О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2013 года N 5-25-170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 декабря 2013 года N 2549
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 9424406 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1358860 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16490 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 53943 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7995113 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1411685 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3051047 тысяч тенге;
субвенция 3532381 тысяч тенге;
2) затраты 9510452 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23512 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 30456 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 6944 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 109558 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 109558 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 21.11.2014 N 5-40-263 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 года в сумме 9042 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнение районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е. Нурахметов
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района"                      Рамазанова Сауле Касымкановна
19 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от "19"
декабря 2013 года N 5-25-170
"О районном бюджете Панфиловского

Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 5-25-170 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 31 желтоқсанда N 2549 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 9424406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1358860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 53943 мың теңге;
трансферттер түсімі 7995113 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1411685 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3051047 мың теңге;
субвенциялар 3532381 мың теңге;
2) шығындар 9510452 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 23512 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30456 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 6944 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 109558 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 109558 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 21.11.2014 N 5-40-263 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 9042 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі Панфилов аудандық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е. Нұрахметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекеменің басшысы              Рамазанова Сауле Қасымқанқызы
19 желтоқсан 2013 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "19" желтоқсандағы