О городском бюджете на 2014 - 2016 годы
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2013 года № 22-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2013 года № 2083
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 26 089 333 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 077 214 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 205 249 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 666 139 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19 140 731 тысяч тенге;
2) затраты - 26 308 218 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -218 885 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 218 885 тысяч тенге:
поступление займов - 573 488 тысяч тенге;
погашение займов - 512 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 157 397 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Таразского городского маслихата Жамбылской области от 07.02.2014 № 24-3; 21.04.2014 № 27-3; 24.06.2014 № 30-6; 28.08.2014 № 32-3; 29.10.2014 № 34-3; 17.11.2014 № 35-3; 08.12.2014 № 36-3 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв акимата города на 2014 год в 50 000 тысяч тенге.

2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 желтоқсанда № 2083 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандагы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет, тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 26 089 333 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 077 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 205 249 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 666 139 мың теңге;
трансферттер түсімі - 19 140 731 мың теңге;
2) шығындар - 26 308 218 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 218 885 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 218 885 мың теңге:
қарыздар түсімі - 573 488 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 512 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 157 397 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 07.02.2014 № 24-3; 21.04.2014 № 27-3; 24.06.2014 № 30-6; 28.08.2014 № 32-3; 29.10.2014 № 34-3; 17.11.2014 № 35-3; 08.12.2014 № 36-3 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2014 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 50 000 мың теңге сомасындағы мөлшерінде бекітілсін.

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
4. Утвердить объем поступлений в бюджет города Тараз от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.

3. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу процессіне секвестрлеуге жатпайтын бюджет бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Тараз қаласы бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Таразского Секретарь Таразского
городского маслихата городского маслихата
М. Мырзахметов Б. Нарбаев
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата № 22-3 от
25 декабря 2013 года
Бюджет города Тараз на 2014 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Таразского городского маслихата Жамбылской области от 08.12.2014 № 36-3 (вводится в действие с 01.01.2014).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
М. Мырзахметов Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 22-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 08.12.2014 № 36-3 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3