Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Жамбылской области"
Постановление Жамбылского областного акимата от 4 марта 2013 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 мая 2013 года № 1938. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 22 октября 2015 года № 256
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 22.10.2015 № 256.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах" от 27 ноября 2000 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент электронной государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных зданий, распространяемых на территории Жамбылской области".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Кокрекбаева Карима Насбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
А. Жумагалиев
1 апреля 2013 год
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 4 мая 2013 года
№ 1938
Регламент электронной государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Жамбылской области"
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Жамбылской области" (далее – Услуга) оказывается государственным учреждением "Управление внутренней политики Жамбылской области" (далее – уполномоченный орган) через центры обслуживания населения (далее – Центр), или через веб- портал "Электронного правительства" - www.e.gov.kz (далее – Портал), при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи.
2. Услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области города республиканского значения, столицы", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2012 года № 1278 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2315 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 и об утверждении стандартов государственных услуг" (далее – Стандарт).

"Жамбыл облысы аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 73 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 мамырында № 1938 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 256 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 22.10.2015 № 256 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабының 4-тармақшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Жамбыл облысы аумағында таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Кәрім Насбекұлы Көкрекбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникация министрі
А. Жұмағалиев
1 cәуір 2013 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2013 жылғы 4 мамырда
№ 1938 қаулысымен бекітілген
"Жамбыл облысының аумағында таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспаcөз басылымдарын есепке алу" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жамбыл облысының аумағында таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу" электрондық мемлекеттік қызмет (бұдан әрі –Қызмет) Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасымен (бұдан әрі – Уәкілетті орган), халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – Орталық) арқылы, немесе өтініш берушіде электрондық-цифрлық қолтаңба болған жағдайда Электрондық үкіметтің: www.egov.kz" веб-порталы (бұдан әрі – Портал) арқылы көрсетіледі.
2 . Қызмет "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы және мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2315 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылдың 09 қазандағы № 1278 Қаулысымен бекітілген "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.

3. Степень автоматизации услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем Регламенте:
1) индивидуальный идентификационный номер – уникальный номер, формируемый для физического лица, в том числе индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде личного предпринимательства;
2) бизнес - идентификационный номер – уникальный номер формируемый для юридического лица (филиала и представительства) и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства.
3) потребитель – физическое или юридическое лицо, которому оказывается электронная государственная услуга;
4) транзакционная услуга – услуга по предоставлению пользователям электронных информационных ресурсов, требующая взаимного обмена информацией с применением электронной цифровой подписи;
5) веб–портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам;
6) шлюз "электронного правительства" – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем "электронного правительства" в рамках реализации электронных услуг;
7) электронная цифровая подпись — набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания;
8) электронный документ – документ, в котором информация представлена в электронно–цифровой форме и удостоверена посредством электронной цифровой подписи;
9) электронные государственные услуги – государственные услуги, оказываемые в электронной форме с применением информационных технологий;
10) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно-программного комплекса;
11) государственная база данных "Физические лица" – информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания Национального реестра индивидуальных идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации физических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан;

3. Электрондық мемлекеттік қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсетудің түрі: транзакциялық.
5. Осы Регламентте пайдаланылатын ұғымдар.
1) жеке сәйкестендіру нөмірі - жеке тұлға, соның ішінде жеке кәсіпкерлік түрінде өзінің қызметін жүзеге асыратын жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын бірегей нөмір;
2) бизнес сәйкестендіру нөмірі - бірлескен кәсіпкерлік түрінде қызметтерді жүзеге асыратын заңды тұлға (филиал және өкілдік) және жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын бірегей нөмір;
3) тұтынушы - мемлекеттік электрондық қызмет көрсетілетін жеке немесе заңды тұлға;
3) транзакциялық қызмет – электрондық цифрлық қолтаңбаны қолданумен өзара ақпарат алмасуды талап ететін, пайдаланушыларға электрондық ақпараттық ресурстарды беру жөніндегі қызмет;
4) "электрондық үкіметтің" веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтерге қолжетімділіктің бірыңғай терезесін білдіретін ақпараттық жүйе;
5) "электрондық үкіметтің" шлюзі –электрондық қызметтер көрсетуді іске асыру шеңберінде "электрондық үкіметтің" ақпараттық жүйелерін интеграциялауға арналған ақпараттық жүйе;
6) электрондық цифрлық қолтаңба - электрондық цифрлық қолтаңбаның құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиістілігін және мазмұнның тұрақтылығын растайтын электрондық цифрлық қолтаңбалардың жиынтығы;
7) электрондық құжат – электрондық - цифрлық нысанда берілген ақпарат және электрондық цифрлық қолтаңба арқылы куәландырылған құжат;
8) мемлекеттік электрондық қызметтер – ақпараттық технологияларды пайдаланумен электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтер;
9) ақпараттық жүйе – аппараттық-бағдарламалық кешенді қолданумен ақпаратты сақтау, өңдеу, іздеу, тарату, тапсыру және беру үшін арналған жүйе;
10) "Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры – ақпаратты автоматтандырылған түрде жинауға, сақтау мен өңдеуге, Қазақстан Республикасында жеке тұлғаларды бірыңғай сәйкестендіруді енгізу және мемлекеттік басқару органдары мен басқа да субъектілерге, олардың өкілеттіктері шегінде және ҚР заңнамасына сәйкес жеке тұлғалар туралы өзекті әрі шынайы мәлімет ұсыну мақсатында Жеке сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімін құру үшін арналған ақпараттық жүйе;

12) государственная база данных "Юридические лица" – информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания национального реестра бизнес-идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации юридических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
13) пользователь – субъект, обращающийся к информационной системе за получением необходимых ему электронных информационных ресурсов и пользующийся ими;
14) региональный шлюз "электронного правительства" - подсистема шлюза "электронного правительства", предназначенная для интеграции информационных систем "электронного акимата" в рамках реализации электронных услуг;
15) Структурно-функциональные единицы перечень структурных подразделений государственных органов, учреждений или иных организаций, информационные системы, которые участвуют в процессе оказания услуги;
16) информационная система центров обслуживания населения Республики Казахстан - информационная система, предназначенная для автоматизации процесса предоставления услуг населению (физическим и юридическим лицам) через центры обслуживания населения Республики Казахстан, а также соответствующими министерствами и ведомствами;
17) Единая нотариальная информационная система - это аппаратно-программный комплекс, предназначенный для автоматизации нотариальной деятельности и взаимодействия органов юстиции и нотариальных палат;
2. Порядок деятельности услугодателя по оказанию электронной государственной услуги
6. Пошаговые действия и решения услугодателя через веб–портал "электронного правительства" (диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании услуги) приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:
1) потребитель осуществляет регистрацию на веб–портале "электронного правительства" с помощью индивидуального идентификационного номера/бизнес-идентификационного номера и пароля (осуществляется для незарегистрированных потребителей на веб–портале "электронного правительства");
2) процесс 1 – ввод потребителем индивидуального идентификационного номера/бизнес-идентификационного номера и пароля (процесс авторизации) на веб–портале "электронного правительства" для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на веб–портале "электронного правительства" подлинности данных о зарегистрированном потребителе через индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер и пароль;

12) "Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры - ақпаратты автоматтандырылған түрде жинау, сақтау және өңдеу, Қазақстан Республикасының аумағында қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалардың, филиалдардың, өкілдіктердің және жеке бірлескен кәсіпкерлік субъектілерінің бірыңғай ұлттық сәйкестендірілуін енгізу мақсатында бизнес-сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімін жасауға және мемлекеттік басқару органдарына және олардың өкілеттілігі шеңберінде өзге де субъектілерге Қазақстан Республикасының заңнамасымен сәйкес олар туралы өзекті және нақты мәліметтерді беруге арналған ақпараттық жүйесі;
13) пайдаланушы – оған қажетті электрондық ақпараттық ресурстарды алу үшін ақпараттық жүйеге жүгінетін және оларды пайдаланатын субъект;
14) "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзі – электрондық қызметті жүзеге асыру шеңберінде "электрондық әкімдіктің" ақпараттық жүйелерінің кірігуі үшін арналған "электрондық үкімет" шлюзінің жүйесі;
15) құрылымдық-функционалдық бірліктер – қызмет көрсету үдерісіне қатысатын мемлекеттік органдардың, мекемелердің немесе басқа да ұйымдардың құрылымдық бөлімшелерінің тізімі, ақпараттық жүйелер;
16) Қазақстан Республикасының халыққа қызмет көрсету орталықтарының ақпараттық жүйесі – халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы, сондай-ақ, тиісті министрліктер мен ведомстволармен халыққа (жеке және заңды тұлғаларға) қызмет көрсету үдерісін автоматтандыруға арналған ақпараттық жүйе;
17) бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйе - нотариалдық қызметтің автоматтандырылуы және әділет органдары мен нотариалдық палаталардың өзара әрекеттесуі үшін арналған аппаратты-бағдарламалық кешен.
2. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет көрсетушінің қызмет көрсету реті
6. "Электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы қызмет көрсетушінің қадамдық әрекеттері мен шешімдері (қызмет көрсету барысында функционалдық әрекеттесу диаграммасы № 1), осы Регламенттің 2 қосымшада келтірілген:
1) тұтынушы жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі және шартты белгі көмегімен "электрондық үкіметтің" веб-порталында тіркелуді жүзеге асырады ("электрондық үкіметтің" веб-порталында тіркелмеген тұтынушылар үшін жүргізіледі);
2) үдеріс 1 – қызметті алу үшін тұтынушының "электрондық үкіметтің" веб-порталында жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі мен шартты белгіні енгізуі (авторизация үдерісі);
3) шарт 1 – "электрондық үкіметтің" веб-порталында жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі және шартты белгі арқылы тіркелген тұтынушы туралы мәліметтердің дұрыстығын тексеру;

4) процесс 2 – формирование на веб–портале "электронного правительства" сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя;
5) процесс 3 – выбор потребителем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение потребителем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде, указанные в пункте 11 Стандарта, а также выбор потребителем регистрационного свидетельства электронной цифровой подписи для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на веб–портале "электронного правительства" срока действия регистрационного свидетельства электронной цифровой подписи и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между индивидуальным идентификационным номером/бизнес-идентификационным номером указанным в запросе, и индивидуального идентификационного номера/бизнес - идентификационного номера указанным в регистрационном свидетельстве электронной цифровой подписи);
7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности электронной цифровой подписи потребителя;
8) процесс 5 – удостоверение запроса для оказания услуги посредством электронной цифровой подписи потребителя и направление электронного документа (запроса) через шлюз "электронного правительства" в автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства" для обработки услугодателем;
9) процесс 6 – регистрация электронного документа в автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства";
10) условие 3 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных потребителем документов, документам указанных в Стандарте и основаниям для оказания услуги;
11) процесс 7 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах потребителя;
12) процесс 8 – получение потребителем результата услуги (уведомление в форме электронного документа), сформированный в автоматизированном рабочем месте регионального шлюза "электронного правительства". Электронный документ формируется с использованием электронной цифровой подписи уполномоченного лица услугодателя.
7. Пошаговые действия и решения услугодателя через Центр (диаграмма № 2) функционального взаимодействия при оказании услуги приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:

4) үдеріс 2 – тұтынушы туралы деректерде қателіктердің болуына байланысты "электрондық үкіметтің" веб-порталымен авторизациялаудан бас тарту туралы хабарлама дайындауы;
5) үдеріс 3 – тұтынушының осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызмет көрсетуге сұраныс нысанын экранға шығару мен оның құрылымы мен нысанының талаптарын ескере отырып, нысанды толтыру (мәліметтерді енгізу), сұраныс нысанына Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттардың электронды түрдегі көшірмелерін тіркеу, сонымен қатар сұранысты куәландыру (қол қою) үшін электрондық цифрлық қол таңба тіркеу куәлігін таңдау;
6) шарт 2 - "электрондық үкіметтің" веб-порталында электрондық цифрлық қол таңбаның тіркеу куәлігінің жарамдылық мерзімін және қайтарылған (жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде бар-жоқтығын, сонымен бірге сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұраныста көрсетілген жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі мен электрондық цифрлық қол таңба тіркеу куәлігінде көрсетілген жеке сәйкестендіру нөмірінің/бизнес сәйкестендіру нөмірінің арасында) тексеру;
7) үдеріс 4 – тұтынушының электрондық цифрлық қолтаңба дұрыстығының расталмауына байланысты сұралып отырған қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарлама құру;
8) үдеріс 5 – тұтынушының электрондық цифрлық қолтаңба көмегімен қызмет көрсету сұранысын куәландыру және электронды құжатты (сұранысты) қызмет көрсетуші өңдеу үшін "электрондық үкіметтің" шлюзі арқылы "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзі автоматтандырылған жұмыс орнына жіберу;
9) үдеріс 6 – электрондық құжатты "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнында тіркеу;
10) шарт 3 – қызмет көрсетушінің Стандартта көрсетілген құжаттарға, тұтынушы тіркеген құжаттардың және қызмет көрсету негіздеріне сәйкестігін тексеру;
11) үдеріс 7 - тұтынушының құжаттарында қателіктердің болуына байланысты сұралып отырған қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарлама құру;
12) үдеріс 8 - тұтынушының "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзі автоматтандырылған жұмыс орнында қалыптастырылған қызмет нәтижесін (электронды құжат нысанындағы хабарлама) алуы. Электрондық құжат қызмет көрсетушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасын қолдану арқылы қалыптастырылады.
7. Қызмет көрсетушінің Орталықтар арқылы жүргізілетін қадамдық әрекеттері мен шешімдері (қызмет көрсету барысында функционалдық әрекеттесу диаграммасы № 2), осы Регламентке 2 қосымшада келтірілген:

1) процесс 1 – ввод оператором Центра в автоматизированное рабочее место информационной системы центров обслуживания населения логина и пароля (процесс авторизации) для оказания услуги;
2) процесс 2 – выбор оператором Центра услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод оператором Центра данных потребителя, а также данных по доверенности представителя потребителя (при нотариально - удостоверенной доверенности, при ином удостоверении доверенности-данные доверенности не заполняются);
3) процесс 3 – направление запроса через шлюз "электронного правительства" в государственные базы данных "Физические лица" или "Юридические лица" о данных потребителя, а также в Единую нотариальную информационную систему – о данных доверенности представителя потребителя;
4) условие 1 – проверка наличия данных потребителя в государственных базах данных "Физические лица" или "Юридические лица", данных доверенности в Единой нотариальной информационной системе;
5) процесс 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных потребителя в государственных базах данных "Физические лица" или "Юридические лица", данных доверенности в Единой нотариальной информационной системе;
6) процесс 5 – заполнение оператором центра обслуживания населения формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование документов, предоставленных потребителем, прикрепление их к форме запроса и удостоверение посредством электронной цифровой подписи заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
7) процесс 6 - направление электронного документа (запроса потребителя) удостоверенного (подписанного) электронной цифровой подписью оператора Центра через шлюз "электронного правительства" в автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства";
8) процесс 7 – регистрация электронного документа в автоматизированном рабочем месте регионального шлюза "электронного правительства";
9) условие 2 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных потребителем документов, указанных в Стандарте и основаниям для оказания услуги;
10) процесс 8 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах потребителя;
11) процесс 9 – получение потребителем через оператора Центра результата услуги (уведомление в форме электронного документа) сформированной в автоматизированном рабочем месте регионального шлюза "электронного правительства".

1) үдеріс 1 – қызмет көрсету үшін Орталық операторының халыққа қызмет көрсету орталықтары ақпараттық жүйе автоматтандырылған жұмыс орнында құпия сөз мен шартты белгіні енгізуі (авторизация үдерісі);
2) үдеріс 2 – Орталық операторының, осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызмет көрсетуге сұраныс нысанын экранға шығару мен тұтынушы туралы мәліметтерді енгізу, сонымен қатар тұтынушының сенімхат бойынша өкілінің деректерін енгізу (тек нотариалды - куәландырылған сенімхат бойынша, сенімхатты басқа түрде куәландыру жағдайында – сенімхат туралы мәліметтер толтырылмайды);
3) үдеріс 3 – "электрондық үкіметтің" шлюзі арқылы "Жеке тұлғалар" немесе "Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқорларына тұтынушының деректері туралы, сондай-ақ, тұтынушының сенімхат бойынша өкілінің деректері туралы – бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйеге сұраныс жіберу;
4) шарт 1 – "Жеке тұлғалар" немес "Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқорларында тұтынушы туралы деректердің, бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйеде сенімхат туралы деректердің болуын тексеру;
5) үдеріс 4 – "Жеке тұлғалар" немесе "Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқорларында тұтынушы туралы деректердің, және бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйеде сенімхат туралы деректердің болмауына байланысты мәліметтерді алу мүмкін еместігі туралы хабарлама құру;
6) үдеріс 5 – Орталық операторының сұраныс нысанын, құжаттардың қағаз нысанында болуы туралы белгіге қатысты бөлігінде толтыру және тұтынушы ұсынған құжаттарды сканерлеу, оларды сұраныс нысанына тіркеу, қызмет көрсетуге сұраныс нысанын (енгізілген деректерді) электрондық цифрлық қолтаңба арқылы куәландыру;
7) үдеріс 6 – Орталық операторының электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжатты (тұтынушының сұранысын) "электрондық үкіметтің" шлюзі арқылы "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына жіберу;
8) үдеріс 7 - электронды құжатты "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнында тіркеу;
9) шарт 2 – қызмет көрсетушінің Стандартта көрсетілген, тұтынушы тіркеген құжаттардың және қызмет көрсету негіздеріне сәйкестігін тексеру;
10) үдеріс 8 - тұтынушының құжаттарында қателіктердің болуына байланысты сұралып отырған қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарлама құру;
11) үдеріс 9 - тұтынушының Орталық операторы арқылы "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнында қалыптастырылған қызмет нәтижесін (электрондық құжат нысанындағы хабарлама) алуы.

8. Экранная форма заявления на электронную государственную услугу указана в приложении 4 к настоящему Регламенту.
Формы заполнения запроса и ответа на услугу приведены на веб-портале "электронного правительства" www.e.gov.kz.
9. Способ проверки получателем статуса исполнения запроса по электронной государственной услуге: на портале "электронного правительства" в разделе "История получения услуг", а также при обращении в уполномоченный орган.
10. Необходимую информацию и консультацию по оказанию электронной государственной услуги можно получить по телефону call-центра (1414).
3. Описание порядка взаимодействия в процессе оказания электронной государственной услуги
12. Структурно–функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания услуги:
Потребитель;
Услугодатель;
Оператор Центра;
Веб–портал "электронного правительства";
Шлюз "электронного правительства";
Региональный шлюз "электронного правительства";
Автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства";
Автоматизированное рабочее место информационной системы центров обслуживания населения;
Государственная база данных "Физические лица";
Государственная база данных "Юридические лица";
Единая нотариальная информационная система.
13. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 1 к настоящему Регламенту.
14. Диаграмма, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий в соответствии с их описаниями, приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
15. Результаты оказания услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 3 к настоящему Регламенту.
16. Экранные формы, в соответствии с которыми должен быть представлен результат оказания электронной государственной услуги указаны в приложении 4 к настоящему Регламенту.
17. Требования, предъявляемые к процессу оказания услуги потребителям:
1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
18. Технические условия оказания услуги:
1) выход в Интернет;
2) наличие индивидуального идентификационного номера или бизнес-идентификационного номера у лица, которому оказывается услуга;
3) авторизация на веб–портале "электронного правительства";
4) наличие у пользователя электронной цифровой подписи.
Приложение 1
к Регламенту электронной государственной
услуги "Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории Жамбылской области"
Таблица 1. Описание действий структурно–функциональных единиц через веб–портал "электронного правительства"
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование структурно –функциональных единиц
Потребитель
Веб–портал "электронного правительства"
Потребитель
Веб–портал "электронного правительства"
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Авторизуется на веб–портале "электронного правительства" по индивидуальному идентификационному номеру/ бизнес-идентификационному номеру и пароль.
Формирует сообщение об отказе в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя
Выбирает услугу и формирует данные запроса, выбором потребителя электронной цифровой подписи.
Формирует сообщение об отказе в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя электронной цифровой подписи.
4
Форма завершения (данные, документ организационно–распорядительное решение)
Отображение уведомления об успешном формировании запроса.
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге.
Маршрутизация запроса.
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
5
Сроки исполнения

8. Электрондық мемлекеттік қызмет алуға өтініштің экрандық үлгісі осы Регламенттің 4 қосымшасында көрсетілген.
Сұратуды толтыру формасы мен қызмет жауабы "электронды үкімет" веб-порталында www.e.gov.kz көрсетілген.
9. Тұтынушы тарапынан электронды мемлекеттік қызмет бойынша сұратудың орындалу статусын тексеру тәсілі: "электрондық үкімет" порталындағы "Қызмет алу тарихы" тарауында, сондай-ақ, уәкілетті органға жүгіну арқылы жүргізіледі.
10. Қызметті көрсету бойынша қажетті ақпарат пен кеңесті call-орталық үнсандығы бойынша (1414) алуға болады.
3. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қызмет көрсетушінің қызмет көрсету ретінің сипаттамасы
11. Қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
Тұтынушы;
Қызмет көрсетуші;
Орталық операторы;
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы;
"Электрондық үкіметтің" шлюзі;
"Электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзі;
"Электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзі автоматтандырылған жұмыс орны;
Халыққа қызмет көрсету орталықтары ақпараттық жүйесінің автоматтандырылған жұмыс орны;
"Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры;
"Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры;
Бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйе.
12. Әрекеттердің (рәсімдер, функциялар, операциялардың) кезектілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы, әр әрекеттің орындалу мерзімі көрсетіле отырып, осы Регламентке 1 қосымшада келтірілген.
13. Әрекеттердің сипаттамаларына сәйкес, олардың қисынды кезектілігінің арасындағы өзара әрекеттестікті көрсететін диаграмма, осы Регламентке 2 қосымшада келтірілген.
14. Тұтынушыларға қызмет көрсету нәтижесі, осы Регламентке 3 қосымшаға сәйкес, сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
15. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерінің экрандық үлгісі осы Регламенттің 4 қосымшасында көрсетілген.
16. Тұтынушыларға қызмет көрсету үдерісіне қойылатын талаптар:
1) конфиденциалдылық (ақпаратты заңсыз алудан қорғау);
2) тұтастық (ақпаратты заңсыз өзгертуден қорғау);
3) қол жетімділік (ақпарат пен ресурстарды заңсыз ұстап қалудан қорғау).
17. Қызмет көрсетудің техникалық шарттары:
1) интернетке шығу;
2) қызмет көрсетіліп жатқан тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі немесе бизнес сәйкестендіру нөмірі болуы;
3) "электрондық үкіметтің" веб-порталымен авторизациялау;
4) пайдаланушының электрондық цифрлық қолтаңбаның болуы.
"Жамбыл облысының аумағында таратылатын
шетелдiк мерзiмдi баспа басылымдарын есепке алу"
электрондық мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 1-қосымша
Кесте 1. "Электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы жүргізілетін құрылымдық-функционалдық бірліктерінің әрекеттерінің сипаттамасы
1
Әрекеттің № (жұмыс ағымы, барысының)
1
2
3
4
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктерінің атауы
Тұтынушы
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тұтынушы
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
3
Әрекеттің атауы (үдеріс, рәсім, операцияның) және олардың сипаттамасы
"Электрондық үкіметтің" веб-порталында жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес сәйкестендіру нөмірі және құпия сөз арқылы авторизациялау
Тұтынушы мәліметінде ақаулар болса, соған байланысты қабылдамайтыны жөнінде хабарлама құрылады
Қызметті таңдап алады да, сұраныс мәліметі құрылады, пайдаланушының электрондық цифрлық қол таңба таңдауы бойынша
Тұтынушы мәліметінде ақаулар болса, соған байланысты қабылдамайтыны жөнінде хабарлама құрылады
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастыру-басқарушылық шешім)
Сұраныстың табысты құрылуы туралы ескертпе көрсетіледі
Сұраған электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде хабарлама құрылады
Сұранысты маршруттау
Сұраған электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде хабарлама құрылады
5
Орындау мерзімі

30 секунд – 1 минута
30 секунд
1,5 минуты
1,5 минуты
6
Номер следующего действия
2 – если есть нарушения в данных потребителя; 3 – если авторизация прошла успешно
4 - если есть нарушения в данных потребителя; 5 – если нарушений нет
-
продолжение таблицы:
1
№ действия (хода, потока работ)
5
6
7
8
2
Наименование структурно –функциональных единиц
Потребитель
Автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства"
Автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства"
Автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства"
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Удостоверение (подписание) посредством электронной цифровой подписи потребителя и направление запроса в автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства"
Регистрация документа
Формирование сообщения об отказе в связи с имеющимися нарушениями в документах потребителя
Получение потребителем результата услуги
4
Форма завершения (данные, документ организационно–распорядительное решение)
Маршрутизация запроса.
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению.
Формирование мотивированного отказа.
Отображение выходного документа
5
Сроки исполнения
30 секунд – 1 минута
-
30 секунд- 1 минута
10 рабочих дней
6
Номер следующего действия
-
7 - если есть нарушения в данных потребителя; 8 – если нарушений нет
-
-
Таблица 2. Описание действий структурно–функциональных единиц через Центр
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурно –функциональных единиц
Автоматизированное рабочее место информационная система центров обслуживания населения
Оператор Центра
Оператор Центра
Государственная база данных "Физические лица", Единая нотариальная информационная система
Оператор Центра
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Авторизуется оператором Центра по логину и паролю
Выбирает услугу и формирует данные запроса
Направление запроса в государственные базы данных "Физические лица" или "Юридические лица" и Единая нотариальная информационная система
Формирует сообщение о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных потребителя
Заполнение запроса с прикрепление к форме запроса необходимых документов и удостоверение электронной цифровой подписью
4
Форма завершения (данные, документ организационно–распорядительное решение)
Регистрация запроса в системе с присвоением номера заявлению.
Отображение уведомления об успешном формировании запроса.
Маршрутизация запроса.
Формирование мотивированного отказа.
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
5
Сроки исполнения
30 секунд – 1 минута
30 секунд
1,5 минуты
1,5 минуты
30 секунд – 1 минута
6
Номер следующего действия
2
3

30 секунд – 1 минут
30 секунд
1,5 минут
1,5 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-егер тұтынушы мәліметінде бұзушылықтар болса;3-егер авторизация табысты өтсе;
4 - егер тұтынушы мәліметінде бұзушылықтар болса; 5 –егер бұзушылықтар жоқ болса;
-
кестенің жалғасы:
1
әрекеттің № (жұмыс ағымы, барысының)
5
6
7
8
2
құрылымдық-функционалдық бірліктерінің атауы
Тұтынушы
"Электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны
"Электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны
"Электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны
3
Әрекеттің атауы (үдеріс, рәсім, операцияның) және олардың сипаттамасы
Тұтынушының электрондық цифрлық қолтаңба арқылы күәландыру (қол қою) және "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына сұранысты жіберу
Құжатты тіркеу
Тұтынушы мәліметінде ақаулар болса, соған байланысты қабылдамайтыны жөнінде хабарлама құрылады
Көрсетілген қызметтің нәтижесін тұтынушының алуы
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастыру-басқарушылық шешім)
Сұранысты маршруттау
Арызға нөмір беру арқылы сұранысты тіркеу
Негізделген бас тарту құрылады
Дайындалған құжатты көрсету
5
Орындау мерзімі
30 секунд – 1 минут
-
30 секунд - 1 минут
10 жұмыс күн
6
Келесі әрекеттің нөмірі
-
7 - егер тұтынушы мәліметінде бұзушылықтар болса; 8 –егер бұзушылықтар жоқ болса;
-
-
Кесте 2. Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы жүргізілетін құрылымдық-функционалдық бірліктерінің әрекеттерінің сипаттамасы
1
Әрекеттің № (жұмыс ағымы, барысының)
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктерінің атауы
Халыққа қызмет көрсету орталықтары ақпараттық жүйе автоматтандырылған жұмыс орны
Орталықтың операторы
Орталықтың операторы
"Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры, бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйе
Орталықтың операторы
3
Әрекеттің атауы (үдеріс, рәсім, операцияның) және олардың сипаттамасы
Орталық операторының логині және құпия сөзі арқылы авторизациялауы
Қызметті таңдап, сұраныс мәліметтерін құрады
"Жеке тұлғалар" немесе "Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқорларына, бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйесіне сұранысты бағыттау
Тұтынушы туралы мәліметтердің жоқтығына байланысты мәлімет алу мүмкін еместігі туралы хабарлама құрылады
Сұраныс нысанын толтырып, сканерленген құжаттарды тіркеу, электрондық цифрлық қол таңбамен куәландыру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастыру-басқарушылық шешім)
Арыздың өмірін иелендіру арқылы жүйеде сұранысты тіркейміз
Сұраныстың табысты құрылу туралы ескертпе көрсетіледі
Сұранысты маршруттау
Негізделген бас тартуды құру
Сұраныстың табысты құрылуы туралы ескертпе көрсетіледі
5
Орындау мерзімі
30 секунд – 1 минут
30 секунд
1,5 минут
1,5 минут
30 секунд – 1 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3

4 - если есть нарушения в данных потребителя; 5 – если нарушений нет
-
-
продолжение таблицы:
1
№ действия (хода, потока работ)
6
7
8
9
2
Наименование структурно –функциональных единиц
Оператор Центра
Автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства"
Автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства"
Автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства"
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Направление документа удостоверенного (подписанного) электронной цифровой подписью в автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства"
Регистрация документа
Формирование сообщения об отказе в услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах потребителя
Получение потребителем результата услуги
4
Форма завершения (данные, документ организационно–распорядительное решение)
Маршрутизация запроса.
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению.
Формирование мотивированного отказа.
Формирование результата услуги- уведомления
5
Сроки исполнения
1 минута
-

4 – тұтынушының мәліметінде бұзушылықтар болса; 5–егер бұзушылықтар жоқ болса;
-
-
кестенің жалғасы:
1
әрекеттің № (жұмыс ағымы, барысының)
6
7
8
9
2
құрылымдық-функционалдық бірліктерінің атауы
Орталықтың операторы
"Электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны
"Электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны
"Электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны
3
Әрекеттің атауы (үдеріс, рәсім, операцияның) және олардың сипаттамасы
Электрондық цифрлық қол таңбамен куәландырылған (қол қойылған) құжатты "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына бағыттаймыз
Құжатты тіркеу
Тұтынушы құжаттарында бұзушылықтар болса, соған байланысты қызметтің қабылдамайтыны жөнінде хабарлама құрылады
Көрсетілген қызметтің нәтижесін тұтынушының алуы
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастыру-басқарушылық шешім)
Сұранысты маршруттау
Арыздың нөмірін иелендіру арқылы сұранысты тіркеу
Негізделген бас тартуды құру
Ескертпе-қызметінің нәтижесінің құрылуы
5
Орындау мерзімі
1 минут
-

30 секунд – 1 минута
10 рабочих дней
6
Номер следующего действия
-
8 – если есть нарушения; 9 – если нарушений нет
-
-
Приложение 2
к Регламенту электронной государственной
услуги "Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории Жамбылской области"
Диаграмма № 1 Функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через веб–портал "электронного правительства"
Диаграмма № 2 Функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через информационную систему центров обслуживания населения
Условные обозначения:
Приложение 3
к Регламенту электронной государственной
услуги "Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории Жамбылской области"
Форма анкеты для определения показателей
электронной государственной услуги: "качество" и "доступность"
____________________________________________________
(наименование услуги)
1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Приложение 4
к Регламенту электронной государственной
услуги "Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории Жамбылской области"
Экранная Форма заявления на электронную государственную услугу
__________________________
_________________________
(наименование и адрес органа,
регистрирующего заявление)
Заявление
об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Жамбылской области
Прошу Вас поставить на учет иностранные периодические печатные издания, распространяемые в Республике Казахстан.
Данные распространителя:
__________________________________________________________________
(наименование индивидуального предпринимателя/юридического лица с указанием организационно-правовой формы)
__________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный номер/ бизнес-идентификационный номер)
__________________________________________________________________
(место регистрации, фактический адрес, контактные телефоны, электронная почта
№ п/п
Перечень названий иностранных периодических печатных изданий
Территория распространения иностранных периодических печатных изданий
Язык (языки) распространяемых иностранных периодических печатных изданий
Основная тематическая направленность
Периодичность
Предполагаемое количество распространяемых экземпляров
1.
2.
Приложения: 1. ________________ (индивидуальный предприниматель)
Первый руководитель/индивидуальный предприниматель ________________
(фамилия, имя, отчества)
Форма выходного документа
Справка
об учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Жамбылской области
№ _________
(регистрационный номер)
Настоящая справка выдана в соответствии с Законом Республики Казахстан "О средствах массовой информации"
____________________________________________________________
(наименование распространителя и его организационно-правовая форма) и подтверждает постановку на учет иностранных периодических печатных изданий с "___" ________ 20___ года.
п/п
Перечень названий иностранных периодических печатных изданий
Территория распространения иностранных периодических печатных изданий
Язык (языки) распространяемых иностранных периодических печатных изданий
Основная тематическая направленность
Периодичность
Предполагаемое количество распространяемых экземпляров
1.
2.
Данная справка действительна до "___" ________ 20___ года
Начальник Управления внутренней политики Жамбылской области
фамилия, имя, отчество
Форма выходного документа (отказа)
Отказ
в учете иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Жамбылской области
1. если не представлены все необходимые документы,
2. если в заявлении указана неполная или недостоверная информация;
3. если в отношении распространителя имеется решение суда, запрещающее ему занятие данным видом деятельности
4. если в отношении продукции иностранных периодических печатных изданий имеется решение суда о наложении запрета на их распространение на территории Республики Казахстан.
В связи с этим постановка на учет иностранных периодических печатных изданий:
№ п/п
Перечень названий иностранных периодических печатных изданий
Территория распространения иностранных периодических печатных изданий
Язык (языки) распространяемых иностранных периодических печатных изданий
Основная тематическая направленность
Периодичность
Предполагаемое количество распространяемых экземпляров
1.
2.
не представляется возможной.
Начальник Управления внутренней политики Жамбылской области фамилия, имя, отчества

30 секунд– 1 минут
10 жұмыс күн
6
Келесі әрекеттің нөмірі
-
8 – егер бұзушылықтар болса; 9 – егер бұзушылықтар жоқ болса;
-
-
"Жамбыл облысының аумағында таратылатын
шетелдiк мерзiмдi баспа басылымдарын есепке
алу" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 2-қосымша
Диаграмма № 1 "Электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы функционалдық әрекеттесу
Диаграмма № 2 Орталықтың ақпараттық жүйе арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы функционалдық әрекеттесу
Шартты белгілер:
"Жамбыл облысының аумағында таратылатын
шетелдiк мерзiмдi баспа басылымдарын
есепке алу" электрондық мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3 қосымша
Электронды мемлекеттiк қызметтерiнiң "сапа" және "қолжетiмдiлiк" көрсеткiштерiн анықтау үшiн сауалнаманың нысаны
____________________________________________________
(қызмет көрсетудің атауы)
1. Электрондық мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнiң сапасына және нәтижесiне қанағаттанасыз ба?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) iшiнара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
2. Электрондық мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi туралы ақпараттың сапасына қанағаттанасыз ба?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) iшiнара канағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
"Жамбыл облысының аумағында
таратылатын шетелдiк мерзiмдi
баспа басылымдарын есепке
алу" электрондық мемлекеттік
қызмет көрсету
регламентіне 4 қосымша
Электрондық мемлекеттік қызмет алуға өтініштің экрандық үлгісі
_____________________________
_____________________________
(өтінішті тіркейтін мекеменің атау
және мекен-жайы)
Жамбыл облысының аумағында таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспа басылымдарын есепке алу электрондық мемлекеттік қызметтің регламентіне
Өтініш
Қазақстан Республикасында таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу туралы анықтама беруіңізді сұраймын.
Таратушының мәліметі:
__________________________________________________________________
(жеке кәсіпкердін атауы/заңды тұлғаның ұйымдастыру-құқықтық формасын көрсету)
__________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру нөмір/бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
__________________________________________________________________
(тіркелетін жері, мекен жайы, байланыс телефоны, электрондық почтасы)
№ п/п
"Облыстардың аумағында таратылатын шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының атауы
Шетелдік БАҚ-ды тарату аймағы
Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының тілі
Шетелдің бұқаралық ақпарат құралдарының негізгі тақырыптық бағыты
Мерзімі
Радионың және телеарнаның көлемі
1.
2.
Қосымша: 1. __________________ (жеке кәсіпкер болған жағдайда)
Бірінші басшы/жеке кәсіпкер _________________________ (аты-жөні, тегі)
"Жамбыл облысының аумағында таратылатын
шетелдiк мерзiмдi баспа басылымдарын есепке
алу" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 5 қосымша
Шыға беріс құжатының формасы
"Облыс аумағында таратылатын шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу"
АНЫҚТАМАСЫ
№ _________
(регистрациалық нөмірі)
Бұл анықтама Қазақстан Республикасының "Бұқаралық ақпарат құралдары" туралы Заңына сәйкес беріледі
_________________________________________________
(тұтынушының атауы және ұйымдастыру-құқықтық формасы форма) және облыс аумағында таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алынғандығы растайды 20___ жылдың "___" ________
№ п/п
"Облыстардың аумағында таратылатын шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының атауы
Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының тарату аймағы
Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының тілі
Шетелдің бұқаралық ақпарат құралдарының негізгі тақырыптық бағыты
Мерзімі
Радионың және телеарнаның көлемі
1.
2.
Берілген анықтама жарамды "___" ________ 20___ жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасының бастығы аты-жөні, тегі
Шығыс құжатының формасы (бас тарту)
Облыс аумағында таратылатын шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алудан
Бас тарту
1) Көзделген қажетті құжаттар ұсынылмауы;
2) Құжаттарда толық емес немесе алып қашты ақпараттар көрсетілген;
3) Таратушының қазіргі жұмысын жүргізуге тыйым салынғандығы жөнінде соттың шешімі бар;
4) Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдары өнімдерін Қазақстан Республикасы аумағында таратуға тыйым салынған соттың шешімі бар.
Осыған орай таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алуға:
№ п/п
"Облыстардың аумағында таратылатын шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының атауы
Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын тарату аймағы
Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының тілі
Шетелдің бұқаралық ақпарат құралдарының негізгі тақырыптық бағыты
Мерзімі
Радионың және телеарнаның көлемі
1.
2.
ықтимал көрсете алмаймыз.
Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасының бастығы аты-жөні, тегі