О внесении изменений в постановление акимата района от 4 июля 2012 года N 210 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершенолетних выпускников интернатных организации по Ескельдинскому району"
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 01 августа 2013 года N 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 августа 2013 года N 2426. Утратило силу постановлением Ескельдинского районного акимата Алматинской области от 31 июля 2014 года № 27 а
Сноска. Утратило силу постановлением Ескельдинского районного акимата Алматинской области от 31.07.2014 № 27 а.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и  подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ескельдинского района от 4 июля 2012 года N 210 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по Ескельдинскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 июля 2012 года за N 2-9-140, опубликованного в районной газете "Жетісу шұғыласы" от 10 августа 2012 года N 32), постановление акимата Ескельдинского района от 28 января 2013 года N 17 "О внесении изменений в постановление акимата района от 4 июля 2012 года N 210 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организации по Ескельдинскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2013 года за N 2305, опубликованного в районной газете "Жетісу шұғыласы" от 15 марта 2013 года N 11) следующие изменения.
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а так же лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организации по Ескельдинскому району в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест".

Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 шілдедегі N 210 "Ескелді ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 01 тамыздағы N 180 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 29 тамызда N 2426 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 27 а қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық әкімдігінің 31.07.2014 № 27 а қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5)5-6) тармақшаларына сәйкес, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 шілдедегі "Ескелді ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" N 210 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 20 шілдедегі N 2-9-140 тіркелген, аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінде 2012 жылғы 10 тамыздағы N 32 жарияланған), Ескелді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы "Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 шілдедегі "Ескелді ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" N 210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 17 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 22 ақпандағы N 2305 тіркелген, аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінде 2013 жылғы 15 наурыздағы N 11 жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін.
1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Ескелді ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 процент мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін".

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алибаеву Кайыргали Айтжановичу.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Кылышбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдела занятости
и социальных программ
Ескельдинского района"                     Есболган Есенбаевич Турсынбаев
01 августа 2013 года
Руководитель государственного
учреждения "Центр занятости
Ескельдинского района"                     Бауыржан Шакарбекович Смаилов
01 августа 2013 года

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қайырғали Айтжанұлы Әлібаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Қылышбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ескелді аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Есболган Есенбаевич Турсынбаев
01 тамыз 2013 жыл
"Ескелді аудандық жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Бауыржан Шакарбекович Смаилов
01 тамыз 2013 жыл