О некоторых вопросах субсидирования растениеводства на 2013 год
Постановление Жамбылского областного акимата от 15 апреля 2013 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 мая 2013 года № 1941
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан № 221 от 4 марта 2011 года «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить согласно приложениям 123:
1) перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ;
2) нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда;
3) виды субсидируемых удобрений и гербицидов и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями, на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщика гербицидов и (или) у иностранных производителей гербицидов.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 28 июня 2012 года № 202 «О некоторых вопросах субсидирования растениеводства» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1816, опубликовано в газетах «Знамя труда» от 11 августа 2012 года № 91 (17651) и «Ак жол» от 11 августа 2012 года № 100 (17617).

2013 жылға өсімдік шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 91 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 мамырда № 1941 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес:
1) басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары;
2) жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге жұмсалған шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялар нормалары;
3) субсидияланатын тыңайтқыш пен гербицид түрлері және өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына), тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына), гербицид жеткізушілерден және (немесе) шетелдік гербицид өндірушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) арналған субсидиялар нормалары белгіленсін.
2. "Өсімдік шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 202 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1816 болып тіркелген, 2012 жылғы 11 тамызда "Ақ жол" № 100 (17617) және 2012 жылғы 11 тамызда "Знамя труда" № 91 (17651) облыстық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Коммунальному государственному учреждению «Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области» обеспечить опубликование данного постановления на интернет-ресурсе акимата области.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбая Сматаевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким области                               К. Бозумбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков

3. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыны облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайұлы Жолдасбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков

06 мая 2013 год
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 15 апреля 2013 года № 91
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Жамбылского областного акимата от 28.11.2013 № 376 (вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норматив бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
1
Зерновые культуры, возделываемые с соблюдением зональных научно обоснованных агротехнологий

06 мамыр 2013 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2013 жылғы 15 сәуірдегі
№ 91 қаулысына 1 қосымша
Басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары*
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 28.11.2013 № 376 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/с
Басым ауыл шаруашылығы дақылдары
1 гектарға немесе тоннаға арналған бюджеттік субсидиялар нормасы, теңге
1
Аймақтық ғылыми негізделген агротехнологияларды сақтай отрып өсірілген масақты дәнді дақылдар