О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 24 мая 2013 года № 13-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июня 2013 года № 1953
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1860, опубликовано 2 января 2013 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «22 275 886» заменить цифрами «22 620 298»;
цифры «4 883 685» заменить цифрами «5 129 391»;
цифры «69 919» заменить цифрами «85 278»;
цифры «436 436» заменить цифрами «606 539»;
цифры «16 885 846» заменить цифрами «16 799 090»;
в подпункте 2) цифры «22 557 307» заменить цифрами «22 901 719».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы № 13-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 маусымда № 1953 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1860 болып тіркелген, 2013 жылдың 2 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «22 275 886» сандары «22 620 298» сандарымен ауыстырылсын;
«4 883 685» сандары «5 129 391» сандарымен ауыстырылсын;
«69 919» сандары «85 278» сандарымен ауыстырылсын;
«436 436» сандары «606 539» сандарымен ауыстырылсын;
«16 885 846» сандары «16 799 090» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «22 557 307» сандары «22 901 719» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
С. Мырзалиев                               Б. Нарбаев
Приложение
к решению Таразского
городского маслихата
№ 13-3 от 24 мая 2013 года
Приложение 1
к решению Таразского
городского маслихата № 10-3

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат                     Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың
С. Мырзалиев                               хатшысы
Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 мамырдағы
№ 13-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының