О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 19 августа 2013 года N 20-124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 сентября 2013 года N 2445. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12 апреля 2014 года N 29-179
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12.04.2014 N 29-179.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2268, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 11, 18 января 2013 года N 1-2 (3647), N 3 (3648), в решение Кербулакского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 14-89 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года за N 2331, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 29 марта 2013 года N 13 (3658), в решение Кербулакского районного маслихата от 04 июня 2013 года N 14-89 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 16-101 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 июня 2013 года за N 2384), в решение Кербулакского районного маслихата от 05 июля 2013 года N 18-108 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2013 года за N 2409, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 26 июля, 02 августа 2013 года N 30 (3675), N 31 (3676), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы N 20-124 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 06 қыркүйекте N 2445 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 сәуірдегі N 29-179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 12.04.2014 N 29-179 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне (2012 жылдың 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2268 енгізілген, 2013 жылдың 11,18 қаңтарындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1-2 (3647), N 3 (3648) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Кербұлақ аудандық маслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-89 шешіміне (2013 жылдың 18 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2331 енгізілген, 2013 жылдың 29 наурыздағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 13 (3658) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 маусымдағы "Кербұлақ аудандық маслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16-101 шешіміне (2013 жылдың 14 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2384 енгізілген, 2013 жылдың 21,28 маусымында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 25 (3670), N 26 (3671) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 шілдедегі "Кербұлақ аудандық маслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-108 шешіміне (2013 жылдың 17 шілде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2209 енгізілген, 2013 жылдың 26 шілде, 02 тамызда аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 30(3675), N 31 (3676), жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифру "4367812" заменить на цифру "4454188", в том числе по:
"налоговые поступления" цифру "115978" заменить на цифру "124371";
"не налоговые поступления" цифру "4808" заменить на цифру "19415";
"поступление трансфертов" цифру "4242026" заменить на цифру "4305402";
2) "затраты" цифру "4392352" заменить на цифру "4478728";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "56340" заменить на цифру "56017";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "5976" заменить на цифру "6299";
5) "дефицит (профицит)" цифру "-56340" заменить на цифру "-80557";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "56340" заменить на цифру "80557";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленения, оказания помощи населению".
4. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Нурелов Мухаметхан Турлыкожаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Кербулакского района                       Тулегенов Шалхибай Молдахметович
19 августа 2013 года
Приложение N 1
к решению маслихата от 19 августа
2013 года N 20-124 "О внесении изменений
в решение Кербулакского районного маслихата
от 24 декабря 2012 года N 13-85
"О районном бюджете Кербулакского
района на 2013-2015 годы"
Приложение N 1
к утвержденному решением Кербулакского
районного маслихата от 24 декабря 2012 года
N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского
района на 2013-2015 годы"
Бюджет Кербулакского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

1) "кірістер" "4367812" саны "4454188" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша" "115978" саны "124371" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "4808" саны "19415" санына ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері бойынша" "4242026" саны "4305402" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "4392352" саны "4478728" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "56340" саны "56017" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "5976" саны "6299" санына ауыстырылсын;
5 )"бюджет тапшылығы (профицит)" "-56340" саны "-80557" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "56340" саны "80557" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Мұхаметхан Тұрлықожакұлы Нұсрелов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
19 тамыз 2013 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 19 тамыздағы
Кербұлақ аудандық мәслихатының
"2012 жылғы 24 желтоқсандағы
"Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы" N 13-85
шешіміне өзгерістер енгізу туралы
N 20-124 шешіміне 1 қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
"Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы" N 13-85
шешімімен бекітілген
1 қосымша
Кербұлақ ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

1 500
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу гражданам справок и повторных
свидетельств о регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи с изменением
1 580
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы
56
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
на территории Республики Казахстан визы к
паспортам иностранцев и лиц без гражданства
или заменяющим их документам на право выезда
из Республики Казахстан и въезда в Республику
Казахстан
0
07
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов о приобретении
гражданства Республики Казахстан,
восстановлении гражданства Республики
Казахстан и прекращении гражданства Республики
Казахстан
0
08
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
364
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой единицы
гражданского, служебного оружия физических и
юридических лиц (за исключением холодного
охотничьего, сигнального, огнестрельного
бесствольного, механических распылителей,
аэрозольных и других устройств)
18
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений
на хранение или хранение и ношение,
транспортировку, ввоз на территорию Республики
Казахстан и вывоз из Республики Казахстан
оружия и патронов к нему)

1500
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ
азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы
куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi
жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына
келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi
үшiн мемлекеттік баж
1580
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық
беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін
мемлекеттік баж
56
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
364
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік
қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін
қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық
шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе
тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді
және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5
Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда
және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда)
әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені
үшін алынатын мемлекеттік баж
18
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау
мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан
Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан
Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін
алынатын мемлекеттік баж