О внесении изменений в решение Жамбылского районного Маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 3 сентября 2013 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 сентября 2013 года № 2008. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного Маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за № 1871 и опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 5 января 2013 года № 1-2, 9 января 2013 года № 3-4) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1)
доходы цифры "7 429 368" заменить цифрами "7 428 822";
поступление трансфертов цифры "6 222 368" заменить цифрами "6 228 822";
в подпункте 2)
затраты цифры "7 462 857" заменить цифрами "7 462 311".

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 23-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қыркүйекте № 2008 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1871 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 1-2, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3-4 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "7 429 368" сандары "7 428 822" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "6 222 368" сандары "6 228 822" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "7 462 857" сандары "7 462 311" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 4 названного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям приложениям 1 и 2 данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного Маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Жамбылского
районного Маслихата: А. Несипбеков
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного Маслихата
за № 23-2 от 3 сентября 2013 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного Маслихата
за № 13-3 от 14 декабря 2012 года
Бюджет Жамбылского района на 2013 год
Категория НАИМЕНОВАНИЕ
2013 год, сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс

2. Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық Мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық Мәслихаты
сессиясының төрағасы: Ә. Несіпбеков
Жамбыл аудандық Мәслихатының
2013 жылғы 3 қыркүйектегі
№ 23-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық Мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2013 жыл, сомасы мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42 566
012
Капитальные расходы государственного органа
690
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
59 846
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
135 224
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
863 153
037
Строительство и реконструкция объектов образования
863 153
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
266 465
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
235 915
002
Программа занятости
39 500
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 169
005
Государственная адресная социальная помощь
4 095
006
Оказание жилищной помощи
15 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 766
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 596
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
121 007
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 782
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 550
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 716
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 344
021
Капитальные расходы государственного органа
490
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 090 228
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 331
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
15 331
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 589
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
9 589
464
Отдел образования района (города областного значения)

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
42 566
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
59 846
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
135 224
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
863 153
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
863 153
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
266 465
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
235 915
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39 500
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 169
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 095
006
Тұрғын үй көмегі
15 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 766
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
11 596
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
121 007
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17 782
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 550
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 716
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 344
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
490
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 090 228
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 331
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
15 331
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 589
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
9 589
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі