор
550
до-
ку-
мен-
тов
до
250
по-
вес-
ток
2 дом
до
130
дел
до
700
корре-
спон-
ден-
ции
Общественная
работа
организуется
путем
создания
временных
рабочих
мест,
предназна-
ченное
специально
для
безработных. Направление
безработных
на
общественные
работы
осуществля-
ется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с
их согласия
в порядке
очередности
согласно
дате
регистрации.
Приоритетное
право
участия в
общественных
работах
имеют
безработные,
входящие в
целевые
группы.
Между
работодате-
лем и
безработным
заключается
индиви-
дуальный
трудовой
договор.
Своевремен-
ная выплата
заработной
платы.
Не
ниже
уста-
нов-
лен-
ного
Зако-
ном
Рес-
пуб-
лики
Казах-
стан
мини-
маль-
ной
зара-
ботной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
20
20
3
Государ-
ственное
учреждение
"Аппарат
акима
Ассинского
сельского
округа"
Оказание
помощи
участ-
никам и
ветера-
нам
Великой Отечес-
твенной
войны,
их
вдовам,
одиноко
преста-
релым
пенсио-
нерам
(помощь
в
прове-
дении
влажной
уборки
дома,
покупки
продук-
тов-
питания,
лекар-
ственных
средств
и оплаты
комму-
нальных
услуг);
Помощь в
работе
по
оказанию
сани-
тарной
очистке
и
благо-
устрой-
ства
региона
(побелка
деревьев
и
ограж-
дений,
очистка
арыков,
уборка
обочин);
Помощь в
работе
по
прове-
дению
общес-
твенных
кампании
(пере-
писи
населе-
ния и
скота,
сбор
общес-
твенного
мнения);
Участие
в
прове-
дении
призыв-
ной
кампании
раздача
повес-
ток);
Оказание
техни-
ческой
помощи в
работе
по сбору
доку-
ментов
несо-
вер-
шенно-
летних
трудных
подрост-
ков из
небла-
гопо-
лучных
семей
(помощь
в сборе
доку-
ментов
на
комиссию
по делам
несо-
вер-
шенно-
летних);
Оказание
техни-
ческой
помощи в
рестав-
рации
архивных
доку-
ментов;
Доставка
коррес-
понден-
ции.
3
дома
до

500
шаршы
метр-
ге
дейін
300
құжат
жинау
280
ша-
қыру
қа-
ға-
зына
дейін
1 үй
100
құ-
жатқа
дейін
500
хат-
ха-
барға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады және тек
жұмыссыздар
үшін
арналады.
Жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Мақсатты
топқа кіретін
жұмыссыздар-
дың қоғамдық
жұмыстарға
басым
тәртіппен
қатысуға
құқығы бар.
Жұмыс беруші
мен қоғамдық
жұмыстарға
қатысатын
жұмыссыз
арасында жеке
еңбек шарты
жасалады.
Уақытылы
еңбекақысы
төленеді.
Қазақ-
стан
Рес-
пуб-
лика-
сының
заңын-
да
бел-
гі-
лен-
ген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөл-
шері-
нен
кем
емес.
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
12
12
2
"Ақши
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Ұлы Отан
соғысына
қатысқан
ардагер-
лерге,
олардың
жесір-
леріне,
жалғыз
басты
зейнет-
керлерге,
қарттарға
көмек
көрсету
(үйді
дымқылдап
жинауда,
азық-
түлік,
дәрі-
дәрмек
сатып
алуда
және
комму-
налдық
қызмет
төлем-
дерін
төлеуде
көмек
көрсету);
Санитар-
лық
тазалау
және
аймақ-
тарды
көркейту
жұмыс-
тарына
көмектесу
(ағаштар
мен
қоршау-
ларды
әктеу, су
арықтарын
тазарту,
жол
жиегін
тазалау);
Қоғамдық
науқанды
өткізу
жұмыс-
тарына
көмек
көрсету
(халық
және мал
санағы,
көпші-
ліктің
ой-
пікірле-
рін
сұрас-
тыру);
Азамат-
тарды
әскерге
шақыру
жұмыс-
тарына
көмек
көрсету.
(шақыру
қағаз-
дарын
тарату);
Жағдайы
төмен
отбасы-
ларындағы
жасы
кәмелетке
толмаған
тәртібі
қиын
жасөспі-
рімдердің
құжат-
тарын
жинау
жұмыс-
тарында
техника-
лық көмек
көрсету
(жасы кәмелетке
толмаған
балалар
ісі
жөніндегі
комис-
сияға
құжат-
тарды
жинауға
көмек-
тесу);
Мұрағат-
тық
құжат-
тарды
техника-
лық
өңдеуге
көмек
көрсету;
Хат-хабар
жеткізіп
беру.
2 үй
700
шаршы
метр-
ге
дейін
550
құжат
жинау
250
ша-
қыру
қа-
ға-
зына
дейін
2 үй
130
құ-
жатқа
дейін
700
хат-
ха-
барға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады және тек
жұмыссыздар
үшін
арналады.
Жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Мақсатты
топқа кіретін
жұмыссыздар-
дың қоғамдық
жұмыстарға
басым
тәртіппен
қатысуға
құқығы бар.
Жұмыс беруші
мен қоғамдық
жұмыстарға
қатысатын
жұмыссыз
арасында жеке
еңбек шарты
жасалады.
Уақытылы
еңбекақысы
төленеді.
Қазақ-
стан
Рес-
пуб-
лика-
сының
заңын-
да
бел-
гі-
лен-
ген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөл-
шері-
нен
кем
емес.
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
20
20
3
"Асы
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Ұлы Отан
соғысына
қатысқан
ардагер-
лерге,
олардың
жесір-
леріне,
жалғыз
басты
зейнет-
керлерге,
қарттарға
көмек
көрсету
(үйді
дымқылдап
жинауда,
азық-
түлік,
дәрі-
дәрмек
сатып
алуда
және
комму-
налдық
қызмет
төлем-
дерін
төлеуде
көмек
көрсету);
Санитар-
лық
тазалау
және
аймақ-
тарды
көркейту
жұмыс-
тарына
көмектесу
(ағаштар
мен
қоршау-
ларды
әктеу, су
арықтарын
тазарту,
жол
жиегін
тазалау);
Қоғамдық
науқанды
өткізу
жұмыс-
тарына
көмек
көрсету
(халық
және мал
санағы,
көпші-
ліктің
ой-
пікірле-
рін
сұрас-
тыру);
Азамат-
тарды
әскерге
шақыру
жұмыс-
тарына
көмек
көрсету.
(шақыру
қағаз-
дарын
тарату);
Жағдайы
төмен
отбасы-
ларындағы
жасы
кәмелетке
толмаған
тәртібі
қиын
жасөспі-
рімдердің
құжат-
тарын
жинау
жұмыс-
тарында
техника-
лық көмек
көрсету
(жасы кәмелетке
толмаған
балалар
ісі
жөніндегі
комис-
сияға
құжат-
тарды
жинауға
көмек-
тесу);
Мұрағат-
тық
құжат-
тарды
техника-
лық
өңдеуге
көмек
көрсету;
Хат-хабар
жеткізіп
беру.
3 үй