О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 декабря 2013 года N 2550. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 № 43-5
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09.02.2015 № 43-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5517020 тысячи тенге; в том числе:
налоговые поступления 657442 тысячи тенге;
неналоговые поступления 6400 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 31991 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4821187 тысячи тенге; в том числе;
целевые текущие трансферты 1183972 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1009875 тысячи тенге;
субвенции 2627340 тысячи тенге;
2) затраты 5555197 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46293 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 55280 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 8987 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)84469 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 84469 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 41-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района 2013 год в сумме 3004 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ района не подлежащих секвестрованию в процессе исполнения бюджета района на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ж. Алгожаева
Секретарь районного
маслихата                                  Н. Есжанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Уйгурского района"                         Исмаилов Мырзалим Муталимович
20 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением районного
маслихата от 20 декабря 2013 года
N 27-1 "О районном бюджете Уйгурского

Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 31 желтоқсанда N 2550 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 43-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 09.02.2015 № 43-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 12, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылы келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 5517020 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 657442 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 31991 мың теңге;
трансферттердің түсімі 4821187 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1183972 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1009875 мың теңге;
субвенциялар 2627340 мың теңге;
2) шығындар 5555197 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46293 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 55280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8987 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–)84469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 84469 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 41-1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві- 3004 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Ауданның 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж. Алғожаева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н. Есжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Исмаилов Мырзалим Муталимович
20 желтоқсан 2013 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы