О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 20 августа 2013 года N 24-138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 сентября 2013 года N 2440. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2014 года № 36-197
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2014 № 36-197.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1 .Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2271, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 25 января 2013 года N 4), в решение Ескельдинского районного маслихата от 11 марта 2013 года N 17-93 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года N 2334, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 12 апреля 2013 года N 15), в решение Ескельдинского районного маслихата от 5 июня 2013 года N 19-110 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 июня 2013 года N 2385, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 28 июня 2013 года N 26), в решение Ескельдинского районного маслихата от 4 июля 2013 года N 21-120 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июля 2013 года N 2402, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 2 августа 2013 года N 31 ), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандақ мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы N 24-138 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 03 қыркүйекте N 2440 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 36-197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 29.04.2014 № 36-197 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2–тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне (2012 жылдың 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2271 енгізілген, 2013 жылдың 25 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 4 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 наурыздағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-93 шешіміне (2013 жылдың 18 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2334 енгізілген, 2013 жылдың 12 сәуірінде аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 15 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 маусымдағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 19-110 шешіміне (2013 жылдың 14 маусымында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2385 енгізілген, 2013 жылдың 28 маусымында аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 26 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі "Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-120 шешіміне (2013 жылдың 16 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2402 енгізілген, 2013 жылдың 2 тамызда аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 31 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "3578211" заменить на цифру "3695850", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "136795" заменить на цифру "150920";
"неналоговые поступления" цифру "6377" заменить на цифру "7252";
"поступления трансфертов" цифру "3428539" заменить на цифру "3531178".
2) "Затраты" цифру "3581285" заменить на цифру "3698924".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "60102" заменить на цифру "59647", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "12600" заменить на цифру "13055".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-75576" заменить на цифру "-75121".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "75576" заменить на цифру "75121", в том числе:
"погашение займов" цифру "12600" заменить на цифру "13055".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Шалимбетов К.
Секретарь сессии                           Тастанбаев К.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ескельдинского района"                     Алимбаев Серик Муратович
20 августа 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района от 20 августа 2013 года N 24-138
"О внесении изменений в решение Ескельдинского

1) "Кірістер" "3578211" саны "3695850" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "136795" саны "150920" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "6377" саны "7252" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "3428539" саны "3531178" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3581285" саны "3698924" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "60102" саны "59647" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "12600" саны "13055" санына ауыстырылсын.
5)"Бюджет тапшылығы (профицит)" "-75576" саны "-75121" санына ауыстырылсын.
6)"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "75576" саны "75121" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздарды өтеу" "12600" саны "13055" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Шәлімбетов
Мәслихат хатшысы                           Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ескелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Серік Мұратұлы Әлімбаев
20 тамыз 2013 жыл
Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы
20 тамыздағы "Ескелді аудандық мәслихатының