О районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года N 28-146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2547. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 49-250
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 09.02.2015 № 49-250.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 главы 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5552841 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 217530 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 5101 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 28937 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 5301273 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертом 1224272 тысяч тенге;
целевым трансфертом на развитие 1716331 тысяч тенге;
субвенции 2360670 тысяч тенге;
2) затраты 5579048 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 17248 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 25002 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7754 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 43455 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 43455 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 21.11.2014 N 46-229 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2014 год в сумме 3270 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
28 сессии районного маслихата              Нурахметов Б.
Секретарь
районного маслихата                        Абдрахманов А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского
районного отдела экономики
и бюджетного планирования                  Аязбаев Талгат Токтасынович
23 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 23 декабря
2013 года N 28-146 "Об районном бюджете"

Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 28-146 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2547 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 49-250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 09.02.2015 № 49-250 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиесінше 123-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 5552841 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 217530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5101 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 28937 мың теңге;
трансферттер түсімі 5301273 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1224272 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1716331 мың теңге;
субвенциялар 2360670 мың теңге;
2) шығындар 5579048 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 17248 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 25002 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7754 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 43455 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 43455 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 21.11.2014 N 46-229 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының төтенше резерві 3270 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында қысқартуға жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезекті 28 сессиясының төрағасы:           Б. Нұрахметов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Қ. Абдрахманов
КЕЛІСІЛГЕН:
Сарқан аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Талғат Тоқтасынұлы Аязбаев
2013 жылғы 23 желтоқсан
"Сарқан аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 23 желтоқсандағы