О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата N 14-1 от 22 декабря 2012 года "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013- 2015 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 марта 2013 года N 2333. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 6 мая 2014 года № 32-3
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2014 № 32-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 2) пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 14-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2269, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 11 января 2013 года N 3, 18 января 2013 года N 4, 25 января 2013 года N 5, 1 февраля 2013 года N 6, 8 февраля 2013 года N 7, 15 февраля 2013 года N 8, 22 февраля 2013 года N 9) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "11333309" заменить на цифру "10708237", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "9006748" заменить на цифру "8381676", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "2641182" заменить на цифру "1932138";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1279789" заменить на цифру "1363761";
2) "затраты" цифру "11345847" заменить на цифру "11003480".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "83406" заменить на цифру "83098", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "7472" заменить на цифру "10780";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-95944" заменить на цифру "-378341";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "95944" заменить на цифру "378341".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы N 14-1 "Еңбекшіқазақ ауданынық 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 15-2 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 18 наурызда N 2333 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы № 32-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 06.05.2014 № 32-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағының, 106-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2269 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 3, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 4, 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 5, 2013 жылғы 1 ақпандағы N 6, 2013 жылғы 8 ақпандағы N 7, 2013 жылғы 15 ақпандағы N 8, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 9 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "11333309" саны "10708237" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "9006748" саны "8381676" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2641182" саны "1932138" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1279789" саны "1363761" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "11345847" саны "11003480" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредит беру" "83406" саны "83098" санына ауыстырылсын; оның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "7472" саны "10780" санына ауыстырылсын;
5) "бюджеттің тапшылығы (профицит)" "-95944" саны "-378341" санына ауыстырылсын;
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "95944" саны "378341" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.