О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1"О бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2326. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 27-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 20.12.2013 N 27-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года N 2270, опубликовано в газете "Қарадала тынысы–Қарадала нәпәси" N 3 (3) от 18 января 2013 года, N 4 (4) от 25 января 2013 года, N 5 (5) от 01 февраля 2013 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4069022" заменить на цифру "4570231", в том числе по:
"поступления трансфертов" цифры "3392278" заменить на цифрами "3893164", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "582741" заменить на цифрами "923943";
"целевые трансферты на развитие" цифры "565428" заменить на цифрами "725112";
2) "Затраты" цифры "4069022" заменить на цифрами "4614801".
5) "Дефицит (профицит бюджета)" цифры "-58498" заменить цифрами "-58051".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "58498" заменить цифрами "58051".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М.Нуров
Секретарь районного
маслихата                                  Н.Есжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения Отдел экономики
и бюджетного планирования
Уйгурского района"                         Исмаилов Мырзалим Муталимович

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 14-1 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2326 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.12.2013 N 27-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағына және 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы"  N 13-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2270 нөмірімен енгізілген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 3(3), 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 4(4), 2013 жылғы 01 ақпандағы N 5(5) жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4069022" саны "4570231" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3392278" саны "3893164" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "582741" саны "923943"санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "565428" саны "725112" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "4069022" саны "4614801" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-58498" саны "58051"санына ауыстырылсын;
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" "58498" саны "58051" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М.Нуров
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н.Есжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұйғыр ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Исмаилов Мырзалим Муталимович